PH, U12: Raspored Otvorenog prvenstva Hrvatske…

Nakon tri godine u Dubravi u srijedu, 22.lipnja u organizaciji HKS-a, KSZ-a i KK Dubrava Furnir starta Otvoreno U12 prvenstvo Hrvatske za mlađe dječake i mlađe djevojčice. Nastup je prijavilo 36 muških i 13 ženskih ekipa, a kroz četiri dana natjecanja u SD Dubrava i dvoranama OŠ Granešina i Mato Lovrak očekuje nas 120 utakmica. Posljednjih 20 utakmica (petak, subota) biti će prenošene putem live streama na HKS-tv. Naš portal će iscrpno pratiti ovo prvenstvo.

PH U12 - Dječaci, Skupina A

22.06.2022. 08:10Cedevita Junior - Zagreb (SD Dubrava)
22.06.2022. 09:20Cedevita Junior - Vučići Wolfscubs (SD Dubrava)
22.06.2022. 11:40Vučići Wolfscubs - KK Međimurje (SD Dubrava)
22.06.2022. 14:00KK Međimurje - Oliva Vodnjan (SD Dubrava)
22.06.2022. 19:50Oliva Vodnjan - Zagreb (SD Dubrava)
23.06.2022. 09:20Vučići Wolfscubs - Zagreb (OŠ Granešina)
23.06.2022. 09:20Oliva Vodnjan - Cedevita Junior (OŠ Granešina)
23.06.2022. 11:30Cedevita Junior - KK Međimurje (OŠ Granešina)
23.06.2022. 12:20Oliva Vodnjan - Vučići Wolfscubs (SD Dubrava)
23.06.2022. 13:25KK Međimurje - Zagreb (SD Dubrava)

PH U12 - Dječaci, Skupina B

22.06.2022. 09:20Vedi Bjelovar - Vučići (SD Dubrava)
22.06.2022. 11:40KABA Karlovac - Vedi Bjelovar (SD Dubrava)
22.06.2022. 14:00ŠK Zadar - KABA Karlovac (SD Dubrava)
22.06.2022. 15:10KS SMŽ - Vučići (SD Dubrava)
22.06.2022. 17:30ŠK Zadar - KS SMŽ (SD Dubrava)
23.06.2022. 12:20ŠK Zadar - Vučići (SD Dubrava)
23.06.2022. 14:30Vučići - KABA Karlovac (SD Dubrava)
23.06.2022. 14:30Vedi Bjelovar - KS SMŽ (SD Dubrava)
23.06.2022. 16:40ŠK Zadar - Vedi Bjelovar (SD Dubrava)
23.06.2022. 16:40KS SMŽ - KABA Karlovac (SD Dubrava)

PH U12 - Dječaci, Skupina C

22.06.2022. 12:20Dinamo Zagreb - Podsused (OŠ Granešina)
22.06.2022. 14:40Cres - Dinamo Zagreb (OŠ Granešina)
22.06.2022. 15:10DOŠK Drniš - Podsused (SD Dubrava)
22.06.2022. 17:00Sesvete - Cres (OŠ Granešina)
22.06.2022. 19:20DOŠK Drniš - Sesvete (OŠ Granešina)
23.06.2022. 08:15Podsused - Sesvete (OŠ Granešina)
23.06.2022. 10:25Cres - Podsused (OŠ Granešina)
23.06.2022. 13:25Dinamo Zagreb - Sesvete (SD Dubrava)
23.06.2022. 15:35DOŠK Drniš - Dinamo Zagreb (SD Dubrava)
23.06.2022. 17:45DOŠK Drniš - Cres (SD Dubrava)

PH U12 - Dječaci, Skupina D

22.06.2022. 08:10Larus - Medveščak (SD Dubrava)
22.06.2022. 10:30Larus - Zapad (SD Dubrava)
22.06.2022. 12:50KK Stoja - Zapad (SD Dubrava)
22.06.2022. 18:40Medveščak - KK Stoja (SD Dubrava)
23.06.2022. 10:25Larus - KK Stoja (OŠ Granešina)
23.06.2022. 13:40Zapad - Medveščak (OŠ Granešina)

