Na startu PH u Rijeci... Pretkadeti, PH (A): Cibona na startu bolja od DOŠK-a, Zadar lako s Dubravom…

Utakmicama 1.kola po skupinama danas je u Rijeci startao polufinalni turnir PH za pretkadete, skupina A. U prvom susretu Cibona je bez ozlijeđenog Noe Svobode slavila protiv DOŠK-a iz Drniša. Dubrava je poražena od Zadra.

Pretkadeti, PH - Skupina A (Rijeka), Grupa 1

26.04.2018. 13:00 Cibona - DOŠK Drniš 86:72
26.04.2018. 15:15 GKK Šibenik - KK Radnik 93:59
27.04.2018. 11:30 KK Radnik - Cibona 55:121
27.04.2018. 13:45 DOŠK Drniš - GKK Šibenik 63:65
28.04.2018. 11:30 Cibona - GKK Šibenik 105:73
28.04.2018. 13:45 KK Radnik - DOŠK Drniš 64:76
Pretkadeti, PH - Skupina A (Rijeka), Grupa 1 1. 2. 3. 4. Kraj
Cibona 19 21 17 29 86
DOŠK Drniš 20 11 24 17 72
26.04.2018. / 13:00 40:31 46:41
Cibona
Vito Vujović 21, Timur Šabić 18, Lovro Hajdinović 13, Jakov Križan 9, Marko Vučić 9, Filip Kalajžić 8, Roko Mirković 8, Andro Kodžoman 0, Mihael Linde 0, Luka Kumanović 0, Lovro Prkačin 0, Grgur Brčić 0.
DOŠK Drniš
Mate Goreta 20, Ivan Milovac 19, Franjo Lapić 15, Vlado Čoko 12, Marko Bukarica 4, Frane Ćevid 2, Marko Marin 0, Josip Vlaić 0, Zvonimir Pervan 0, Ante Buha 0.
Pretkadeti, PH - Skupina A (Rijeka), Grupa 1 1. 2. 3. 4. Kraj
GKK Šibenik 28 19 25 21 93
KK Radnik 5 15 22 17 59
26.04.2018. / 15:15 47:20 46:39
GKK Šibenik
Antonio Klarin 25, Frane Antić 19, Juraj Pleadin 12, Dino Jurišić 11, Toni Ćuklin 10, Frano Topić 7, Luka Ramadža 5, Karlo Rupić 4, Niko Ivanić 0, Roko Skroza 0.
KK Radnik
Florijan Šašek 24, Sebastian Orak 19, Attilio Santo 6, Mario Stjepan Matoić 5, Borna Katanović 2, Sandi Štimac 2, David Sladić 1, August Subotičanec 0, Marko Puškar 0, Dominik Pugar 0, Robert Ciglarić 0.

Pretkadeti, PH - Skupina A (Rijeka), Grupa 2

26.04.2018. 17:30 Zadar - Dubrava 101:67
26.04.2018. 19:45 KK Kvarner 2010 - Slavonski Brod 1946 88:63
27.04.2018. 16:00 Slavonski Brod 1946 - Zadar 68:106
27.04.2018. 18:15 Dubrava - KK Kvarner 2010 57:76
28.04.2018. 16:00 Dubrava - Slavonski Brod 1946 72:76
28.04.2018. 18:15 KK Kvarner 2010 - Zadar 48:107
Pretkadeti, PH - Skupina A (Rijeka), Grupa 2 1. 2. 3. 4. Kraj
Zadar 29 27 27 18 101
Dubrava 16 13 21 17 67
26.04.2018. / 17:30 56:29 45:38
Zadar
Duje Brala 21, Krševan Klarica 20, Lovre Klarić 17, Maksim Matulina 13, Vid Jovančević 7, Andrija Baljak 5, Marko Viduka 4, Mikolaj Klimontowicz 4, Domagoj Horvat 4, Bruno Šantić 3, Vito Krševan Milin 3, Lovre Rančev 0.
Dubrava
Matija Gnjidić 21, Marin Obradović 16, Mihael Kos 6, Marin Damjanić 6, Lovro Ivanišević 6, Ivor Keber 3, Fran Breški 2, Patrik Kosor 2, Filip Jurčić 2, Ivan Prpić 2, Borna Navratil 1, Ante Gadže 0.
Pretkadeti, PH - Skupina A (Rijeka), Grupa 2 1. 2. 3. 4. Kraj
KK Kvarner 2010 29 18 16 25 88
Slavonski Brod 1946 10 16 22 15 63
26.04.2018. / 19:45 47:26 41:37
KK Kvarner 2010
Anton Sablić 27, Roko Veršić 22, Ante Volarević 17, Toni Gašparac 9, Vigo Bart 5, Petar Marjanović 3, Mateo Kobašević 3, Vedran Rakuljić 2, Lovro Kovačević 0, Ivan Matić 0, Mateo Rota 0, Ian Makiš 0.
Slavonski Brod 1946
Leon Šljivarić 20, Ivan Gašpar 15, Luka Blažević 12, Malik Ndiaye Cvijanović 10, Ivan Lazić 4, Karlo Nužda 2, Bruno Holjevac 0, Ivan Tolić 0, Borna Odobašić 0, Matej Stjepanović 0, Marin Zavor 0, Roko Lukenda 0.