U 21.kolu Prve ženske lige... Medveščak lako kroz Dubravu, Trešnjevka slavila u Zadru…

Dubrava BLC - Medveščak

U 21.kolu Prve ženske lige vodeći Medveščak je očekivano uvjerljivo slavio u Dubravi, a Trešnjevka 2009 je uzvratila Zadrankama za poraz u Kupu Ružice Meglaj Rimac.

Medveščak je u Dubravi dobio prvu četvrtinu 43:10, a tada su domor dobile Iva Borović (13) i slavljenica Iva Todorić (rođendan). U utakmici gdje se čekao samo kraj uz Borović najefikasnija je bila nekadašnja igračica Dubrave BLC Marta Nimac koja je ubacila 12 poena. Martina Šuster (13) je predvodila ekipu Zorana Jokića koja je nakon večerašnjeg poraza Broda Na Savi i službeno zadržala prvoligaški status.

Iako utakmica nije imala veći rezultatski značaj Trešnjevka 2009 je slavila u Zadru pokazavši već u prvom poluvremenu (49:31) u kojem će smjeru ići ova utakmica. Karla Erjavec je ubacila 19, Nika Muhl 17, a Josipa Pavić 16 poena. Kod Zadra najviše je ubacila Nina Dedić (16).