HT Premijer liga

Poredak

# Klub Ukp. Pob. Por. Kod kuće U gostima Koš. post. Koš. prim. Koš. raz. Bod
1. KK Split 6 5 1 3 - 0 2 - 1 482 394 +88 11
2. Cibona 6 5 1 2 - 0 3 - 1 507 426 +81 11
3. Cedevita Junior 6 5 1 4 - 0 1 - 1 532 482 +50 11
4. Adria Oil Škrljevo 6 4 2 1 - 2 3 - 0 536 498 +38 10
5. Gorica 6 4 2 2 - 0 2 - 2 495 465 +30 10
6. Zadar 5 3 2 3 - 1 0 - 1 372 333 +39 8
7. KK Vrijednosnice Osijek 5 3 2 2 - 1 1 - 1 417 399 +18 8
8. Sonik Puntamika 6 2 4 1 - 1 1 - 3 407 465 -58 8
9. Zabok 6 2 4 1 - 2 1 - 2 443 504 -61 8
10. KK Furnir 6 1 5 1 - 2 0 - 3 441 484 -43 7
11. GKK Šibenka 6 1 5 0 - 3 1 - 2 395 454 -59 7
12. Alkar 6 0 6 0 - 3 0 - 3 432 555 -123 6

Raspored

1. kolo
18.09.2021 17:00 KK Vrijednosnice Osijek - Sonik Puntamika 89:66
18.09.2021 17:00 GKK Šibenka - Gorica 56:73
18.09.2021 18:00 Alkar - Cibona 54:85
18.09.2021 19:00 Zadar - Zabok 77:51
18.09.2021 20:00 KK Furnir - Adria Oil Škrljevo 83:91
22.09.2021 20:30 Cedevita Junior - KK Split 80:78
2. kolo
25.09.2021 18:00 Gorica - Alkar 90:73
25.09.2021 18:00 Adria Oil Škrljevo - Zadar 90:79
25.09.2021 18:00 Sonik Puntamika - GKK Šibenka 63:49
25.09.2021 19:00 Zabok - KK Vrijednosnice Osijek 73:94
26.09.2021 19:00 Cedevita Junior - KK Furnir 107:93
27.09.2021 20:00 KK Split - Cibona 73:62
3. kolo
01.10.2021 20:00 Cibona - Gorica 106:76
02.10.2021 17:00 KK Vrijednosnice Osijek - Adria Oil Škrljevo 75:88
02.10.2021 18:00 GKK Šibenka - Zabok 75:81
02.10.2021 19:00 Alkar - Sonik Puntamika 70:81
03.10.2021 17:00 Zadar - Cedevita Junior 86:68
03.10.2021 19:00 KK Furnir - KK Split 60:73
4. kolo
08.10.2021 18:00 Adria Oil Škrljevo - GKK Šibenka 84:89
08.10.2021 19:00 KK Split - Gorica 88:72
09.10.2021 17:00 Zabok - Alkar 97:71
09.10.2021 17:30 Sonik Puntamika - Cibona 69:70
09.10.2021 19:00 Cedevita Junior - KK Vrijednosnice Osijek 93:79
09.10.2021 20:30 Zadar - KK Furnir 68:53
5. kolo
12.10.2021 18:00 Cibona - Zabok 91:69
12.10.2021 20:00 Zadar - KK Split 62:71
13.10.2021 18:00 Alkar - Adria Oil Škrljevo 79:98
13.10.2021 18:00 GKK Šibenka - Cedevita Junior 61:80
13.10.2021 18:00 Gorica - Sonik Puntamika 88:70
14.10.2021 17:00 KK Vrijednosnice Osijek - KK Furnir 80:79
6. kolo
15.10.2021 18:00 KK Split - Sonik Puntamika 99:58
16.10.2021 19:00 Zabok - Gorica 72:96
17.10.2021 17:00 KK Furnir - GKK Šibenka 73:65
17.10.2021 18:00 Adria Oil Škrljevo - Cibona 85:93
17.10.2021 19:00 Cedevita Junior - Alkar 104:85
19.10.2021 19:00 Zadar - KK Vrijednosnice Osijek
7. kolo
22.10.2021 18:00 Cibona - Cedevita Junior
23.10.2021 17:00 Gorica - Adria Oil Škrljevo
23.10.2021 17:30 GKK Šibenka - Zadar
23.10.2021 18:00 Sonik Puntamika - Zabok
24.10.2021 17:00 KK Vrijednosnice Osijek - KK Split
24.10.2021 18:00 Alkar - KK Furnir
8. kolo
30.10.2021 20:00 Cedevita Junior - Gorica
30.10.2021 20:00 Adria Oil Škrljevo - Sonik Puntamika
30.10.2021 20:00 Zadar - Alkar
30.10.2021 20:00 KK Furnir - Cibona
30.10.2021 20:00 KK Split - Zabok
30.10.2021 20:00 KK Vrijednosnice Osijek - GKK Šibenka
9. kolo
06.11.2021 20:00 Sonik Puntamika - Cedevita Junior
06.11.2021 20:00 Alkar - KK Vrijednosnice Osijek
06.11.2021 20:00 Zabok - Adria Oil Škrljevo
06.11.2021 20:00 Cibona - Zadar
06.11.2021 20:00 GKK Šibenka - KK Split
06.11.2021 20:00 Gorica - KK Furnir
10. kolo
13.11.2021 20:00 Cedevita Junior - Zabok
13.11.2021 20:00 Zadar - Gorica
