Tri zagrebačka kluba na turniru u Domu košarke Cedevita... Pretkadeti, PH (B): Cedevita nadigrala Mladost, Rudeš bolji od Stoje…

Utakmicama 1.kola po skupinama danas je u Zagrebu (Dom košarke Cedevita) startao polufinalni turnir PH za pretkadete, skupina B. U prvom nastupu Cedevita je uvjerljivo nadigrala Mladost. Rudeš je do prve pobjede stigao protiv Stoje iz Pule.

Pretkadeti, PH - Skupina B (Zagreb), Grupa 3

26.04.2018. 13:00 Split - KK Vindija 64:46
26.04.2018. 15:15 Cedevita - Mladost 98:37
27.04.2018. 11:30 Mladost - Split 35:92
27.04.2018. 13:45 KK Vindija - Cedevita 67:111
28.04.2018. 11:30 Split - Cedevita 59:82
28.04.2018. 13:45 Mladost - KK Vindija 65:52
Pretkadeti, PH - Skupina B (Zagreb), Grupa 3 1. 2. 3. 4. Kraj
Split 12 22 16 14 64
KK Vindija 20 8 7 11 46
26.04.2018. / 13:00 34:28 30:18
Split
Antonio Šantić 10, Ivan Prug 9, Marko Sunara 9, Francesco Tritella 8, Duje Lisica 8, Bruno Tomić 7, Josip Pekas 4, Ivan Bošnjak 4, Duje Ujević 3, Marko Čevra 2, Filip Mamić 0, Duje Zebić 0.
KK Vindija
Tibor Kovačić 18, Petar Košćak 10, Lovro Ivanković 6, Luka Čevra 4, Matija Pavlic 4, Bruno Breški 2, Petar Kelemen 2, Roko Mijalić 0, Jona Ostoić 0, Lovro Rozman 0, Dino Iličić 0, Roko Mrvelj 0.
Pretkadeti, PH - Skupina B (Zagreb), Grupa 3 1. 2. 3. 4. Kraj
Cedevita 17 27 34 20 98
Mladost 12 10 5 10 37
26.04.2018. / 15:15 44:22 54:15
Cedevita
Borna Dramalija 17, Fran Kosor 16, Luka Krajnović 12, Bojan Tišma 11, Stjepan Kalamiza 11, Ivica Lebeda 10, Andre Skelin 7, Luka Kujundžić 6, Marko Suknaić 4, Florijan Sabljić 2, Lovre Škara 2, Gian Luca Kakarigi 0.
Mladost
Duje Damjanić 7, Dominik Imrović 6, Sven Olah 5, Ivan Ćudina 5, Luka Šimunović 5, Filip Brkić 3, Luka Babić 2, Jakov Čengić 2, Filip Potočić 2, Bartol Matolić 0, Matija Surla 0, Bruno Mamić 0.

Pretkadeti, PH - Skupina B (Zagreb), Grupa 4

26.04.2018. 17:30 Dinamo Zagreb - KK Stoja 60:56
26.04.2018. 19:45 Dubrovnik - KA Osijek 63:78
27.04.2018. 16:00 KA Osijek - Dinamo Zagreb 56:53
27.04.2018. 18:15 KK Stoja - Dubrovnik 71:79
28.04.2018. 16:00 Dinamo Zagreb - Dubrovnik 60:66
28.04.2018. 18:15 KA Osijek - KK Stoja 56:65
Pretkadeti, PH - Skupina B (Zagreb), Grupa 4 1. 2. 3. 4. Kraj
Dinamo Zagreb 21 15 12 12 60
KK Stoja 5 18 10 23 56
26.04.2018. / 17:30 36:23 24:33
Dinamo Zagreb
Viero Mujanović 18, Andrej Matić 11, Luka Bunjevac 7, Ante Ledić 7, Aldin Hasanbegović 5, Tin Salopek 5, Mak Vuković 4, Domagoj Frljak 3, Paolo Istanbuli 0, Vito Vrankić 0, Roko Ivanković 0, Borna Sučić 0.
KK Stoja
Hrvoje Pavletić 21, Matija Percan 8, Matej Kostić 8, Nikola Rojnić 5, Tomislav Šimac 5, Filip Kostešić 4, Pavao Turić 3, Saša Brkić 2, Niko Andrilović 0, Matija Stojšić 0, Dino Blažević 0, Florijan Rotar 0.
Pretkadeti, PH - Skupina B (Zagreb), Grupa 4 1. 2. 3. 4. Kraj
Dubrovnik 16 15 12 20 63
KA Osijek 18 23 18 19 78
26.04.2018. / 19:45 31:41 32:37
Dubrovnik
Luka Kriste 25, Jakov Vujičić 14, Mateo Lambeta 9, Mato Kapović 6, Ivan Bogdanović 4, Frano Maštrapa 3, David Žakula 2, Ante Smoljko 0, Nikša Milivojević 0, Marko Živković 0, 0.
KA Osijek
Marin Jurić 22, Blaž Vojedilov 16, Filip Novak 12, Ivan Pudar 12, Leon Kurepa 8, Filip Stojanović 6, Tin Krišto 2, Mate Pušić 0, Pavao Popović 0, Ivan Tanasković- Galić 0, Dominik Majer 0, Din Ageel 0.