Zagreb slavio protiv Plamen Požege…

Košarkašice Zagreba u posljednjoj ovosezonskoj domaćoj utakmici upisale su pobjedu. U 9.kolu Premijer lige za ostanak u dvorani ”Boško Božić Pepsi” su bile bolje od Plamen Požege 73:67. Zagrepčanke su do pobjede stigle u posljednjih pet minuta u koje su ušli s minimalnom prednosti 62:61. Serijom 6:0 nakon poena Lucije Milošević, Gabrijele Grizelj i Antonije Jurić sastav Željka Ciglara je poveo 68:61, a točku na I postavila je najbolja domaća igračica Antonija Jurić ubacivši tricu za 73:64.

Jurić je utakmicu završila s 22 poena. Tea Josipović je ubacila 11, a Nika Čić i Grizelj po 9. Kod gošći raspoložen dvojac Jelena Ivezić (25p, 14 sk) i Maweja La Mama (25p, 21sk).

”Utakmica je bila dosta tvrda. Cijelo vrijeme smo se izmjenjivali u vodstvu. Na kraju mislim da presudila naša šira rotacija i cure su zaista drugo poluvrijeme odigrale na jednom puno većem nivou nego u prvom poluvremenu. Zasluženo smo pobjedili i moramo biti svi sretni i zadovoljni”..kazao je trener Zagreba Željko Ciglar.