Trešnjevci zagrebački dvoboj za nastavak neporaženosti…

foto. Marin Sušić (Hks-cbf.hr)

U zaostaloj utakmici 4.kola Premijer lige, skupine Sjever košarkašice Trešnjevke 2009 su u zagrebačkom dvoboju kao gošće slavile kod Zagreba 45:35 i tako upisale i petu pobjedu. Susret s malim brojem poena pripao je sastavu Deana Nemeca koji je bolje odigrao drugo poluvrijeme, a posebno treću četvrtinu u kojoj su okrenule rezultat na svoju stranu. Zagreb je dobio prvo poluvrijeme 18:17, a onda gotovo sedam minuta ostao bez koša iz igre što je Trešnjevka iskoristila i napravila seriju 11:2. U trećoj četvrtini dvije trice ubacila je Hana Muhl, a početkom četvrte i treću za 38:30. Uz Anju Majstorović (6p, 13 sk) i Muhl (14p) za bodove Zelenih najefikasnija je bila Helena Galunić koja je u završnici ubacila 6 od svojih 17 poena (9sk). Kod Zagreba Anja Škara i Blaženka Rezo (9sk) su ubacile po 9 poena.