Maksimir slavio u Karlovcu, Ivanić u Dugom Selu... Pregled 1.kola III.lige…

foto: FB KK Krapina

Igrane su sve utakmice 1.kola III. muške kadetske lige.

III. kadetska liga, 1. kolo

29.09.2018. 10:45 Jaska - Agrodalm 29:59
29.09.2018. 11:30 KK Šanac - Maksimir 56:58
29.09.2018. 17:15 Krapina - Zrinjevac 1937 48:41
29.09.2018. 18:30 Bosco Zagreb II - Zapad 41:74
30.09.2018. 12:30 Dugo Selo - Ivanić 36:58
30.09.2018. 18:00 Otočac - Pešća Cedevita 46:59
III. kadetska liga, 1. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Jaska 8 8 9 4 29
Agrodalm 17 16 11 15 59
29.09.2018. / 10:45 16:33 13:26
Jaska
Jan Jalšovec 9, Zvonimir Rožić 8, Marko Antonio Turkalj 5, Ivan Palaković 5, Tin Fresl 2, Luka Štimac 0, Tilio Baotić 0, Mislav Ivančić 0, Filip Tutek 0, Luka Radić 0, Nikola Knežević 0.
Agrodalm
Filip Vitković 19, Timo Maksan 11, Goran Gruborović 10, Ivan Kremljak 8, Otto Matić 5, Niko Škrobot 4, Marko Osmokrović 2, Marko Zrilić 0, Željko Capan 0, Ante Vukoja 0, Luka Iveljić 0.
III. kadetska liga, 1. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
KK Šanac 19 6 13 18 56
Maksimir 20 14 6 18 58
29.09.2018. / 11:30 25:34 31:24
KK Šanac
Toni Mavrović 16, Antonio Muža 12, Luka Vučetić 12, Toni Katić 8, Ivan Lovrinić 6, Jan Mavrović 2, Karlo Karlica 0, Mateo Car 0, Dorijan Mihelić 0, Luka Milanović 0.
Maksimir
Tin Breber 24, Jan Gatarić 17, Luka Skorić 7, Toma Rukavina 6, Marin Matić 2, Bruno Ikanović 2, Mentor Samohodaj 0, Ante Prgomet 0, Fran Tomica 0, Karlo Hasičević 0, Sven Mahmet 0, Sven Gredelj 0.
III. kadetska liga, 1. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Krapina 14 6 16 12 48
Zrinjevac 1937 8 13 6 14 41
29.09.2018. / 17:15 20:21 28:20
Krapina
Martin Mlinarić 26, Martin Benc 9, Lovro Čižmek 8, Noa Konjić 2, Jakov Jurinjak 2, Marko Halužan 1, Hrvoje Strehovec 0, Leon Hojski 0, Luka Vincelj 0, Žan Gregurović 0.
Zrinjevac 1937
Jan Latović 12, Ivan Kovačević 6, Lovro Burušić 6, Manuel Bazina 6, Karlo Leljak 4, Marko Herceg 3, Nikola Martinec Slako 2, Rene Kvastek 2, Marko Grladinović 0, Lovre Mirošević 0.
III. kadetska liga, 1. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Bosco Zagreb II 3 16 10 12 41
Zapad 23 18 20 13 74
29.09.2018. / 18:30 19:41 22:33
Bosco Zagreb II
Bruno Milaković 12, Mislav Puljiz 9, Gabrijel Biočić 8, Fran Matanović 8, Vito Vejnović 2, Josip Živković 1, Ilija Zovkić 1, Lovro Jakić 0, Zvonimir Pipić 0, Tin Samac 0.
Zapad
David Grabovac 22, Ivan Bradić 20, Mihael Tomić 13, Juraj Štefec 8, Filip Naglić 7, Marko Haralović 2, Ivan Nenadić 2, Fran Damiš 0, Bruno Purgar 0.
III. kadetska liga, 1. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Dugo Selo 2 12 11 11 36
Ivanić 10 14 14 20 58
30.09.2018. / 12:30 14:24 22:34
Dugo Selo
Petar Radoš 16, Kristijan Kuprešak 10, Borna Gudelj 6, Marko Perković 2, Niko Velić 2, Paulo Borovec 0, Tomislav Kolarić 0, Dino Hujić 0, Luka Lovrić 0, Martin Barilić 0.
Ivanić
Dominik Pavlović 26, Tin Acinger 12, Frano Radašević 9, Josip Pelesk 4, Kristijan Korbus 3, Adam Vuković 2, Egon Skendrović 2, Matija Bunjevac 0, Josip Slunjski 0, Filip Mužina 0, Marko Loth 0, Goran Vešligaj 0.
III. kadetska liga, 1. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Otočac 14 16 10 6 46
Pešća Cedevita 10 15 17 17 59
30.09.2018. / 18:00 30:25 16:34
Otočac
Marko Šporčić 21, Juraj Stopić 17, Josip Podnar 5, Silvio Pavičić 2, Ivan Burić 1, Luka Majetić 0, Dominik Orešković 0, Marino Dubravčić 0, Filip Dugonjić 0, Ivan Njegovan 0.
Pešća Cedevita
Jakob Košak 23, Tomo Smital 10, Marko Ravlić 8, Adis Ćatić 6, Luka Klemen 6, Karlo Alvir 4, Fran Remenar 2, Jakob Vučić Šneperger 0, Filip Klemen 0, Fran Božić 0, Antonio Zaneti 0, Tibor Andrić 0.

III. kadetska liga

# Klub Ukp. Pob. Por. Kod kuće U gostima Koš. post. Koš. prim. Koš. raz. Bod
1. Zapad 1 1 0 0 - 0 1 - 0 74 41 +33 2
2. Agrodalm 1 1 0 0 - 0 1 - 0 59 29 +30 2
3. Ivanić 1 1 0 0 - 0 1 - 0 58 36 +22 2
4. Pešća Cedevita 1 1 0 0 - 0 1 - 0 59 46 +13 2
5. Krapina 1 1 0 1 - 0 0 - 0 48 41 +7 2
6. Maksimir 1 1 0 0 - 0 1 - 0 58 56 +2 2
7. KK Šanac 1 0 1 0 - 1 0 - 0 56 58 -2 1
8. Zrinjevac 1937 1 0 1 0 - 0 0 - 1 41 48 -7 1
9. Otočac 1 0 1 0 - 1 0 - 0 46 59 -13 1
10. Dugo Selo 1 0 1 0 - 1 0 - 0 36 58 -22 1
11. Jaska 1 0 1 0 - 1 0 - 0 29 59 -30 1
12. Bosco Zagreb II 1 0 1 0 - 1 0 - 0 41 74 -33 1