Juniori: Cibona bolja od Dubrave, Zapruđe od Samobora, Universu bodovi iz Sesveta…

Danas je na rasporedu osam muških juniorskih utakmica.

I. Juniorska liga

30.03.2019. 12:30 Cibona - Dubrava 104:87
30.03.2019. 17:20 Samobor - Zapruđe 78:81
I. Juniorska liga, 17. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Cibona 28 35 17 24 104
Dubrava 30 17 25 15 87
30.03.2019. / 12:30 63:47 41:40
Cibona
Dino Bistrović 27, Vito Porobić 25, Danko Branković 17, Lovro Gnjidić 14, Sandro Rašić 14, Luka Cvitanović 7.
Dubrava
Marijano Glasnović 25, Karlo Mikulić 16, Jan Grabovac 16, Valentin Kos 10, Marin Siničić 10, Franco Kos 4, Ivan Dadić 4, Marko Grbeša 2.
I. Juniorska liga, 17. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Samobor 19 19 16 24 78
Zapruđe 15 16 28 22 81
30.03.2019. / 17:20 38:31 40:50
Samobor
Karlo Filipović 25, Mark Knezović 16, Fran Grgić 13, Jakov Kontak 9, Marko Matijaščić 8, Lovro Jelić 4, Hrvoje Pecić 3, Noa Zorko 0, Marko Milakara 0, Roko Sedlar 0.
Zapruđe
Fran Jarnjak 28, Dario Čorko 19, Dominik Joksimović 17, Dominik Benić 10, Filip Radulović 7, Ivan Krstanović 0.

I. Juniorska liga

# Klub Ukp. Pob. Por. Kod kuće U gostima Koš. post. Koš. prim. Koš. raz. Bod
1. Cibona 17 16 1 8 - 1 8 - 0 1864 1194 +670 33
2. Cedevita 16 14 2 7 - 1 7 - 1 1632 1161 +471 30
3. Bosco Zagreb 16 13 3 6 - 2 7 - 1 1377 1139 +238 29
4. Dubrava 17 11 6 5 - 3 6 - 3 1428 1252 +176 28
5. Dinamo Zagreb 16 10 6 5 - 3 5 - 3 1372 1183 +189 26
6. Zapruđe 17 7 10 3 - 5 4 - 5 1310 1390 -80 24
7. Mladost 16 5 11 2 - 6 3 - 5 1201 1373 -172 21
8. Samobor 17 3 14 2 - 7 1 - 7 1193 1585 -392 20
9. Medveščak 16 2 14 1 - 7 1 - 7 973 1499 -526 18
10. Maksimir 16 1 15 0 - 8 1 - 7 945 1519 -574 17

II. Juniorska liga

30.03.2019. 13:20 Sesvete - Agens Univers 61:70
30.03.2019. 18:15 Rudeš II - Podsused 75:48
II. Juniorska liga, 8. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Sesvete 17 22 12 10 61
Agens Univers 21 8 21 20 70
30.03.2019. / 13:20 39:29 22:41
Sesvete
Ivan Dino Bežovan 16, Tadija Franjić 10, Jagor Rakić 10, Brian Joseph Piplica 8, Stipe Rimac 8, Bonislav Bošnjak 6, Luka Žgela 2, Mateo Vidaković 1, Marko Pavić 0, Erik Tomurad 0, Roko Mašković 0.
Agens Univers
Franjo Palić 24, Tibor Bićanić 18, Jakov Križan 17, Luka Božić 8, Roberto Mazarekić 3, Roko Vrkljan 0, Tomislav Grahovac 0, Josip Mislav Starčević 0, Filip Stilinović 0.
II. Juniorska liga, 8. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Rudeš II 12 14 22 27 75
Podsused 18 10 12 8 48
30.03.2019. / 18:15 26:28 49:20
Rudeš II
Andrej Matić 17, Lobel Barač 12, Vito Žurić 10, Viero Mujanović 9, Karlo Marinović 7, Tonko Brkušić 7, Tin Salopek 6, Mak Vuković 4, Ivan Oštrić 3, Aldin Hasanbegović 0, Ante Ledić 0.
Podsused
Tomislav Matanović 13, Tin Šestak 12, Lovro Miškulin 10, Danko Čurlin 9, Ante Kokić 2, Joško Gluhović 2, Marko Divjak 0, Matej Škorjanec 0, Dorian Škorjanec 0, Patrik Ćuže 0.

