Trešnjevka 2009 lako kroz Šibenik…

Nije bilo neizvjesnosti na gostovanju Trešnjevke 2009 u Šibeniku. U 21.kolu Premijer lige Zagrepčanke su slavile na Baldekinu 81:52 u utakmici koju su sjajno otvorile Iva Dorja Žaja i Anja Majstorović za +17 (25:8) na isteku prve četvrtine. U završnici druge četvrtine Majstorović je ubacila tricu za +30 (51:21), a nastavak susreta ponudio je tek odrađivanje posla gošći čiji je trener Dean Nemec mogao raspodijeliti minutažu.

”Utakmicu smo riješili već u prvom dijelu kada smo odlično ušli u utakmicu. Cure su napravile sve što sam od njih tražio što se tiče obrane, a poklopila nam se i odlična šuterska večer pogotovo u prvom poluvremenu. Drugo poluvrijeme je bilo odrađivanje utakmice s obje strane”..kazao je Nemec nakon susreta.

Žaja je ubacila 20 poena uz 12 skokova, Majstorović i Josipa Jurić su dodale po 16, a Bruna Obratov 10. Kod Šibenika prvo ime Imani Tilford (20).

U nedjelju Medveščak gostuje u Osijeku, a Zagreb u Požegi.