PH U12 - Dječaci, Skupina E

22.06.2022. 12:20KK Koprivnica - Kastav (OŠ Granešina)
22.06.2022. 14:40ŠK Dražen Petrović - KK Koprivnica (OŠ Granešina)
22.06.2022. 18:10KSZŽ - ŠK Dražen Petrović (OŠ Granešina)
22.06.2022. 20:30KSZŽ - Kastav (OŠ Granešina)
23.06.2022. 11:30ŠK Dražen Petrović - Kastav (OŠ Granešina)
23.06.2022. 17:45KSZŽ - KK Koprivnica (SD Dubrava)

PH U12 - Dječaci, Skupina F

22.06.2022. 13:30Novi Zagreb - Dugo Selo (OŠ Granešina)
22.06.2022. 15:50Dugo Selo - KK Grafičar (OŠ Granešina)
22.06.2022. 17:30Novi Zagreb - Gorica (SD Dubrava)
22.06.2022. 18:10KK Grafičar - ŠK Dubrovnik (OŠ Granešina)
22.06.2022. 20:30ŠK Dubrovnik - Gorica (OŠ Granešina)
23.06.2022. 12:35Gorica - KK Grafičar (OŠ Granešina)
23.06.2022. 12:35Novi Zagreb - ŠK Dubrovnik (OŠ Granešina)
23.06.2022. 14:45Dugo Selo - Gorica (OŠ Granešina)
23.06.2022. 15:35Novi Zagreb - KK Grafičar (SD Dubrava)
23.06.2022. 16:55ŠK Dubrovnik - Dugo Selo (OŠ Granešina)

PH U12 - Dječaci, Skupina G

22.06.2022. 10:30Bosco Zagreb - Hermes Analitica (SD Dubrava)
22.06.2022. 12:50KK Radnik - Bosco Zagreb (SD Dubrava)
22.06.2022. 16:20Alkar - KK Radnik (SD Dubrava)
22.06.2022. 18:40Hermes Analitica - Alkar (SD Dubrava)
23.06.2022. 13:40Bosco Zagreb - Alkar (OŠ Granešina)
23.06.2022. 15:50KK Radnik - Hermes Analitica (OŠ Granešina)

PH U12 - Dječaci, Skupina H

22.06.2022. 13:30Mladost Ivanovec - Dubrava (SD Dubrava)
22.06.2022. 15:50Split - Mladost Ivanovec (OŠ Granešina)
22.06.2022. 17:00Dubrava - Roling (OŠ Granešina)
22.06.2022. 19:20Roling - Split (OŠ Granešina)
23.06.2022. 14:45Roling - Mladost Ivanovec (OŠ Granešina)
23.06.2022. 15:50Dubrava - Split (OŠ Granešina)

PH U12 - Dječaci, Od 25. do 32. mj

23.06.2022. 16:55KK Radnik - Mladost Ivanovec (OŠ Granešina)
23.06.2022. 19:05KK Stoja - KK Koprivnica (OŠ Granešina)

PH U12 - Dječaci, Od 17. - do 24. mj

23.06.2022. 18:00Hermes Analitica - Roling (OŠ Granešina)
23.06.2022. 19:05Medveščak - KSZŽ (OŠ Granešina)

PH U12 - Dječaci, Osmina finala

23.06.2022. 18:50Cres - Zapad (SD Dubrava)
23.06.2022. 18:50DOŠK Drniš - Larus (SD Dubrava)
23.06.2022. 19:55Cedevita Junior - Vedi Bjelovar (SD Dubrava)
23.06.2022. 19:55Oliva Vodnjan - ŠK Zadar (SD Dubrava)
23.06.2022. 20:10Alkar - Split (OŠ Granešina)
23.06.2022. 20:10Bosco Zagreb - Dubrava (OŠ Granešina)
23.06.2022. 21:00Kastav - Novi Zagreb (SD Dubrava)
23.06.2022. 21:00ŠK Dražen Petrović - ŠK Dubrovnik (SD Dubrava)

PH U12 - Dječaci, Četvrtfinale

24.06.2022. 15:30ŠK Zadar - Zapad (SD Dubrava)
24.06.2022. 15:30Cedevita Junior - DOŠK Drniš (SD Dubrava)
24.06.2022. 16:35ŠK Dražen Petrović - Dubrava (SD Dubrava)
24.06.2022. 16:35Novi Zagreb - Split (SD Dubrava)

