Cedevita lako protiv Dubrave... Pretkadeti: Pregled vikend utakmica…

Ovog vikenda igraju se utakmice u svim ligama pretkadeta.

I. Pretkadetska liga, 14. kolo

02.03.2019. 14:00 Cedevita - Dubrava 90:51
02.03.2019. 16:30 Dinamo Zagreb - Sisak 86:63
03.03.2019. 10:00 Pešća Cedevita - Sesvete 103:41
03.03.2019. 11:00 Medveščak - Zapad 57:68
03.03.2019. 14:30 Cibona - Mladost 115:84
I. Pretkadetska liga, 14. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Cedevita 33 25 20 12 90
Dubrava 12 10 7 22 51
02.03.2019. / 14:00 58:22 32:29
Cedevita
Florijan Sabljić 14, Filip Brkić 13, Lovre Škara 12, Vice Zanki 10, Andrija Jelavić 8, Sven Olah 8, Stjepan Kalamiza 8, Leon Šljivarić 7, Bruno Mamić 6, Gian Luca Kakarigi 4, Luka Dumanić 0, Ivica Lebeda 0.
Dubrava
Mihael Kos 19, Borna Navratil 11, Niko Periša 6, Niko Miličević 4, Slavko Mamić 4, Fran Veg 3, Petar Berišić 2, Mihael Filić 2, Sven Kelek 0, Joakim Berišić 0, Lovro Ranilović 0.
I. Pretkadetska liga, 14. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Dinamo Zagreb 29 19 24 14 86
Sisak 12 17 18 16 63
02.03.2019. / 16:30 48:29 38:34
Dinamo Zagreb
Roko Ivanković 17, Franko Gluhović 12, Ivan Ćudina 10, Ivan Maksim Duvnjak 8, Juraj Golemac 8, Luka Bilić - Prcić 8, Luka Babić 6, David Balešević 6, Jurica Tešija 5, Sven Raić 4, Petar Jokanović 2, Roko Matek 0.
Sisak
Ivan Matleković 43, Marin Prosenjak 14, Samson Vijačkić 6, Mihael Kastmiller 0, Arijan Suljanović 0, Boris Džakula 0, Jakša Mencl 0.
I. Pretkadetska liga, 14. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Pešća Cedevita 27 25 28 23 103
Sesvete 14 12 7 8 41
03.03.2019. / 10:00 52:26 51:15
Pešća Cedevita
Luka Pavlić 43, Matej Ružić 12, Karlo Grbić 9, Viktor Wilder 9, Jan Štimac 9, Damjan Crnković 9, Bruno Krainović 4, Zlatan Mehmedović 3, Karlo Živolić 3, Patrik Raguž 2, Blaž Nenezić 0, Filip Uračević 0.
Sesvete
Ivan Domljanović 17, Karlo Filipović 7, Andrej Bošnjak 6, Lovro Dedić 4, Marijan Rimac 2, Patrik Lisičak 2, Ivan Bjeliš 2, Tin Horvat 1, Luka Jukić 0, Luka Žagar 0, Borna Čorak 0, Lovro Žepina 0.
I. Pretkadetska liga, 14. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Medveščak 12 16 14 15 57
Zapad 18 23 17 10 68
03.03.2019. / 11:00 28:41 29:27
Medveščak
Niko Renić 17, Andrija Brzović 16, Mislav Kutleša 13, Tomislav Vrdoljak 11, Toma Jaran 0, Filip Kasumović 0, Borna Krištof 0, Vid Nanković 0, Leon Mežnarić 0, Teo Malenčić 0, Nikša Barišić 0.
Zapad
Luka Meštrović 25, Tadej Buljan 10, Jakov Biloglav 9, Marko Kalmar 5, Luka Dizdar 5, Roko Lučić 5, Matija Stegić 5, Matija Vrljić 2, Ante Dizdar 2.
I. Pretkadetska liga, 14. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Cibona 34 41 21 19 115
Mladost 21 18 24 21 84
03.03.2019. / 14:30 75:39 40:45
Cibona
Marko Vučić 40, Martin Ujević 26, Tibor Kovačić 21, Luka Frančešević 12, Gabrijel Mustafić 4, Karlo Križanac 4, Grgo Katić 4, Marko Ljubičić 3, Josip Ivan Milardović 1, Arian Miškulin 0, Vanja Mrduljaš 0.
Mladost
Matej Akrap 25, Toma Gašaj 23, Karlo Mutapčić 9, Pavel Folnović 9, Noa Zemljić 8, Ivan Pavković 6, Lovre Pešić 2, Roko Odak 2, Jakov Brkić 0, Damir Huskić 0.

