SEDMI PORAZ VUKOVA I SEDMA POBJEDA MRAVA... PORAZ CIBONE, POBJEDA ZAGREBA…

U subotu su nastupe imala dva zagrebačka kluba. U 11.kolu ABA lige Cibona je poražena u Novom Mestu kod Krke 90:86 što je bio sedmi poraz Vukova ove sezone. Domaćini su odigrali odličnu prvu četvrtinu (28:13), a nezaustavljiv za Cibonu je bio Jure Lalić koji je ubacio 24 poena. Kod Cibone James Florence je ubacio 28, a Marin Rozić i Marko Jagodić – Kuridža po 14.

Zagreb je nastavio niz pobjeda u A 1 ligi. U 8.kolu na gostovanju u Kaštelima bilo je 92:64 u utakmici gdje je momčad Danijela Jusupa dobila prvu četvrtinu 30:9. U momčad su se nakon ozljeda vratili Jakov Vladović i Miralem Halilović koji je s 19 poena i 12 skokova predvodio goste.

Od ostalih susreta izdvajamo pobjedu Gorice nakon produžetka protiv Vrijednosnica Osijek 107:103 i Kvarnera 2010 protiv Jolly-a 78:67.