POLUFINALE – 24.06. u 21.15 (SD Dubrava)
ZA 3.MJESTO – 25.06. u 11.15 (SD Dubrava)
ZA 1.MJESTO – 25.06. u 13.45 (SD Dubrava)

PH U12 - Djevojčice, Skupina A

23.06.2022. 12:15ŽKK Medveščak - ŽKK DOŠK Drniš (SD OŠ Mato Lovrak)
23.06.2022. 14:15KS SMŽ - ŽKK Medveščak (SD OŠ Mato Lovrak)
23.06.2022. 18:15KS SMŽ - ŽKK DOŠK Drniš (SD OŠ Mato Lovrak)

PH U12 - Djevojčice, Skupina B

23.06.2022. 10:15ŽKK Zagreb - ŽKK Koprivnica (SD OŠ Mato Lovrak)
23.06.2022. 13:15ŽKK Koprivnica - ŽKK Šibenik (SD OŠ Mato Lovrak)
23.06.2022. 16:15ŽKK Šibenik - ŽKK Zagreb (SD OŠ Mato Lovrak)

PH U12 - Djevojčice, Skupina C

23.06.2022. 11:15ŽKK Folka Borovje - ŽKK Mursa Osijek (SD OŠ Mato Lovrak)
23.06.2022. 17:15ŽKK Dugopolje - ŽKK Folka Borovje (SD OŠ Mato Lovrak)
23.06.2022. 20:15ŽKK Dugopolje - ŽKK Mursa Osijek (SD OŠ Mato Lovrak)

PH U12 - Djevojčice, Skupina D

22.06.2022. 19:50ŽKK Folka Borovje II - OŠ Mato Lovrak (SD Dubrava)
23.06.2022. 08:15ŽKK Trešnjevka 2009 - OŠ Mato Lovrak (SD OŠ Mato Lovrak)
23.06.2022. 09:15ŽKK Trešnjevka 2009 - ŽKK Folka Borovje II (SD OŠ Mato Lovrak)
23.06.2022. 15:15ŽKK Ragusa - ŽKK Trešnjevka 2009 (SD OŠ Mato Lovrak)
23.06.2022. 19:15ŽKK Ragusa - OŠ Mato Lovrak (SD OŠ Mato Lovrak)
23.06.2022. 21:15ŽKK Ragusa - ŽKK Folka Borovje II (SD OŠ Mato Lovrak)

PH U12 - Djevojčice, Za poredak od 9. - 12.mjesta

24.06.2022. 11:10ŽKK Medveščak - ŽKK Koprivnica (OŠ Granešina)
24.06.2022. 11:10ŽKK Mursa Osijek - OŠ Mato Lovrak (OŠ Granešina)
24.06.2022. 13:20OŠ Mato Lovrak - ŽKK Koprivnica (OŠ Granešina)
24.06.2022. 13:20ŽKK Mursa Osijek - ŽKK Medveščak (OŠ Granešina)

PH U12 - Djevojčice, Za poredak od 1.-8.mjesto

24.06.2022. 12:15KS SMŽ - ŽKK Zagreb (OŠ Granešina)
24.06.2022. 12:15ŽKK DOŠK Drniš - ŽKK Šibenik (OŠ Granešina)
24.06.2022. 14:25ŽKK Folka Borovje - ŽKK Trešnjevka 2009 (SD Dubrava)
24.06.2022. 14:25ŽKK Dugopolje - ŽKK Ragusa (SD Dubrava)
24.06.2022. 18:50KS SMŽ - ŽKK Šibenik (SD Dubrava)
24.06.2022. 18:50ŽKK DOŠK Drniš - ŽKK Zagreb (SD Dubrava)
24.06.2022. 20:00ŽKK Folka Borovje - ŽKK Ragusa (SD Dubrava)
24.06.2022. 20:00ŽKK Dugopolje - ŽKK Trešnjevka 2009 (SD Dubrava)

POLUFINALE – 25.06. u 10.00 (SD Dubrava)
ZA 3.MJESTO – 25.06. u 12.30 (SD Dubrava)
ZA 1.MJESTO – 25.06. u 13.45 (SD Dubrava)

Košarkaški kamp Novalja