I. Pretkadetska liga

# Klub Ukp. Pob. Por. Kod kuće U gostima Koš. post. Koš. prim. Koš. raz. Bod
1. Cibona 14 14 0 7 - 0 7 - 0 1530 843 +687 28
2. Cedevita 14 13 1 7 - 0 6 - 1 1393 684 +709 27
3. Dinamo Zagreb 14 12 2 6 - 1 6 - 1 1165 841 +324 26
4. Dubrava 14 8 6 4 - 3 4 - 3 987 950 +37 22
5. Mladost 14 7 7 4 - 3 3 - 4 1006 1020 -14 21
6. Pešća Cedevita 14 6 8 4 - 3 2 - 5 1023 1102 -79 20
7. Sisak 14 4 10 3 - 4 1 - 6 862 1131 -269 18
8. Zapad 14 4 10 3 - 4 1 - 6 769 1061 -292 18
9. Medveščak 14 2 12 1 - 6 1 - 6 783 1130 -347 16
10. Sesvete 14 0 14 0 - 7 0 - 7 546 1302 -756 14

II. Pretkadetska liga, 3. kolo

03.03.2019. 10:15 Podsused - Zapad II 61:33
03.03.2019. 12:30 Zabok - KK Šanac 76:58
03.03.2019. 17:30 Petrinja - Ivanić 104:64
12.03.2019. 20:45 Velgor - Bosco Zagreb 83:68
II. Pretkadetska liga, 3. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Podsused 15 10 22 14 61
Zapad II 5 12 4 12 33
03.03.2019. / 10:15 25:17 36:16
Podsused
Filip Pavo Barić 17, Borna Radnić 15, Dražen Štrlek 11, Vito Vladušić 9, Ivan Brkić 4, Toni Sačarić 3, Ian Brezovec 2, Ivan Berišić 0.
Zapad II
Benjamin Debeljuh 8, Vlado Sablić 6, Leon Tonković 6, Marko Acman 5, Karlo Stipić 2, Tin Bižić 2, Dominik Bošković 2, Fabijan Starčević 2, Ante Kelava 0, Lovro Šimić 0, T Ivanović 0, Niko Grlica 0.
II. Pretkadetska liga, 3. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Zabok 18 18 23 17 76
KK Šanac 11 17 16 14 58
03.03.2019. / 12:30 36:28 40:30
Zabok
Mihael Tomić 41, Luka Smetiško 14, Jan Kroflin 11, Tin Gvozdanović 7, Karlo Krznar 3, Žan Mirko Zubić 0, Vigor Borovčak 0, Luka Vorih 0, Tin Grabušić 0, Dominik Grah 0, Tomislav Tičina 0.
KK Šanac
Luka Vučetić 29, Antonio Muža 19, Luka Milanović 4, Jani Brozović 2, Dorijan Mihelić 2, Karlo Jakin 2, Petar Basta 0, Mateo Car 0, Marko Stanković 0, Kale Marković 0, Nino Grbić 0.
II. Pretkadetska liga, 3. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Petrinja 23 27 29 25 104
Ivanić 9 21 16 18 64
03.03.2019. / 17:30 50:30 54:34
Petrinja
Sven Gavranović 36, Niko Bezak 22, Petar Marjanović 22, Blaženko Nikolić 9, Ante Radošević 7, Mihael Bobeta 6, David Sklepić 2, Mislav Božo Šako 0, Marko Križić 0, Marino Križanović 0.
Ivanić
Tin Acinger 24, Marko Loth 13, Lovro Jelača 12, Petro Pajur 11, Edo Šabanić 2, Bruno Belić 2, Luka Ivković 0, Lovro Radašević 0, Sven Tišljer 0.

