Bugarski Beroe slavio kod Trešnjevke 2009…

U susretu 13.kola WABA lige Trešnjevka 2009 je ugostila Beroe iz Bugarske i slavila pobjedu 86:62. Zagrepčanke su nakon prednosti gošći na startu 13:6 do isteka prve četvrtine uhvatile rezultatski priključak (19:20). Beroe je do prednosti stigao u posljednje tri minute druge četvrtine kada je napravio seriju 15:0 i na poluvremenu imali +13 (45:32). U nastavku iskusnije gošće predvođene Violinom Kochevom (26) rutinski su privele susret kraju. Anja Majstorović je ubacila 14 poena kod Trešnjevke 2009, a vrijedi izdvojiti povratak Nike Muhl koja je uz 10 poena imala 8 asista.

Trešnjevka je ostala na dvije pobjede, a idućeg tjedna gostuje kod Orlova u Banja Luci. Prije toga u subotu ugostit će Požegu u nastavku domaćeg prvenstva.