JULARIĆ I ULJAREVIĆ ZA DRUGU POBJEDU CIBONE... JUNIORI: POBJEDE CIBONE I ZAGREBA

Večeras su igrane dvije utakmice I. juniorske lige centar. U odgođenoj utakmici 2.kola Zagreb je kao gost svladao Mladost 82:57, dok je u susretu 3.kola Cibona slavila u Dubravi 85:70.

I. Juniorska liga, 2. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Mladost 14 13 17 13 57
Zagreb 14 22 26 20 82
03.11.2015. / 21:15 27:36 30:46
Mladost
Ivan Medved 10, Josip Ante Križanović 9, Tomo Lončar 9, Lovro Špiček 9, Luka Marijan Alešković 6, Benjamin Maglajlija 6, Fran Bilić 4, Anđelko Nikić 2, Mislav Biondić 0, Vice Šodan 0, Marin Bago 0, Duje Kovačev 0.
Zagreb
Vito Čubrilo 18, Andrej Ceraj 15, Vuk Lazić 13, Petar Ogrizović 10, Mateo Habazin 10, Mate Bašić 7, Jan Palokaj 3, Josip Alić 3, Kruno Macner 2, Narcis Mujkić 0, Matej Leon Božić 0, Marin Smolić 0.
Mladost je sredinom treće četvrtine stigla do izjednačenja 38:38, a Zagreb je u finišu treće i početkom četvrte četvrtine napravio seriju 18:0 za potvrdu treće pobjede.
I. Juniorska liga, 3. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Dubrava 23 14 20 13 70
Cibona 23 20 17 25 85
03.11.2015. / 21:15 37:43 33:42
Dubrava
Karlo Kos 21, Fran Vujić 16, Petar Mikulić 12, Rafael Gašpar 9, Marijan Mikulić 8, Paško Filić 4, Dragan Volarić 0, Karlo Ojdanić 0, Kristijan Šoprek 0, Ivan Hudiček 0, Ivan Jakša Šola 0, Fran Nevistić 0.
Cibona
Antonio Jularić 28, Karlo Uljarević 20, Mate Mandić 15, Tvrtko Majić 9, Oton Janković 9, Luka Blažević 4, Dino Bistrović 0, Krešimir Nikić 0, Petar Šunjić 0, Luka Jelinić 0, Fran Jarnjak 0.
Dubrava je u 26.minuti tricom Karla Kosa povela 51:50, a Cibona susret prelomila početkom posljednje četvrtine kada je napravila seriju 12:4.