Jedinstvena kadetska liga Hrvatske

Poredak

# Klub Ukp. Pob. Por. Kod kuće U gostima Koš. post. Koš. prim. Koš. raz. Bod
1. Cibona 18 16 2 9 - 0 7 - 2 1664 1241 +423 34
2. Zadar 18 15 3 8 - 1 7 - 2 1773 1206 +567 33
3. Cedevita Junior 18 14 4 7 - 2 7 - 2 1657 1250 +407 32
4. Sonik Puntamika 18 13 5 7 - 2 6 - 3 1429 1116 +313 31
5. Bosco Zagreb 18 12 6 6 - 3 6 - 3 1458 1237 +221 30
6. Vrijednosnice Osijek 18 6 12 4 - 5 2 - 7 1302 1541 -239 24
7. KK Stoja 18 5 13 3 - 6 2 - 7 1308 1614 -306 23
8. GKK Šibenka 18 4 14 3 - 6 1 - 8 1282 1574 -292 22
9. Marsonia 18 4 14 2 - 7 2 - 7 1082 1503 -421 22
10. KK Međimurje 18 1 17 1 - 8 0 - 9 1064 1737 -673 19

Raspored

1. kolo
15.01.2022 14:30 Bosco Zagreb - Sonik Puntamika 68:61
15.01.2022 17:00 Cedevita Junior - Vrijednosnice Osijek 101:54
15.01.2022 17:00 Marsonia - Zadar 47:106
15.01.2022 18:00 KK Međimurje - Cibona 59:121
16.01.2022 15:00 KK Stoja - GKK Šibenka 95:74
2. kolo
22.01.2022 12:30 Zadar - KK Međimurje 116:43
22.01.2022 14:00 Sonik Puntamika - KK Stoja 82:55
22.01.2022 15:00 Vrijednosnice Osijek - Cibona 64:87
23.01.2022 14:00 GKK Šibenka - Marsonia 64:65
23.01.2022 17:00 Cedevita Junior - Bosco Zagreb 93:75
3. kolo
29.01.2022 14:30 Bosco Zagreb - Vrijednosnice Osijek 86:51
30.01.2022 15:00 Marsonia - Sonik Puntamika 33:93
03.02.2022 20:30 Cibona - Zadar 97:91
27.02.2022 14:00 Cedevita Junior - KK Stoja 99:61
06.03.2022 12:00 KK Međimurje - GKK Šibenka 61:86
4. kolo
23.01.2022 12:00 Sonik Puntamika - KK Međimurje 107:51
05.02.2022 13:00 GKK Šibenka - Cibona 70:110
06.02.2022 16:30 Vrijednosnice Osijek - Zadar 52:108
06.02.2022 18:00 Cedevita Junior - Marsonia 102:58
09.03.2022 16:00 Bosco Zagreb - KK Stoja 86:78
5. kolo
12.02.2022 15:00 Cibona - Sonik Puntamika 69:60
12.02.2022 16:00 KK Međimurje - Cedevita Junior 48:88
13.02.2022 14:00 KK Stoja - Vrijednosnice Osijek 84:81
13.02.2022 16:00 Zadar - GKK Šibenka 117:71
13.02.2022 19:00 Marsonia - Bosco Zagreb 54:93
6. kolo
19.02.2022 11:30 Bosco Zagreb - KK Međimurje 107:55
19.02.2022 16:00 Sonik Puntamika - Zadar 54:53
19.02.2022 16:00 GKK Šibenka - Vrijednosnice Osijek 100:77
19.02.2022 16:00 KK Stoja - Marsonia 79:84
19.02.2022 17:00 Cedevita Junior - Cibona 80:90
7. kolo
26.02.2022 16:00 KK Međimurje - KK Stoja 76:80
27.02.2022 11:00 GKK Šibenka - Sonik Puntamika 64:73
27.02.2022 15:00 Cibona - Bosco Zagreb 78:64
27.02.2022 17:00 Marsonia - Vrijednosnice Osijek 43:82
12.03.2022 19:00 Zadar - Cedevita Junior 116:72
8. kolo
05.03.2022 15:00 Marsonia - KK Međimurje 93:64
05.03.2022 17:00 Cedevita Junior - GKK Šibenka 88:72
06.03.2022 13:00 Bosco Zagreb - Zadar 81:93
06.03.2022 16:00 Vrijednosnice Osijek - Sonik Puntamika 64:72
