Lavovi slavili u Rijeci... Majić povukao Dubravu do četvrte pobjede u gostima…

U prvoj utakmici 8.kola Prve lige Dubrava je slavila u Rijeci kod Kvarnera 104:88. Nakon dva uzastopna poraza Lavovi su upisali novu pobjedu na gostovanju, a sjajnu večer imao je Ivan Tvrtko Majić koji je ubacio 34 poena (šut 12/16, trice 7/10).

Dubravaši su na startu poveli 15:0 uz poene Šutala, Šimovića i Majića. Uz četiri trice Majića momčad Darka Krunića dobila je prvu četvrtinu 30:16, a na odmoru imala 14 razlike (51:37). Jure Rezo i Majić su povukli početkom nastavka za 65:48. Kvarner je zaprijetio početkom posljednje četvrtine kada je smanjio na 9 razlike (81:72), ali opet se ukazao Majić koji je ubacio tricu i uz poene Šimovića, Čubrića i Smolića odveo Dubravu do šeste ovosezonske pobjede.

Uz Majića kod Dubrave koja je trice šutirala 13/21 najefikasniji su bili Filip Šimović (19), Petar Perić (13), a Ante Smolić i Kristijan Šutalo su dodali po 11. Kvarner 2010 su predvodili Marin Modić (19) i Mate Vucić (18).