Juniori, PH (B): Palokaj odveo Bosco do mini pobjede protiv Rudeša, Cedevita uvjerljiva….

U Zagrebu je startao polufinalni turnir skupine B PH za juniore. U prvom susretu igranom u SD Trnsko domaćin Bosco je u dramatičnoj završnici slavio protiv Rudeša koji je četiri minute prije kraja imao 8 koševa prednosti, a Jan Palokaj zabio 9 od 11 poena u nizu Bosca, kao i bacanje na kraju za pobjedu 72:71. Cedevita je u prvom nastupu nadigrala FSV iz Rijeke.

PH, Juniori - Skupina B Zagreb, Grupa 3

11.05.2019. 11:00 Bosco Zagreb - Dinamo Zagreb 72:71
11.05.2019. 13:15 Split - KK Koprivnica 105:70
12.05.2019. 16:00 KK Koprivnica - Dinamo Zagreb 71:108
12.05.2019. 18:15 Split - Bosco Zagreb 73:51
13.05.2019. 11:00 Bosco Zagreb - KK Koprivnica 85:73
13.05.2019. 13:15 Dinamo Zagreb - Split 78:75
PH, Juniori - Skupina B Zagreb, Grupa 3 1. 2. 3. 4. Kraj
Bosco Zagreb 18 24 12 18 72
Dinamo Zagreb 18 17 23 13 71
11.05.2019. / 11:00 42:35 30:36
Bosco Zagreb
Jan Palokaj 40, Luka Vujatović 10, Vedran Biloš 10, Tin Bokulić 7, Ivan Budimlija 5, Vito Šilović 0, Nik Viduka 0, Andrej Radaković 0, Ivan Doko 0, Nikola Buntić 0, Adrian Rast 0.
Dinamo Zagreb
Lukas Šuvak 23, Roko Škarica 15, Luka Jurički 11, Roko Jablan 10, Lovre Badžim 5, Mislav Buljan 4, Bruno Ezgeta 2, Mislav Majić 1, Ivor Anđel 0, Nikola Nikić 0, Fran Hrapić 0, Patrik Tišma 0.
PH, Juniori - Skupina B Zagreb, Grupa 3 1. 2. 3. 4. Kraj
Split 23 31 19 32 105
KK Koprivnica 15 17 14 24 70
11.05.2019. / 13:15 54:32 51:38
Split
Viktor Šarić 21, Ante Jukić 20, Antonio Šantić 12, Duje Putnik 11, Tonči Lisica 11, Mario Rajčić 10, Ivan Bartulović 9, Josip Pekas 8, Lovre Štambuk 3, Ante Perkušić 0.
KK Koprivnica
Juraj Balaško 34, Tadej Šenvald 12, Luka Kuzmić 8, Adi Stajku 5, Dorijan Lončarić 4, Matej Igrić 4, Forijan Mikor 3, Lovro Relja 0, Ivan Poznić 0, Tomislav Benotić 0, Marin Petričević 0.

PH, Juniori - Skupina B Zagreb, Grupa 4

11.05.2019. 16:00 Cedevita - FSV Rijeka 110:64
11.05.2019. 18:15 KK Dubrovnik - Rekord Tim 87:65
12.05.2019. 16:00 FSV Rijeka - Rekord Tim 84:61
12.05.2019. 18:15 Cedevita - KK Dubrovnik 119:83
13.05.2019. 16:00 KK Dubrovnik - FSV Rijeka 81:88
13.05.2019. 18:15 Rekord Tim - Cedevita 48:96
PH, Juniori - Skupina B Zagreb, Grupa 4 1. 2. 3. 4. Kraj
Cedevita 17 28 37 28 110
FSV Rijeka 13 18 18 15 64
11.05.2019. / 16:00 45:31 65:33
Cedevita
Ante Brzović 22, Karlo Matković 17, Daniel Pavičić 15, Luka Krajinović 14, Aleksa Gatarić 9, Leon Kalinić 8, Renato Serdarušić 8, Vito Čubrilo 7, Edi Patekar 4, Karlo Lukačić 4, Žarko Parlov 2.
FSV Rijeka
Elham Jashari 21, Andro Vranković 11, Marko Grbavac 10, Marko Jurković 8, Marin Orešković 5, Fran Milaković 4, Matija Grbavac 4, Jan Bušljeta 1, Antonio Jožić 0, Marko Čančarević 0.
PH, Juniori - Skupina B Zagreb, Grupa 4 1. 2. 3. 4. Kraj
KK Dubrovnik 24 27 14 22 87
Rekord Tim 23 13 17 12 65
11.05.2019. / 18:15 51:36 36:29
KK Dubrovnik
Filip Vujičić 33, Antonio Petrović 18, Petar Koprivica 13, Luka Kriste 7, Jakov Vujičić 6, Niko Stasjuk 5, Ivan Bogdanović 3, Karlo Kalafatović 2, Frano Maštrapa 0, Boško Pijević 0, Leonardo Ferri 0.
Rekord Tim
Patrik Čukić 37, Sven Stojsavljević 11, Matko Jagar 10, Dominik Šikić 3, Ivan Klaić 2, Dominik Čančar 2, Leon Cazi 0, Alen Durak 0, Filip Kraljević 0, Mihael Rajić 0.