06.03.2022 17:00 KK Stoja - Cibona 65:89
9. kolo
12.03.2022 16:00 KK Međimurje - Vrijednosnice Osijek 55:89
13.03.2022 12:00 Sonik Puntamika - Cedevita Junior 51:58
13.03.2022 15:00 Cibona - Marsonia 84:51
18.03.2022 14:00 GKK Šibenka - Bosco Zagreb 59:85
19.03.2022 14:00 Zadar - KK Stoja 93:64
10. kolo
19.03.2022 14:00 Vrijednosnice Osijek - Cedevita Junior 72:97
20.03.2022 12:30 GKK Šibenka - KK Stoja 94:72
20.03.2022 13:00 Zadar - Marsonia 101:60
20.03.2022 14:00 Sonik Puntamika - Bosco Zagreb 57:62
20.03.2022 15:00 Cibona - KK Međimurje 130:48
11. kolo
26.03.2022 11:15 Bosco Zagreb - Cedevita Junior 71:88
26.03.2022 16:00 KK Međimurje - Zadar 45:96
27.03.2022 13:30 Cibona - Vrijednosnice Osijek 97:68
27.03.2022 14:00 Marsonia - GKK Šibenka 80:69
14.04.2022 16:00 KK Stoja - Sonik Puntamika 64:76
12. kolo
02.04.2022 12:30 Zadar - Cibona 95:80
02.04.2022 14:00 Sonik Puntamika - Marsonia 78:57
02.04.2022 14:00 GKK Šibenka - KK Međimurje 85:76
02.04.2022 16:00 KK Stoja - Cedevita Junior 70:133
03.04.2022 14:00 Vrijednosnice Osijek - Bosco Zagreb 66:75
13. kolo
07.04.2022 17:30 Marsonia - Cedevita Junior 61:85
09.04.2022 14:30 Cibona - GKK Šibenka 85:73
09.04.2022 16:00 KK Međimurje - Sonik Puntamika 52:98
10.04.2022 16:00 KK Stoja - Bosco Zagreb 62:102
19.04.2022 15:30 Zadar - Vrijednosnice Osijek 102:54
14. kolo
01.04.2022 15:30 Sonik Puntamika - Cibona 85:70
14.04.2022 15:00 GKK Šibenka - Zadar 57:108
21.04.2022 20:30 Cedevita Junior - KK Međimurje 118:59
29.04.2022 17:00 Vrijednosnice Osijek - KK Stoja 96:89
01.05.2022 17:00 Bosco Zagreb - Marsonia 100:45
15. kolo
26.03.2022 18:00 Vrijednosnice Osijek - GKK Šibenka 94:81
30.04.2022 16:00 KK Međimurje - Bosco Zagreb 50:84
30.04.2022 18:00 Marsonia - KK Stoja 63:68
01.05.2022 12:30 Cibona - Cedevita Junior 83:75
03.05.2022 20:30 Zadar - Sonik Puntamika 88:93
16. kolo
07.05.2022 12:00 Bosco Zagreb - Cibona 76:84
07.05.2022 15:00 Vrijednosnice Osijek - Marsonia 74:65
07.05.2022 17:00 Cedevita Junior - Zadar 89:101
08.05.2022 12:00 Sonik Puntamika - GKK Šibenka 105:51
08.05.2022 16:00 KK Stoja - KK Međimurje 93:73
17. kolo
14.05.2022 14:00 Cibona - KK Stoja 118:51
14.05.2022 15:00 Sonik Puntamika - Vrijednosnice Osijek 119:75
14.05.2022 16:00 KK Međimurje - Marsonia 69:57
14.05.2022 16:00 GKK Šibenka - Cedevita Junior 43:109
14.05.2022 16:00 Zadar - Bosco Zagreb 94:69
18. kolo
17.05.2022 18:00 Marsonia - Cibona 66:92
18.05.2022 16:00 Bosco Zagreb - GKK Šibenka 74:69
18.05.2022 17:15 Vrijednosnice Osijek - KK Međimurje 89:80
18.05.2022 19:00 KK Stoja - Zadar 78:95
18.05.2022 20:30 Cedevita Junior - Sonik Puntamika 82:65

Košarkaški kamp Novalja