Majstorović spustila zastor na sezonu Medveščaka…

U drugoj utakmici polufinala doigravanja za prvakinje Hrvatske Ragusa je u Dubrovniku slavila protiv Medveščaka 55:52 i tako s omjerom 2-0 izborila finale gdje će braniti naslov protiv boljeg iz dvoboja Plamen Požege i Trešnjevke 2009. Puno toga je Medveščak propustio u Dubrovniku, a onda je tri sekunde prije kraja tricom Elle Majstorović Ragusa stigla do druge pobjede. Sjajno je Medveščak otvorio utakmicu i dobio prvu četvrtinu 20:7. U drugoj četvrtini sastav Ive Borović Gregov je imao i 17 razlike, a na odmoru +10 (31:21). U nastavku se Ragusa vratila u susret. Nakon izjednačenja 45:45 tricom Barbare Vunić Medveščak je poveo, a nakon dvije odlične akcije Ane Petrak imao +5 (52:47) na ulasku u posljednje dvije minute. Veliki broj izgubljenih lopti u završnici kaznila je Ragusa za veliku pobjedu i slavlje na parketu dvorane Gospino polje.

Ragusu je predvodila Iva Todorić s 14 poena i 11 skokova. Carmen Miloglav je dodala 11. Kod Medveščaka Ana Mandić je ubacila 16 uz 14 skokova, a Lea Hajdin 10.