Jedinstvena pretkadetska liga

Poredak

# Klub Ukp. Pob. Por. Kod kuće U gostima Koš. post. Koš. prim. Koš. raz. Bod
1. Cibona 11 10 1 7 - 0 3 - 1 1021 798 +223 21
2. Cedevita Junior 11 10 1 7 - 0 3 - 1 1014 710 +304 21
3. Bosco Zagreb 11 8 3 4 - 1 4 - 2 917 824 +93 19
4. Zadar 11 8 3 3 - 2 5 - 1 871 680 +191 19
5. Kraljevica 11 6 5 3 - 3 3 - 2 842 825 +17 17
6. Kastav 11 5 6 3 - 4 2 - 2 661 798 -137 16
7. Marsonia 11 5 6 2 - 2 3 - 4 894 887 +7 16
8. GKK Šibenka 11 4 7 2 - 2 2 - 5 761 876 -115 15
9. Split 11 4 7 3 - 3 1 - 4 732 742 -10 15
10. Novi Zagreb 11 3 8 1 - 4 2 - 4 705 890 -185 14
11. Varaždin 11 2 9 1 - 4 1 - 5 697 907 -210 13
12. Dubrovnik 11 1 10 0 - 5 1 - 5 686 864 -178 12

Raspored

1.Turnir
12.01.2024 17:00 Kastav - Novi Zagreb 61:71
12.01.2024 19:30 Kraljevica - Cibona 84:80
13.01.2024 15:00 Kraljevica - Novi Zagreb 81:55
13.01.2024 17:30 Kastav - Cibona 47:100
14.01.2024 12:00 Kastav - Kraljevica 57:86
14.01.2024 14:30 Cibona - Novi Zagreb 115:67
2. Turnir
19.01.2024 16:30 Varaždin - GKK Šibenka 57:66
19.01.2024 19:00 Marsonia - Zadar 70:101
20.01.2024 14:30 Marsonia - GKK Šibenka 101:98
20.01.2024 17:00 Varaždin - Zadar 60:97
21.01.2024 10:30 Varaždin - Marsonia 77:73
21.01.2024 13:30 Zadar - GKK Šibenka 78:54
3.Turnir
26.01.2024 17:00 Cedevita Junior - Dubrovnik 108:67
26.01.2024 19:30 Split - Bosco Zagreb 86:92
27.01.2024 14:30 Split - Dubrovnik 64:56
27.01.2024 17:00 Cedevita Junior - Bosco Zagreb 75:64
28.01.2024 12:00 Cedevita Junior - Split 85:57
28.01.2024 14:30 Bosco Zagreb - Dubrovnik 73:49
4.Turnir
03.02.2024 13:00 Dubrovnik - Kastav 68:77
03.02.2024 15:30 Bosco Zagreb - Kraljevica 124:113 P
04.02.2024 10:00 Bosco Zagreb - Kastav 52:55
04.02.2024 12:30 Dubrovnik - Kraljevica 55:71
5.Turnir
10.02.2024 12:30 Zadar - Split 67:66
10.02.2024 14:45 GKK Šibenka - Cedevita Junior 62:108
11.02.2024 11:00 GKK Šibenka - Split 68:63
11.02.2024 13:15 Zadar - Cedevita Junior 69:86
6. Turnir
17.02.2024 14:45 Novi Zagreb - Marsonia 80:89
17.02.2024 17:00 Cibona - Varaždin 84:72
18.02.2024 12:00 Cibona - Marsonia 78:71
18.02.2024 14:15 Novi Zagreb - Varaždin 73:59
7. Turnir
02.03.2024 12:00 Cedevita Junior - Kraljevica 96:75
02.03.2024 14:30 Split - Kastav 65:51
03.03.2024 12:00 Split - Kraljevica 46:59
03.03.2024 14:30 Cedevita Junior - Kastav 85:43
8. Turnir
09.03.2024 13:30 GKK Šibenka - Cibona 77:107
09.03.2024 16:00 Zadar - Novi Zagreb 94:56
10.03.2024 13:00 Zadar - Cibona 67:70
10.03.2024 15:30 GKK Šibenka - Novi Zagreb 75:74
9.Turnir
16.03.2024 13:00 Marsonia - Dubrovnik 91:70
16.03.2024 15:30 Varaždin - Bosco Zagreb 73:97
17.03.2024 10:30 Varaždin - Dubrovnik 55:85
17.03.2024 13:00 Marsonia - Bosco Zagreb 84:93
10.Turnir
23.03.2024 15:00 Cibona - Cedevita Junior 96:84
23.03.2024 17:30 Novi Zagreb - Split 43:69
24.03.2024 13:00 Novi Zagreb - Cedevita Junior 54:104
24.03.2024 15:15 Cibona - Split 101:66
11.Turnir
13.04.2024 13:00 Bosco Zagreb - GKK Šibenka 85:61
13.04.2024 16:00 Dubrovnik - Zadar 52:98
14.04.2024 10:00 Bosco Zagreb - Zadar 70:64
14.04.2024 13:00 Dubrovnik - GKK Šibenka 45:69
12.Turnir
20.04.2024 14:30 Kastav - Varaždin 74:62
20.04.2024 17:00 Kraljevica - Marsonia 72:99
21.04.2024 15:00 Kraljevica - Varaždin 65:79
21.04.2024 17:00 Kastav - Marsonia 78:76
13.Turnir
04.05.2024 14:30 Split - Varaždin 79:47
04.05.2024 17:00 Cedevita Junior - Marsonia 69:67
05.05.2024 10:30 Cedevita Junior - Varaždin 114:56
05.05.2024 13:00 Split - Marsonia 71:73
14.Turnir
04.05.2024 15:00 Kraljevica - Zadar 49:64
04.05.2024 17:30 Kastav - GKK Šibenka 71:61
05.05.2024 15:00 Kastav - Zadar 47:72
05.05.2024 17:30 Kraljevica - GKK Šibenka 87:70
15. Turnir
11.05.2024 15:00 Dubrovnik - Novi Zagreb 58:61
11.05.2024 17:30 Cibona - Bosco Zagreb 93:82
12.05.2024 10:00 Cibona - Dubrovnik 97:81
12.05.2024 12:15 Novi Zagreb - Bosco Zagreb 71:85