IGRANE UTAKMICE 1.KOLA U SKUPINAMA PREGLED II. JUNIORSKE LIGE

Protekli vikend startala je II. juniorska liga centar koja se igra u dvije skupine. Donosimo pregled rezultata.

II. Juniorska liga Zapad, 1. kolo

14.11.2015. 12:10 Podsused - Auctor 90:66
14.11.2015. 12:30 VERN - Fortuna 62:60
15.11.2015. 13:20 Samobor - Petrinja 77:45
26.11.2015. 20:45 Sisak - Bosco Zagreb 73:56
II. Juniorska liga Zapad, 1. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Podsused 31 29 22 8 90
Auctor 20 16 12 18 66
14.11.2015. / 12:10 60:36 30:30
PODSUSED: D.Filipović 3, Srabotnak 4, K.Filipović 13, Šešek, Valenčak 19, Jagodić, Mijač 8, Iveković 12, Vučković 4, Andrijević, Šoštarko 11, Grozdanić 4. Trener: M.Mandalinić
AUCTOR: Medvedec, Vidošević 2, Došen 4, Martinac 14, Leovac 6, Dujić, Višek 13, Slon, Polanec 5, Vuchetich 4, Gašparin, Balja 16. Trener: S.Medvedec
II. Juniorska liga Zapad, 1. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
VERN 9 15 24 14 62
Fortuna 12 20 17 11 60
14.11.2015. / 12:30 24:32 38:28
VERN: Šestak, Kopanja 3, Banožić 23, Lončarić, Ćorić 9, Pollak, Poslek 17, Milaković 3, Đaković, Dam, Čalušić 3, Brkić 4.Trener: L.Kralj
FORTUNA: Brkić, Rukavina 2, Šeatović, Šarić 13, Trucek 15, Beber 12, Ištuk 6, Brtan, Marinić 12, Marić.Trener: J.Hegeduš
II. Juniorska liga Zapad, 1. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Samobor 11 19 21 26 77
Petrinja 12 10 13 10 45
15.11.2015. / 13:20 30:22 47:23
SAMOBOR: Čižmešija 22, Grubešić, Kontak 3, Planinčić 33, Komerički, Iviček, Mišić 14, Crnić -Palčec 1, Stanić, Jelić 4.Trener: J.Vlah
PETRINJA: Josipović 11, Kelava, Bobeta 2, Gavranović 15, Pavičić, Norković, Hajdarević 4, Tomušić 9, Barić 1, Ćosić 3.Trener: M:Tomušić

II.Juniorska liga Istok, 1. kolo

12.11.2015. 20:50 Maksimir - Medveščak 67:59
14.11.2015. 15:30 Mladost II - Hermes Analitica 44:67
14.11.2015. 16:30 Agrodalm - Zapruđe 71:56
19.11.2015. 21:15 Dubrava II - Cibona II 57:46
II.Juniorska liga Istok, 1. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Maksimir 15 17 17 18 67
Medveščak 17 15 18 9 59
12.11.2015. / 20:50 32:32 35:27
MAKSIMIR: Kuzmanović, Piacun, Miljanović 1, Bošnjak 2, Krešo 4, Krištić 3, Slana, Jurlina, Matijević 21, Madžarac 22, Tarandek, Tomić 12.Trener: N.Sambolić
MEDVEŠČAK:Lončar, Blažević, Laktić 22, Šarčević, Gelo, Ivanković 18, Vuk, Budimir 10, Vrabac, Dautović, Gregurić 9, Kekić.Trener: E.Hadžić
II.Juniorska liga Istok, 1. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Mladost II 13 17 8 6 44
Hermes Analitica 19 12 22 14 67
14.11.2015. / 15:30 30:31 14:36
MLADOST II: Šodan, Lozić 8, Babić, Kostić 8, Nikić 10, Dragičević, Franjković 2, Bago 3, Sokolec, Biondić 7, Ivanjek 2, Radić 4.Trener: H.Uroić
H.ANALITICA: Posavec, Zvizdić, Josipović, Vujević 11, Barbir 20, Dawidovsky 20, Koritnik 4, Počuča, Buzjak 20, Milović.Trener: M.Bošnjak
II.Juniorska liga Istok, 1. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Agrodalm 15 14 24 18 71
Zapruđe 18 3 19 16 56
14.11.2015. / 16:30 29:21 42:35
AGRODALM: Radan, S.Radosavljević, Fišter 6, Paleka 23, Vranješ 15, Herceg 12, B.Radosavljević, Štimac 4, Periša 11, Špeljak, Glibo.Trener: Z.Vučković
ZAPRUĐE: Joksimović 18, Čabraja, Strinić 6, Puljić 11, Cvitanović 2, Buljan, Rogošić, Hernaus 15, Bokulić 4.Trener: S.Mesić