MEĐU SEDAM NAJBOLJIH PET ZAGREBAČKIH EKIPA... PREGLED PRVOG DANA…

Utakmicama po skupinama završen je prvi dan Otvorenog PH za djevojčice do 12.godina. Nakon otkazivanja nastupa Vodica zagrebačka Orka i Škabrnja su u jednom susretu odlučili tko će biti pobjednik skupine F. U ponedjeljak se formiraju dvije lige od prvoplasiranih ekipa, a među sedam najboljih nalazi se pet zagrebačkih ekipa.

U12 PH za djevojčice

12.06.2016. 08:30 ŽKK Medveščak - ŽKK Trogir 65:4
12.06.2016. 09:30 ŽKK Ragusa - ŽKK Zagreb 35:10
12.06.2016. 10:30 ŽKK Dugopolje - ŽKK Radost 19:27
12.06.2016. 11:25 ŽKK Zagreb - ŽKK Lovrekice 5:34
12.06.2016. 12:20 ŽKK Radost - ŽKK Folka Borovje 17:20
12.06.2016. 13:15 ŽKK Lovrekice - ŽKK Ragusa 20:15
12.06.2016. 14:10 ŽKK Podravac Virje - ŽKK Trešnjevka 2009 11:24
12.06.2016. 14:25 ŽKK Mladost Ivanovec - ŽKK Dubrava BLC 10:30
12.06.2016. 16:00 ŽKK Split - ŽKK Mladost Ivanovec 32:14
12.06.2016. 16:00 ŽKK Šibenik - ŽKK Podravac Virje 10:16
12.06.2016. 16:00 ŽKK Medveščak II - ŽKK DHP Drnje 29:20
12.06.2016. 16:00 ŽKK Tomislav - ŽKK Medveščak 21:40
12.06.2016. 16:55 ŽKK Škabrnja - ŽKK Orka 13:16
12.06.2016. 17:50 ŽKK DHP Drnje - ŽKK Adriatic 6:48
12.06.2016. 18:45 ŽKK Trešnjevka 2009 - ŽKK Šibenik 30:20
12.06.2016. 19:40 ŽKK Folka Borovje - ŽKK Dugopolje 17:10
12.06.2016. 19:40 ŽKK Medveščak II - ŽKK Adriatic 8:46
12.06.2016. 20:30 ŽKK Trogir - ŽKK Tomislav 7:35
12.06.2016. 21:30 ŽKK Dubrava BLC - ŽKK Split 41:18

U12 PH za djevojčice, Skupina A

12.06.2016. 16:00 ŽKK Medveščak II - ŽKK DHP Drnje 29:20
12.06.2016. 17:50 ŽKK DHP Drnje - ŽKK Adriatic 6:48
12.06.2016. 19:40 ŽKK Medveščak II - ŽKK Adriatic 8:46

U12 PH za djevojčice, Skupina B

12.06.2016. 08:30 ŽKK Medveščak - ŽKK Trogir 65:4
12.06.2016. 16:00 ŽKK Tomislav - ŽKK Medveščak 21:40
12.06.2016. 20:30 ŽKK Trogir - ŽKK Tomislav 7:35

U12 PH za djevojčice, Skupina C

12.06.2016. 09:30 ŽKK Ragusa - ŽKK Zagreb 35:10
12.06.2016. 11:25 ŽKK Zagreb - ŽKK Lovrekice 5:34
12.06.2016. 13:15 ŽKK Lovrekice - ŽKK Ragusa 20:15

U12 PH za djevojčice, Skupina D

12.06.2016. 14:25 ŽKK Mladost Ivanovec - ŽKK Dubrava BLC 10:30
12.06.2016. 16:00 ŽKK Split - ŽKK Mladost Ivanovec 32:14
12.06.2016. 21:30 ŽKK Dubrava BLC - ŽKK Split 41:18

U12 PH za djevojčice, Skupina E

12.06.2016. 14:10 ŽKK Podravac Virje - ŽKK Trešnjevka 2009 11:24
12.06.2016. 16:00 ŽKK Šibenik - ŽKK Podravac Virje 10:16
12.06.2016. 18:45 ŽKK Trešnjevka 2009 - ŽKK Šibenik 30:20

U12 PH za djevojčice, Skupina F

12.06.2016. 16:55 ŽKK Škabrnja - ŽKK Orka 13:16

U12 PH za djevojčice, Skupina G

12.06.2016. 10:30 ŽKK Dugopolje - ŽKK Radost 19:27
12.06.2016. 12:20 ŽKK Radost - ŽKK Folka Borovje 17:20
12.06.2016. 19:40 ŽKK Folka Borovje - ŽKK Dugopolje 17:10