Prva liga (m): Rudešu nastavak u Sesvetama…

U Sesvetama je odigrano drugo poluvrijeme zaostale utakmice 7.kola Prve muške lige iz među Sesveta i Rudeša. Susret koji je započeo 16.studenog i trajao prvo poluvrijeme (36:39) prekinut je zbog prokišnjavanja krova dvorane nastavljen je večeras u kojem je uspješniji bio Rudeš 91:78.

Prvi susret za Rudeš igrao je i Tomislav Cvitković koji je u tom prvom poluvremenu ubacio 10 poena, ali u međuvremenu je prešao u Sonik Puntamiku pa su gosti bili oslabljeni njegovim odlaskom, a Sesvete nisu mogle računati na Philipa Babića koji nije bio u rosteru u prvoj utakmici.

Rudeš je bolje otvorio nastavak te tricama Fodora, Jurića, Reze i Juriča, te poenima Garafolića stigao do 14 razlike (61:47) u 27.minuti što je bez većih problema sačuvao i do kraja susreta. Hrvoje Garafolić (26), Marko Jurič (16) i Jure Rezo (11) predvodili su goste do treće ovosezonske pobjede, a kod Sesveta Dario Papak je ubacio 23 (15 sk), a Filip Tušek 11.

1. KK Jazine Arbanasi 8 8 0 3 - 0 5 - 0 680 581 +99 16
2. Samobor 8 5 3 3 - 2 2 - 1 639 609 +30 13
3. KK Dubrovnik 7 5 2 4 - 0 1 - 2 561 551 +10 12
4. Bosco Zagreb 8 4 4 3 - 2 1 - 2 640 631 +9 12
5. AKK Universitas 8 4 4 3 - 2 1 - 2 634 627 +7 12
6. KK Pula 1981 8 4 4 4 - 0 0 - 4 621 617 +4 12
7. Cedevita Junior 8 4 4 2 - 2 2 - 2 657 661 -4 12
8. KK Ribola Kaštela 7 4 3 3 - 1 1 - 2 559 543 +16 11