Tjedni pregled utakmica mlađih dobnih kategorija... Tko, gdje, kada…

Donosimo tjedni raspored utakmica mlađih dobnih kategorija u periodu 25.04. – 30.04.2018.

I. Juniorska liga (9-16.mjesto), 11. kolo

28.04.2018. 20:00Fortuna - Agens Univers (SD Zaprešić)
29.04.2018. 09:30Sisak - Sesvete (SD Brezovica)
29.04.2018. 14:00Gorica - KK Šanac (GSD Velika Gorica)
29.04.2018. 15:00Mladost - Medveščak (Dom košarke Cedevita)
01.05.2018. 17:30Agrodalm - Zapad (SD ZV, paviljon 25)

III. Juniorska liga, 11. kolo

28.04.2018. 15:00Zabok - Petar Zrinski (OŠ Zabok)
28.04.2018. 17:15KK Krapina - Ivanić (SŠ Krapina)
29.04.2018. 11:00Hermes Analitica - Glina (SD OŠ M.Laginja)
08.05.2018. 20:00Duga Resa - Bosco Zagreb II (SD OŠ V.Nazor)
08.05.2018. 20:40Maksimir II - Rudeš II (Ekonomski fakultet)

I. Juniorska liga (ž) (1-4), 2. kolo

25.04.2018. 21:20ŽKK Zagreb - ŽKK Folka Borovje (SD Trnsko)
29.04.2018. 20:20ŽKK Trešnjevka 2009 - ŽKK Medveščak (SD Ivan Arapović)
 

I.Juniorska liga (ž) (5.-7)

25.04.2018. 20:15ŽKK Dubrava BLC - ŽKK Sisak (SD Dubrava)

I.Juniorska liga (ž) (5.-7), 2. kolo

28.04.2018. 14:00ŽKK Karlovac - ŽKK Croatia 2006 (ŠŠD Karlovac)
29.04.2018. 11:45ŽKK Dubrava BLC - ŽKK Krapina (SD Dubrava)
29.04.2018. 18:00ŽKK Sisak - ŽKK Orka (OŠ Braća Ribar)

Jedinstvena kadetska liga, 17. kolo

29.04.2018. 16:30Dubrava - FSV Rijeka (SD Dubrava)

II. Pretkadetska liga

25.04.2018. 20:30Petrinja - Zrinjevac 1937 (SŠ Petrinja)

II. Pretkadetska liga, 11. kolo

28.04.2018. 12:20Zrinjevac 1937 - KK Šanac (SD Ivan Arapović)
28.04.2018. 16:15Ivanić - Agrodalm (SD Žeravinec)
29.04.2018. 11:00Univers Bosco - Petrinja (ZV, SC Univers)
29.04.2018. 12:30Zapad II - Fortuna (Dom košarke Cedevita)

II. Pretkadetska liga (ž) (1.-5.), 2. kolo

28.04.2018. 09:45ŽKK Croatia 2006 - ŽKK Vindi Varaždin (SŠD Peščenica)
29.04.2018. 10:00ŽKK Jabuka Zaprešić - ŽKK Zagreb (SD Zaprešić)

II. Pretkadetska liga (ž) (6.-9.), 2. kolo

27.04.2018. 20:40ŽKK Karlovac - ŽKK Istok
28.04.2018. 10:00ŽKK Sisak - ŽKK Samobor (OŠ Braća Ribar)

III. Pretkadetska liga

26.04.2018. 20:30Maksimir - Sisak (Ekonomski fakultet)

III. Pretkadetska liga, 11. kolo

21.04.2018. 14:00Zabok - Zapruđe (GSD Zabok)
26.04.2018. 20:30Maksimir - Sisak (Ekonomski fakultet)
28.04.2018. 12:20Samobor - Ksaver (SD Samobor)
19.05.2018. 17:15Krapina - Velgor (SŠ Krapina)

IV. Pretkadetska liga, 11. kolo

28.04.2018. 12:00Ogulin - Petar Zrinski (ŠSD Ogulin)
29.04.2018. 13:45Jaska - Dugo Selo (SŠ Jastrebarsko)
29.04.2018. 14:15Podsused - Otočac (SD Sutinska Vrela)
30.04.2018. 21:00Hermes Analitica - Gorica (SD OŠ M.Laginja)

V. Pretkadetska liga, 11. kolo

03.05.2018. 20:40Dinamo Zagreb II - Larus (SD OŠ Rudeš)
22.05.2018. 20:00Duga Resa - Novi Zagreb (SD OŠ V.Nazor)
27.05.2018. 12:20Bosco Zagreb II - Novska (Dom sportova III)

Dječaci 2005 - I.liga, 13. kolo

29.04.2018. 10:10Cedevita - Zagreb (SD Dubrava)
29.04.2018. 10:20Petrinja - Larus (SD Dubrava)
29.04.2018. 11:15Petrinja - Cedevita (SD Dubrava)

Dječaci 2005 - II.LIGA, 17. kolo

29.04.2018. 08:30Zagreb II - Gorica (SD Dubrava)
29.04.2018. 09:25Zagreb II - Samobor (SD Dubrava)
29.04.2018. 09:25Gorica - Dubrava II (SD Dubrava)
29.04.2018. 10:20Dubrava II - Medveščak (SD Dubrava)
29.04.2018. 11:15Cedevita II - Sesvete (SD Dubrava)
29.04.2018. 12:10Larus II - Medveščak (SD Dubrava)

Djevojčice 2005 (1-6.mj), 2. kolo

29.04.2018. 08:30ŽKK Croatia 2006 - ŽKK Orka (SD Dubrava)
29.04.2018. 09:25ŽKK Croatia 2006 - ŽKK Istok (SD Dubrava)

Djevojčice 2005 (7-12.mj), 1. kolo

29.04.2018. 11:15ŽKK Dubrava BLC - ŽKK Karlovac (SD Dubrava)
05.05.2018. 09:00ŽKK Sisak - ŽKK Zagreb
13.05.2018. 11:05ŽKK Jabuka Zaprešić - ŽKK Lovrekice (SD Dubrava)