III. Juniorska liga

30.03.2019. 13:30 Petar Zrinski - Bosco Zagreb II 44:64
30.03.2019. 14:00 Hermes Analitica - Bejing Sport 98:59
III. Juniorska liga, 8. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Petar Zrinski 13 8 10 13 44
Bosco Zagreb II 9 19 20 16 64
30.03.2019. / 13:30 21:28 23:36
Petar Zrinski
Luka Horvat 14, Denis Posarić 11, Matija Drvenkar 9, Anton Kulić 6, Bero Sokolić 4, M Koščević 0, Vito Gubijan 0, Luka Škaro 0, Leon Soviček 0, Eugen Habeš 0, Karlo Kelečić 0, Mateo Mišain 0.
Bosco Zagreb II
Ivan Doko 14, Luka Mršić 14, Teo Musa 14, Bože Bagarić 10, Borna Šako 4, Donat Milardović 4, Adrian Rast 3, Josip Živković 1, Mislav Puljiz 0, Emilio Čančar 0.
III. Juniorska liga, 8. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Hermes Analitica 15 16 35 32 98
Bejing Sport 15 15 11 18 59
30.03.2019. / 14:00 31:30 67:29
Hermes Analitica
Bruno Sudar 17, Luka Gračanin 17, Grgur Brčić 16, Robert Ćorić 11, Luka Laknar 9, Jan Ristovski 9, Mario Antolković 5, Patrik Huzanić 4, Ante Galić 4, Gordan Bjelica 4, Luka Brekalo 2, Ivan Androšević 0.
Bejing Sport
Jia Boacheng 11, Yang Zishuo 11, Man Jiale 9, Yang Zihao 9, Wu Changhao 7, Chen Moquan 6, Zhou Fulong 2, Sun Lijie 2, Yang Fuqi 2, Xu Mingyang 0.

IV. Juniorska liga

30.03.2019. 10:15 Jaska - Otočac 52:86
30.03.2019. 15:15 Zapruđe II - Mladost II 56:81
IV. Juniorska liga, 7. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Jaska 20 11 10 11 52
Otočac 22 22 19 23 86
30.03.2019. / 10:15 31:44 21:42
Jaska
Jan Jalšovec 19, Marko Antonio Turkalj 13, Ivan Neumann 8, Vanja Miklavec 7, Tilio Baotić 3, Nikola Knežević 2, Domagoj Golub 0, Filip Tutek 0, Tin Fresl 0, Mislav Ivančić 0.
Otočac
Tomislav Podnar 26, Marko Šporčić 15, Josip Podnar 14, Juraj Stopić 10, Marino Dubravčić 8, Silvio Pavičić 4, B Horvat 4, Dominik Orešković 3, Ivan Burić 2, Ivan Boban 0.
IV. Juniorska liga, 7. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Zapruđe II 9 10 13 24 56
Mladost II 28 14 25 14 81
30.03.2019. / 15:15 19:42 37:39
Zapruđe II
Vito Krijes Katičić 15, Bruno Vujinović 11, Bruno Milaković 10, Leon Vrbanec 10, Matija Matanović 7, Marin Bošković 3, Mateo Major 0, Darko Dujmović 0.
Mladost II
Borna Pavičić 17, Dominik Imrović 16, Fran Kosor 15, Marko Begović 8, Lovro Vrsalović 8, Jakov Beljan 5, Lovro Malojčić 4, Marko Delač 2, Maroje Prajzl 2, Jakov Čengić 2, Andrej Nikić 2, Roko Pranjić 0.