LAVOVI SLAVILI POBJEDU 84:73 KUP: DUBRAVA SLAVILA U SESVETAMA…

U utakmici I.kruga Kupa Krešimira Ćosića regije centar Dubrava je kao gost svladala Sesvete 84:73 i izborila II. krug u kojem će biti gost Medveščaka.

Lavovi su imali u prvom dijelu devet razlike (36:27), a Sesvete krajem treće četvrtine (54:45). Dubrava je susret prelomila u posljednjih šest minuta kada je Fran Vujić ubacio tricu, razigrali se Dario Gazić i Goran Perković što domaćini nisu mogli pratiti i pobjeda zasluženo odlazi u Dubravu.

Dubravu su predvodili Gazić s 24 poena (20 u drugom dijelu), Perković (18), a Vujić i Bešlić su dodali po 15. Kod Sesveta Dario Papak je ubacio 22, Barac 12, a Blažev 10 poena.

SESVETE – DUBRAVA 73:84 (17:16, 15:21, 22:17, 19:30)

SESVETE: Blažev 10, Barac 12, Juršić 2, Volarević, Bašljan 5, Mišić 7, Jozić, Papak 22, Krajina, Raguž 6, Semren 4, Perković 5. Trener: T.Vouk
DUBRAVA: Perić, Vujić 15, Bešlić 15, Kos 4, Oršanić 6, Perković 18, Filić, Gazić 24, Gašpar, Stojić 2. Trener: I.Lozanić