Košarkašice Zagreba preskočile prvu prepreku u Kupu…

Košarkašice Zagreba plasirale su se u četvrtfinale Kupa Ružice Meglaj Rimac. U susretu osmine finala one su na domaćem parketu nadigrale Split 81:63. Predvođene Martom Ostojić sastav Ivana Meheša je već u prvoj četvrtini stekao veliku prednost (33:16). Ostojić je u prvih deset minuta ubacila 15 poena (tri trice). Identičnu razliku (47:31) Zagreb je imao i na poluvremenu te u nastavku još povećao prednost kada je imao i 26 razlike.

”Prije svega čestitam svojoj ekipi koja je ušla maksimalno u ovaj susret. Mislim da smo kontrolirali rezultat od poečtka do kraja i zasluženo pobjedili”..kratak je bio trener Zagreba nakon susreta.

Ostojić je utakmicu završila s 21 poenom i 12 skokova. Blaženka Rezo je dodala 12, Viktorija Ćurić 8, a Edita Poljac 7. Kod Splita Gabriela Visković je ubacila 18, a Lea Maršić 16.