Tjedni pregled utakmica mlađih dobnih kategorija Tko, gdje, kada ….

foto: Šime Zelić

Donosimo tjedni pregled utakmica mlađih kategorija.

I. Juniorska liga (1-8.mjesto)

23.03.2022. 18:30Medveščak - Dubrava (SD OŠ Ivan Filipović)
23.03.2022. 21:00Cibona - Cedevita Junior (KC Dražen Petrović)

I. Juniorska liga (1-8.mjesto), 14. kolo

26.03.2022. 19:00Medveščak - Gorica (SD OŠ Ivan Filipović)
27.03.2022. 20:00Hermes Analitica - Cedevita Junior (Dom košarke Cedevita)
28.03.2022. 20:20Bosco Zagreb - Cibona (ŠSD Boško Božić Pepsi (Trnsko))
31.03.2022. 21:00Dubrava - Dinamo Zagreb (SD Dubrava)

I. Juniorska liga (9-16.mjesto), 14. kolo

26.03.2022. 17:20Samobor - Zapad (SD Samobor)
26.03.2022. 18:30Sesvete - Mladost (SD OŠ Sesvetska sela)
27.03.2022. 12:00Zabok - Univers Bosco (SD OŠ K.Š.Đalski)
02.04.2022. 17:30Zagreb - Fortuna (SD OŠ Borovje)

I.Juniorska liga (17-21), 1. kolo

27.03.2022. 14:20Larus - Ivanić (SD OŠ Ive Andrića)
27.03.2022. 21:00Maksimir - Podsused (Ekonomski fakultet)

I.Juniorska liga (22-25), 1. kolo

26.03.2022. 10:30Dugo Selo - Velgor (OŠ Ivan Benković)
27.03.2022. 11:30Pešća - KK Krapina (Dom košarke Cedevita)

I.Juniorska liga (26-29), 1. kolo

27.03.2022. 14:30Novska - Roling

III. kadetska liga

27.03.2022. 11:00Ogulin - Gorica (SD I.Cindrić - Piva Ogulin)

II. Pretkadetska liga, 13. kolo

26.03.2022. 14:15Bosco Zagreb - Mladost (ZV, SC Univers)
26.03.2022. 14:15Cedevita Junior II - Zapad (Dom košarke Cedevita)
26.03.2022. 16:45Sesvete - Gorica (SD OŠ Sesvetska sela)
27.03.2022. 12:00Hermes Analitica - Sisak (SD OŠ M.Laginja)

III. Pretkadetska liga, 11. kolo

26.03.2022. 10:30Univers Bosco - Ogulin (ZV, SC Univers)
26.03.2022. 12:00Fortuna - Samobor (SD Zaprešić)
26.03.2022. 20:00Podsused - Zagreb (SD Sutinska Vrela)
27.03.2022. 12:30Larus II - Medveščak II (SD OŠ Ive Andrića)

IV. Pretkadetska liga, 11. kolo

26.03.2022. 16:40Rudeš Bulldogs - Dinamo Zagreb II (SD OŠ Rudeš)
27.03.2022. 13:00Zrinjevac 1937 - Zabok (SD Ivan Arapović)
27.03.2022. 14:30Dubrava II - Novi Zagreb (SD OŠ Mato Lovrak)
29.03.2022. 20:40Maksimir - Velgor (Ekonomski fakultet)

V. Pretkadetska liga, 11. kolo

26.03.2022. 10:00Roling - Duga Resa (ŠŠD Karlovac)
26.03.2022. 13:00Ksaver - Jaska (SD OŠ K.Š.Đalski)
27.03.2022. 16:00Glina - Pešća (ŠSD Glina)

II.LIGA U13 (1-5), 3. kolo

26.03.2022. 13:20Samobor - Glina (SD Samobor)
26.03.2022. 14:30Dubrava - Dubrava II (SD OŠ Mato Lovrak)

II.LIGA U13 (6-9), 3. kolo

26.03.2022. 12:00Sesvete - Medveščak (SD OŠ Sesvetska sela)
26.03.2022. 14:00Mladost - Hermes Analitica (Dom košarke Cedevita)

Dječaci U12 - Liga za prvaka, 3. kolo

27.03.2022. 09:00Bosco Zagreb - Cedevita Junior (SD Dubrava)
27.03.2022. 09:00Vučići - Larus (SD Dubrava)
27.03.2022. 10:50Larus - Dinamo Zagreb (SD Dubrava)
27.03.2022. 12:40Dinamo Zagreb - Novi Zagreb (SD Dubrava)

Dječaci U12 - Liga za poredak, 4. kolo

27.03.2022. 09:00Dubrava - Gorica (SD Dubrava)
27.03.2022. 09:55Gorica - Podsused (SD Dubrava)
27.03.2022. 09:55Velgor - Medveščak (SD Dubrava)
27.03.2022. 10:50Sisak - Hermes Analitica (SD Dubrava)
27.03.2022. 11:45Velgor - Podsused (SD Dubrava)
27.03.2022. 11:45Ksaver - KK Grafičar (SD Dubrava)
27.03.2022. 12:40Sisak - KK Grafičar (SD Dubrava)
27.03.2022. 12:40Ksaver - Pešća (SD Dubrava)

I. juniorska liga (ž)

23.03.2022. 20:30ŽKK Zagreb - ŽKK Medveščak (Dom košarke Cedevita)

I. juniorska liga (ž), 8. kolo

26.03.2022. 09:30ŽKK Trešnjevka 2009 - ŽKK Medveščak (SD Ivan Arapović)
28.03.2022. 20:30ŽKK Orka - ŽKK Trešnjevka 2009 II (OŠ Iver, Sesv.Kraljevec)
03.04.2022. 20:00ŽKK Folka Borovje - ŽKK Zagreb (SD OŠ Borovje)

I. Pretkadetska liga (ž)

22.03.2022. 21:00ŽKK Trešnjevka 2009 - ŽKK Zagreb (SD Ivan Arapović)

I. Pretkadetska liga (ž)

26.03.2022. 14:00ŽKK Jabuka Zaprešić - ŽKK Sisak (SD Zaprešić)

I. Pretkadetska liga (ž)

28.03.2022. 20:20ŽKK Medveščak - ŽKK Folka Borovje (SD ZV, paviljon 25)

Djevojčice U12, 5. kolo

27.03.2022. 09:55ŽKK Trešnjevka 2009 II - ŽKK Folka Borovje (SD Dubrava)
27.03.2022. 10:50ŽKK Folka Borovje II - ŽKK Sisak (SD Dubrava)
27.03.2022. 11:40ŽKK Sisak - ŽKK Medveščak (SD Dubrava)

Košarkaški kamp Novalja