Regionalni turnir u subotu i nedjelju u Novom Zagrebu... Mini košarka, PH: Raspored turnira za djevojčice (U11) i dječake (U9)…

Košarkaški klub Zagreb u subotu i nedjelju, 24. – 25, ožujka domaćin je regionalnog turnira PH u Mini košarci za djevojčice 2007. godište i mlađe, te dječake 2009.godište i mlađe. Utakmice će se igrati u dvoranama OŠ Kajzerica i OŠ Zapruđe, a dvije nabolje ekipe iz svake kategorije izborit će nastup na završnici PH.

DJEVOJČICE U-11 (2007. godište i mlađe):

Skupine:

A – Folka Borovje, Dubrava BLC, Orka
B – Medveščak, Sisak, Istok II
C – Trešnjevka 2009, Istok, Medveščak II

Raspored utakmica:

Subota, 24.03.2018. 

OŠ Zapruđe:

11.00  Folka Borovje – Orka
11.55   Dubrava BLC – Orka
12.50  Folka Borovje – Dubrava BLC

OŠ Kajzerica:

12.00  Medveščak – Istok II
12.00  Istok – Medveščak II
12.50  Sisak – Istok II
12.50  Trešnjevka 2009 – Istok
13.50  Medveščak – Sisak
13.50  Trešnjevka 2009 – Medveščak II

Nedjelja, 25.03.2018. 

OŠ Kajzerica:

13.30  A 3 – B 3
13.30  A 2 – B 2
14.25  A 3 – C 3
14.25  A 2 – C 2
15.20  B 3 – C 3
15.20  B 2 – C 2

OŠ Zapruđe:

13.00  A 1 – B 1
13.55   A 1 – C 1
14.50  B 1 – C 1
15.45  Podjela pehara i medalja

DJEČACI U-9 (2009. godište i mlađe):

Skupine:

A – Cedevita, Črnomerec, Labrada 1971 Žurko
B – Rudeš, Vučići, Novi Zagreb, Sisak II
C – Dubrava, Pešća Cedevita, Larus, Zapad
D – Zagreb, Bosco, Sisak, Ksaver Zabok

Raspored utakmica:

Subota, 24.03.2018. 

OŠ Zapruđe:

13.45  Cedevita – Labrada 1971 Žurko
14.30  Črnomerec – Labrada 1971 Žurko
15.15   Cedevita – Črnomerec
16.00  Dubrava – Zapad
16.45   Pešća Cedevita – Larus
17.30   Dubrava – Larus
18.15   Pešća Cedevita – Zapad
19.00  Dubrava – Pešća Cedevita
19.45  Larus – Zapad

OŠ Kajzerica:

14.45   Rudeš – Sisak II
14.45   Vučići – Novi Zagreb
15.30  Bosco – Sisak
15.30   Zagreb – Ksaver Zabok
16.15   Vučići – Sisak II
16.15   Rudeš – Novi Zagreb
17.00  Bosco – Ksaver Zabok
17.00  Zagreb – Sisak
17.45   Rudeš – Vučići
17.45   Novi Zagreb – Sisak II
18.30  Sisak – Ksaver Zabok
18.30  Zagreb – Bosco

Nedjelja, 25.03.2018. 

OŠ Kajzerica:

10.30  B 4 – D 4
10.30  A 3 – B 3
11.15   B 4 – C 4
11.15   C 3 – D 3
12.00  C 4 – D 4
12.00  Za 11.mjesto
12.45  Za 9.mjesto
16.15  Poraženi A1/B2 – Poraženi C1/D2
16.15  Poraženi A2/B1 – Poraćženi C2/D1
17.00  Utakmica za 7.mjesto
17.00  Utakmica za 5.mjesto

OŠ Zapruđe:

10.00  A 1 – B 2  (1)
10.45  C 1 – D 2  (2)
11.30   A 2 – B 1  (3)
12.15   C 2 – D 1  (4)
16.00  Polufinale 1-2
16.45   Polufinale 2-3
17.30  Utakmica za 3.mjesto
18.15  Utakmica za 1.mjestoŽ
19.00  Podjela pehara i medalja