Trešnjevka poražena u Dubrovniku…

Zanimljivu utakmicu 5.kola Lige za prvaka odigrale su košarkašice Raguse i Trešnjevke 2009. Slavila je Ragusa 61:52. Nakon izjednačenog prvog poluvremena (26:24) u trećoj četvrtini ponajviše zahvaljujući Ani Vrsaljko domaća ekipa je stigla do 11 razlike (43:32). Zagrepčanke su igrale strpljivo i preko Helene Galunić učinile završnicu zanimljivom. Na dvije minute prije kraja bilo je 54:50 za Ragusu koja je ipak nakon koša Romane Stojanović i trice Carmen Miloglav stigla do 59:50 i tako rješila pitanje pobjednika.

Miloglav je ubacila 16 (10sk), Vrsaljko 14, a Iva Todorić (12sk, 7as) i Josipa Silov su dodale po 10. Kod Trešnjevke 2009 Galunić je ubacila 13 poena uz 9 skokova, Bruna Obratov 8, a Anja Majstorović, Nika Rodek i Anja Škara po 6.