MEDVEŠČAK IZBORIO SUPERLIGU, TREŠNJEVKA 2009 ZAVRŠILA NASTUP... MŽRKL: MEDVEŠČAK SLAVIO, TREŠNJEVKA PALA U NASTAVKU…

U posljednjem kolu Međunarodne ženske regionalne lige polo vičan uspjeh zagrebačkih klubova. Medveščak je u desetom kolu na domaćem parketu svladao Play off Happy iz Sarajeva 75:69 i upisao svoju sedmu pobjedu. Medekice koje će igrati u Superligi predvodili su Nina Premasunac s 26 poena i 15 skokova, te Ružica Džankić sa 17 poena.

Trešnjevka 2009 u svom posljednjem nastupu u ligi doživjela domaći poraz  od Athleta Celja 75:62. Ekipa Deana Nemeca do poluvremena (27:34) držala je rezultatski priključak, ali su gošće u nastavku stigle do uvjerljive pobjede. Kod Trešnjevke 2009 po 12 poena su ubacili Karla Erjavec i Lana Pačkovski.