III. Pretkadetska liga, 3. kolo

02.03.2019. 10:30 Cedevita II - Univers Bosco 59:43
02.03.2019. 14:20 Samobor - Larus 53:69
03.03.2019. 11:40 Agrodalm - Hermes Analitica 102:48
03.03.2019. 12:20 Zapruđe - Fortuna 85:56
III. Pretkadetska liga, 3. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Cedevita II 15 13 17 14 59
Univers Bosco 11 12 5 15 43
02.03.2019. / 10:30 28:23 31:20
Cedevita II
Noa Škrobot 14, Josip Krizmanić 9, Josip Pavković 9, Bruno Bubalo 8, Tonko Škugor 6, Donat Dolinar 4, Nikola Lebeda 4, Marin Matijašić 2, Lovro Bolšec 2, Marin Andrić 1, Fran Herceg 0.
Univers Bosco
Tin Talan 25, Max Talan 9, Tigran Stilinović 3, Mihael Božiček 2, Ivan Arambašić 2, Roberto Mazarekić 2, Matej Ćosić 0, Ivan Klobučar 0, Fran Mojži 0, Ivan Magdić 0, Frano Matić 0, David Topić 0.
III. Pretkadetska liga, 3. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Samobor 14 24 7 8 53
Larus 24 14 16 15 69
02.03.2019. / 14:20 38:38 15:31
Samobor
Marat Kos 20, Lovro Sedlar 15, Tin Jelić 6, Martin Bernardić 4, Marko Musa 4, Ardian Seba 2, Martin Grgos 2, Vito Čretni 0, Niko Boch 0, Luka Žganjer 0.
Larus
Luka Batelić 29, Vito Perić 14, Ivan Karlo 10, Ivan Brnjac 8, Luka Harcet 4, Ivan Kusić 4, Goran Omin Kolarac 0, Benjamin Lapple 0, Zvonimir Vrdoljak 0, Tin Šiletić 0.
III. Pretkadetska liga, 3. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Agrodalm 34 25 19 24 102
Hermes Analitica 13 16 15 4 48
03.03.2019. / 11:40 59:29 43:19
Agrodalm
Niko Škrobot 26, Franjo Novosel 16, Matko Draštata 13, Patrik Dorotić 10, Dino Šimunjer 9, Marko Osmokrović 7, Stipe Roko Cvjetković 6, Antun Jakus 5, Blaž Bužak 4, Lovro Štefanić 2, Lovro Vjekoslav Topić 2, Marko Zrilić 2.
Hermes Analitica
Niko Kocijan 11, Ivan Antun Mašić 10, David Josip Andrijanić 9, Noah Mufić 8, Mak Ibrahimpašić 4, Petar Magdić 3, Antonio Pasarić 2, Natan Brčić 1, Morin Kalauz 0, Lukas Ristovski 0, Luka Obuljen 0.
III. Pretkadetska liga, 3. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Zapruđe 19 25 26 15 85
Fortuna 14 9 12 21 56
03.03.2019. / 12:20 44:23 41:33
Zapruđe
Josip Krmpotić 21, Antonio Arapović 16, Bruno Antolković 12, Jakov Filipec 12, Bruno Špehar 7, Fabijan Dragojević 4, Bartol Crnjak 4, Karlo Omazić 4, Ian Petek 4, Marko Prodanović 1, Fran Nakani 0, Jakov Potoćnik 0.
Fortuna
Marin Brekalo 13, David Mršo 12, Mihael Gvozdanović Glavač 9, Lucas Potkonjak 7, Filip Jandras 7, Tin Kunjas 4, Marko Vnučec 2, Zvonimir Klarić 2.

III. Pretkadetska liga

# Klub Ukp. Pob. Por. Kod kuće U gostima Koš. post. Koš. prim. Koš. raz. Bod
1. Agrodalm 3 3 0 2 - 0 1 - 0 294 108 +186 6
2. Cedevita II 3 2 1 1 - 1 1 - 0 191 154 +37 5
3. Larus 3 2 1 0 - 1 2 - 0 192 165 +27 5
4. Samobor 3 2 1 0 - 1 2 - 0 203 179 +24 5
5. Zapruđe 3 2 1 1 - 1 1 - 0 211 197 +14 5
6. Hermes Analitica 3 1 2 0 - 1 1 - 1 153 217 -64 4
7. Univers Bosco 3 0 3 0 - 2 0 - 1 117 181 -64 3
8. Fortuna 3 0 3 0 - 1 0 - 2 136 296 -160 3