13.11.2021 20:00 KK Furnir - Sonik Puntamika
13.11.2021 20:00 GKK Šibenka - Alkar
13.11.2021 20:00 KK Split - Adria Oil Škrljevo
13.11.2021 20:00 KK Vrijednosnice Osijek - Cibona
11. kolo
17.11.2021 20:00 Adria Oil Škrljevo - Cedevita Junior
17.11.2021 20:00 Sonik Puntamika - Zadar
17.11.2021 20:00 Alkar - KK Split
17.11.2021 20:00 Zabok - KK Furnir
17.11.2021 20:00 Cibona - GKK Šibenka
17.11.2021 20:00 Gorica - KK Vrijednosnice Osijek
12. kolo
04.12.2021 20:00 Adria Oil Škrljevo - KK Furnir
04.12.2021 20:00 Sonik Puntamika - KK Vrijednosnice Osijek
04.12.2021 20:00 Zabok - Zadar
04.12.2021 20:00 Cibona - Alkar
04.12.2021 20:00 KK Split - Cedevita Junior
04.12.2021 20:00 Gorica - GKK Šibenka
13. kolo
08.12.2021 20:00 Alkar - Gorica
08.12.2021 20:00 Cibona - KK Split
08.12.2021 20:00 Zadar - Adria Oil Škrljevo
08.12.2021 20:00 KK Furnir - Cedevita Junior
08.12.2021 20:00 GKK Šibenka - Sonik Puntamika
08.12.2021 20:00 KK Vrijednosnice Osijek - Zabok
14. kolo
11.12.2021 20:00 Cedevita Junior - Zadar
11.12.2021 20:00 Adria Oil Škrljevo - KK Vrijednosnice Osijek
11.12.2021 20:00 Sonik Puntamika - Alkar
11.12.2021 20:00 Zabok - GKK Šibenka
11.12.2021 20:00 KK Split - KK Furnir
11.12.2021 20:00 Gorica - Cibona
15. kolo
18.12.2021 20:00 Alkar - Zabok
18.12.2021 20:00 Cibona - Sonik Puntamika
18.12.2021 20:00 Zadar - KK Furnir
18.12.2021 20:00 GKK Šibenka - Adria Oil Škrljevo
18.12.2021 20:00 KK Vrijednosnice Osijek - Cedevita Junior
18.12.2021 20:00 Gorica - KK Split
16. kolo
08.01.2022 20:00 Cedevita Junior - GKK Šibenka
08.01.2022 20:00 Adria Oil Škrljevo - Alkar
08.01.2022 20:00 Sonik Puntamika - Gorica
08.01.2022 20:00 Zabok - Cibona
08.01.2022 20:00 KK Furnir - KK Vrijednosnice Osijek
08.01.2022 20:00 KK Split - Zadar
17. kolo
15.01.2022 20:00 Sonik Puntamika - KK Split
15.01.2022 20:00 Alkar - Cedevita Junior
15.01.2022 20:00 Cibona - Adria Oil Škrljevo
15.01.2022 20:00 GKK Šibenka - KK Furnir
15.01.2022 20:00 KK Vrijednosnice Osijek - Zadar
15.01.2022 20:00 Gorica - Zabok
18. kolo
22.01.2022 20:00 Cedevita Junior - Cibona
22.01.2022 20:00 Adria Oil Škrljevo - Gorica
22.01.2022 20:00 Zabok - Sonik Puntamika
22.01.2022 20:00 Zadar - GKK Šibenka
22.01.2022 20:00 KK Furnir - Alkar
22.01.2022 20:00 KK Split - KK Vrijednosnice Osijek
19. kolo
29.01.2022 20:00 Sonik Puntamika - Adria Oil Škrljevo
29.01.2022 20:00 Alkar - Zadar
29.01.2022 20:00 Zabok - KK Split
29.01.2022 20:00 Cibona - KK Furnir
29.01.2022 20:00 GKK Šibenka - KK Vrijednosnice Osijek
29.01.2022 20:00 Gorica - Cedevita Junior
20. kolo
05.02.2022 20:00 Cedevita Junior - Sonik Puntamika
05.02.2022 20:00 Adria Oil Škrljevo - Zabok
05.02.2022 20:00 Zadar - Cibona
05.02.2022 20:00 KK Furnir - Gorica
05.02.2022 20:00 KK Split - GKK Šibenka
05.02.2022 20:00 KK Vrijednosnice Osijek - Alkar
21. kolo
12.02.2022 20:00 Adria Oil Škrljevo - KK Split
12.02.2022 20:00 Sonik Puntamika - KK Furnir
12.02.2022 20:00 Alkar - GKK Šibenka
12.02.2022 20:00 Zabok - Cedevita Junior
12.02.2022 20:00 Cibona - KK Vrijednosnice Osijek
12.02.2022 20:00 Gorica - Zadar
22. kolo
05.03.2022 20:00 KK Vrijednosnice Osijek - Gorica
05.03.2022 20:00 KK Split - Alkar
05.03.2022 20:00 GKK Šibenka - Cibona
05.03.2022 20:00 KK Furnir - Zabok
05.03.2022 20:00 Zadar - Sonik Puntamika
05.03.2022 20:00 Cedevita Junior - Adria Oil Škrljevo