Tjedni pregled utakmica mlađih dobnih kategorija... Tko, gdje, kada….

foto: FB KK Krapina

Donosimo tjedni raspored utakmica mlađih dobnih kategorija u periodu 03.05. – 09.05.2018.

I. Juniorska liga (9-16.mjesto), 12. kolo

05.05.2018. 13:00Sisak - Gorica (SD Brezovica)
05.05.2018. 19:30Medveščak - Agrodalm (SD OŠ Ivan Filipović)
06.05.2018. 13:00Zapad - Sesvete (Dom košarke Cedevita)
06.05.2018. 13:30KK Šanac - Fortuna (ŠŠD Karlovac)
09.05.2018. 21:00Agens Univers - Mladost (Dom košarke Cedevita)

III. juniorska liga (1.-6.mj), 1. kolo

06.05.2018. 10:15Larus - Duga Resa (Dom košarke Cedevita)
15.05.2018. 20:40Maksimir II - Bosco Zagreb II (Ekonomski fakultet)
29.05.2018. 20:40Rudeš II - Zabok (SD OŠ Rudeš)

III. juniorska liga (7.-11.mj), 1. kolo

06.05.2018. 11:00Glina - Hermes Analitica (ŠSD Glina)
06.05.2018. 18:00Ivanić - Petar Zrinski (SD Žeravinec)

III. Juniorska liga

08.05.2018. 20:00Duga Resa - Bosco Zagreb II (SD OŠ V.Nazor)
08.05.2018. 20:40Maksimir II - Rudeš II (Ekonomski fakultet)

I. Juniorska liga (ž) (1-4), 3. kolo

05.05.2018. 13:15ŽKK Zagreb - ŽKK Trešnjevka 2009 (SD Trnsko)
05.05.2018. 13:30ŽKK Folka Borovje - ŽKK Medveščak (SD OŠ Borovje)

I.Juniorska liga (ž) (5.-7), 3. kolo

06.05.2018. 12:00ŽKK Sisak - ŽKK Karlovac (OŠ Braća Ribar)
06.05.2018. 12:30ŽKK Krapina - ŽKK Croatia 2006 (SŠ Krapina)
08.05.2018. 21:20ŽKK Dubrava BLC - ŽKK Orka (SD OŠ Mato Lovrak)

Jedinstvena kadetska liga

08.05.2018. 21:15Dubrava - Cibona (SD Dubrava)

II. Pretkadetska liga, 12. kolo

06.05.2018. 10:00Fortuna - Ivanić (SD Zaprešić)
06.05.2018. 10:30Agrodalm - Zrinjevac 1937 (SD OŠ A.Stepinac)
06.05.2018. 11:30KK Šanac - Univers Bosco (ŠŠD Karlovac)
26.05.2018. 17:00Petrinja - Zapad II (SŠ Petrinja)

II. Pretkadetska liga (ž) (1.-5.), 3. kolo

05.05.2018. 11:15ŽKK Zagreb - ŽKK Vindi Varaždin (SD Trnsko)
06.05.2018. 14:00ŽKK Jabuka Zaprešić - ŽKK Trešnjevka 2009 II (SD Zaprešić)

II. Pretkadetska liga (ž) (6.-9.), 3. kolo

05.05.2018. 15:20ŽKK Samobor - ŽKK Istok (SD Samobor)
05.05.2018. 18:00ŽKK Karlovac - ŽKK Sisak (ŠŠD Karlovac)

III. Pretkadetska liga, 12. kolo

05.05.2018. 14:00Ksaver - Krapina (OŠ Zabok)
06.05.2018. 09:30Zapruđe - Maksimir (SD ZV, paviljon 25)
06.05.2018. 10:00Sisak - Samobor (OŠ Braća Ribar)
06.05.2018. 15:30Velgor - Zabok (OŠ Novo Čiče)

IV. Pretkadetska liga, 12. kolo

06.05.2018. 12:20Gorica - Podsused (GSD Velika Gorica)
13.05.2018. 14:30Petar Zrinski - Cedevita II (SD II OŠ Vrbovec)
30.05.2018. 19:45Dugo Selo - Ogulin
02.06.2018. 16:00Otočac - Jaska (SD Otočac)

Dječaci 2005 - I.liga, 14. kolo

06.05.2018. 08:20Cedevita - Larus (SD Dubrava)
06.05.2018. 08:20Cibona - Dubrava (SD Dubrava)
06.05.2018. 08:20Dinamo Zagreb - Vučići Cibona (SD Dubrava)