Pregled subotnjih utakmica... Kadeti: Sisak nakon produžetka, Šanac i Rudeš II slavili u gostima…

foto: FB KK Sisak

Utakmicama 1.kola startala je II., III. i IV. muška kadetska liga

II. kadetska liga

28.09.2019. 10:00 Sisak - Fortuna 86:83 P
28.09.2019. 15:00 Ivanić - Samobor 59:54
28.09.2019. 17:00 Medveščak - Podsused 117:32
II. kadetska liga, 1. kolo 1. 2. 3. 4. PR. Kraj
Sisak 23 20 18 14 11 86
Fortuna 8 19 32 16 8 83
28.09.2019. / 10:00 43:27 32:48
Sisak
Lovro Perković 29, Marin Prosenjak 19, Josip Akrap 16, Samson Vijačkić 10, Mihael Jordan 8, Matija Petrinović 4, Renato Badjiković 0, Leonardo Ičanović 0, Boris Džakula 0, Ivan Baiutti 0, Franjo Penić 0, Celestin Brkanec 0.
Fortuna
Dominik Brekalo 28, Domagoj Vukmanić 17, Mateo Gašparić 12, Lovro Harmić 9, Karlo Martinčić 9, Fran Škoda 5, Tomislav Mioč 2, Dominik Grubišić 1, Tin Kunjas 0.
II. kadetska liga, 1. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Ivanić 12 9 23 15 59
Samobor 17 15 13 9 54
28.09.2019. / 15:00 21:32 38:22
Ivanić
Tin Acinger 21, Kristijan Korbus 20, Lovro Jelača 6, Petro Pajur 4, Marko Loth 4, Matija Bunjevac 4, Luka Ivković 0, Edo Šabanić 0, Lovro Radašević 0, Filip Mužina 0, Josip Slunjski 0.
Samobor
Leonardo Klišanić 16, Vito Čretni 16, Mateo Vrbančić 12, Lovro Sedlar 4, Lovro Razum 3, Niko Mixich 3, Luka Žganjer 0.
II. kadetska liga, 1. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Medveščak 40 13 37 27 117
Podsused 5 12 2 13 32
28.09.2019. / 17:00 53:17 64:15
Medveščak
Andrija Brzović 23, Paolo Istanbuli 20, Jakov Jacović 18, Luka Skorić 11, Borna Navratil 10, Tomislav Vrdoljak 9, Vid Nanković 8, Nikša Barišić 6, Mislav Kutleša 6, Ivan Josip Milardović 4, Stipe Žužul 2, Jan Begović 0.
Podsused
Jan Jurić 12, Vito Vladušić 9, Toni Sačarić 5, Dražen Štrlek 3, Ian Brezovec 2, Vid Levak 1, Ivan Berišić 0, Ivan Brkić 0, Roko Požar 0, Dominik Dvornik 0.

III. kadetska liga

28.09.2019. 11:00 Maksimir - KK Šanac 59:84
28.09.2019. 12:30 Pešća - Rudeš II 64:79
28.09.2019. 20:00 Univers Bosco - Ogulin 80:48
III. kadetska liga, 1. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Maksimir 11 16 15 17 59
KK Šanac 19 18 25 22 84
28.09.2019. / 11:00 27:37 32:47
Maksimir
Bartol Matolić 18, Toma Rukavina 18, Tin Breber 10, Bruno Ikanović 5, Ante Prgomet 3, Sven Mahmet 2, Karlo Hasičević 2, Armin Ćorić 1, Ismar Ćorić 0, Krunoslav Arko 0.
KK Šanac
Ivan Lovrinić 25, Toni Mavrović 23, Antonio Muža 13, Luka Vučetić 9, Jan Mavrović 8, Mateo Car 6, Ivan Babić 0, Jani Brozović 0, Dorijan Mihelić 0, Kale Marković 0.
III. kadetska liga, 1. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Pešća 14 13 22 15 64
Rudeš II 23 15 24 17 79
28.09.2019. / 12:30 27:38 37:41
Pešća
Fran Božić 16, Karlo Alvir 15, Zlatan Mehmedović 14, Fran Remenar 13, Blaž Nenezić 4, Dario Herceg 2, Sandro Kliškinjić 0, Ivan Luštica 0, Ivan Jambrečić 0.
Rudeš II
Juraj Golemac 21, Roko Matek 15, Franko Gluhović 14, Ivan Ćudina 10, David Balešević 9, Roko Ivanković 7, Petar Jokanović 2, Luka Bilić - Prcić 1, Luka Babić 0, Jurica Tešija 0, Sven Raić 0, Ivan Martić 0.
III. kadetska liga, 1. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Univers Bosco 14 21 27 18 80
Ogulin 14 18 7 9 48
28.09.2019. / 20:00 35:32 45:16
Univers Bosco
Roberto Mazarekić 31, Jakov Križan 15, Antonio Mamić 14, Tin Talan 7, Mislav Popović 7, Tigran Stilinović 3, Petar Mazarekić 2, Matej Vratan 1, Mihael Božiček 0.
Ogulin
Filip Bikić 24, Ivan Hasan 7, Ivor Hudurović 5, Šimun Gerovac 4, Leon Vidaković 2, Tibor Mrvoš 2, Dario Lovrić 2, Jakov Kučinić 2, Dražen Grgurić 0, Petar Kljajić 0, Nenad Marjanović 0.

IV. kadetska liga

28.09.2019. 10:20 Dugo Selo - Jaska 58:45
IV. kadetska liga, 1. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Dugo Selo 15 14 13 16 58
Jaska 11 20 9 5 45
28.09.2019. / 10:20 29:31 29:14
Dugo Selo
Jakov Martinčić 26, Kristijan Kuprešak 12, Filip Martinčić 8, Matko Matešić 3, Dominik Šumić 3, Ivo Vernik 2, Luka Lovrić 2, Marin Brekalo 2, Kian Petrović Kovačić 0, Martin Barilić 0.
Jaska
Tilio Baotić 24, Josip Vuksan 12, Tin Fresl 3, Marin Šaban 2, Mislav Ivančić 2, Luka Štimac 2, Luka Novosel 0, Ante Marušić 0.