IV. Pretkadetska liga, 3. kolo

02.03.2019. 10:45 Jaska - Dugo Selo 33:55
03.03.2019. 14:20 Zrinjevac 1937 - Bosco Zagreb II 48:67
05.03.2019. 20:45 Maksimir - Petar Zrinski 36:35
IV. Pretkadetska liga, 3. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Jaska 9 9 9 6 33
Dugo Selo 5 11 18 21 55
02.03.2019. / 10:45 18:16 15:39
Jaska
Bruno Kolarić 13, David Birač 11, Mislav Ivančić 6, Luka Štimac 2, Marin Šaban 1, Luka Radić 0, Ante Marušić 0, Josip Vuksan 0, Gabriel Šiljevinac 0, Robin Vuković 0.
Dugo Selo
Jakov Martinčić 28, Matko Matešić 10, Vlado Remenar 6, Dominik Šumić 4, Mislav Dobra 2, Marin Brekalo 2, Silvestar Frane Orešković 2, Filip Martinčić 1, Ivo Vernik 0, Luka Josipović 0, Kian Petrović Kovačić 0.
IV. Pretkadetska liga, 3. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Zrinjevac 1937 14 11 8 15 48
Bosco Zagreb II 20 18 16 13 67
03.03.2019. / 14:20 25:38 23:29
Zrinjevac 1937
Lovre Mirošević 19, Rene Kvastek 18, Roko Lončarić 2, Fran Kvesić 2, Nikša Baručija 2, Tin Dujić 2, Mark Jakovac 2, Fran Radovčić 1, Filip Đuranec 0.
Bosco Zagreb II
Niko Sekulić 24, Ante Ćosić 14, Borna Bilušić 8, Viktor Žigić 7, Marko Bilić 4, Jagor Tambača 4, Ivan Nagy 4, Petar Grizelj 2, Grga Udovičić 0, Pavel Bilić 0, Marin Ćosić 0.

V. Pretkadetska liga, 3. kolo

02.03.2019. 14:00 Duga Resa - Novska 35:76
02.03.2019. 14:15 Gorica - Ksaver 105:26
03.03.2019. 10:00 Ogulin - Tuškanac 78:43
V. Pretkadetska liga, 3. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Duga Resa 5 11 7 12 35
Novska 21 18 14 23 76
02.03.2019. / 14:00 16:39 19:37
Duga Resa
David Moše 20, Luka Malović 6, Borna Latić 6, Mislav Moše 3, Dominik Jarnević 0, Jan Juran 0, Silvio Radočaj 0, Roko Šokec 0, Ivan Rak 0, Damjan Čepuran 0.
Novska
Ante Lovrić 49, Luka Žafran 11, Kristian Kozić 6, Borna Kuruzović 4, Teo Androšević 4, Marian Čelan 2, Gabriel Tobijaš 0.
V. Pretkadetska liga, 3. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Gorica 27 27 32 19 105
Ksaver 3 6 6 11 26
02.03.2019. / 14:15 54:9 51:17
Gorica
Fran Stipić 18, Ante Tomić 17, Marko Baričić 12, Jakov Ninić 12, Leon Žigrović 11, Andrej Mudrinić 11, Julijan Kompesak 8, Lovro Svetlošak 8, Josip Matić 8, Borna Pereković 0, Adrijan Vitez 0, Fran Babić 0.
Ksaver
Dorian Zajec 10, Igor Lihtar 6, Maks Sadaić 2, Luka Vrančić 2, Vito Jadek 2, Mihael Tuđa 2, Gabrijel Kosir 2, Vid Trgovec 0, Adam Vrančić Lež 0, Lean Borovčak 0, Vid Jadek 0.
V. Pretkadetska liga, 3. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Ogulin 18 13 33 14 78
Tuškanac 6 12 13 12 43
03.03.2019. / 10:00 31:18 47:25
Ogulin
Filip Bikić 21, Ivor Hudurović 14, Leon Vidaković 11, Ivan Hasan 10, Dario Lovrić 10, Romano Bulat 4, Dražen Grgurić 4, Luka Štimac 3, Jakov Kučinić 1, Petar Kljajić 0, Tibor Mrvoš 0.
Tuškanac
Adriano Mršić 19, Jakov Kraljević 12, Vid Penezić 9, Tomo Glasnović 2, Niko Glasnović 1, Toma Ivičić 0, Marko Sučić 0, Niko Blaić 0, Ivan Marković 0.