Prva liga (ž): Medveščak nadigrao Split, Zagreb i Trešnjevka u nedjelju domaćini…

U 7.kolu Prve ženske lige Medveščak je na Pešćenici nadigrao Split 75:49 i upisao šestu pobjedu. Već nakon tri minute bilo 10:0, a najefikasnija igračica susreta Lea Hajdin s 18 poena ubacila je na startu 5. Na poluvremenu je bilo 38:26, a priključak Splićanki (47:43) u završnici treće četvrtine tricom je razbila Ana Petrak. Posljednju četvrtinu izabranice Viktora Kovača otvorile su serijom 14:0 i odvele utakmicu u mirnije vode. Uz Hajdin kod Medveščaka vrijedi izdvojiti 14 poena Anet Mrdalj, po 11 Lucije Skorić i Ane Tepeš, a Petrak je uz 10 poena imala 12 asistencija. Kod gošći jedina dvoznamenkasta Gabrijela Visković (18).

U nedjelju je Zagreb domaćin Brionki Pula, a Trešnjevka 2009 Šibeniku.