Druga pobjeda Vukova u ABA ligi... Ciboni vrijedna pobjeda u Ljubljani…

Cibosi su slavili u prvom susretu u Ljubljani foto: aba-liga.com

Cibona je u Ljubljani na gostovanju u ABA ligi svladala domaću Petrol Olimpiju nakon produžetka 90:88 i upisala drugu pobjedu. U zanimljivoj susretu Cibosi su na startu poveli 8:2, a Ljubljančani dobili prvu četvrtinu 19:15. Imali su domaćini 10 razlike (29:19) u drugoj četvrtini, ali se Cibona nije predavala i uspijela uhvatiti rezultatski priključak u trećoj četvrtini (48:46). Prava drma viđena je u završnici kada su domaćini imali 6 razlike (68:62) na 15 sekundi do kraja, a Cibona tricama Rossa i Novačića uhvatila produžetak u kojem su Igor Marić i Marko Ljubičić donijeli Vukovima vrijednu pobjedu.

Brandis Ross je ubacio 20 poena, Ljubičić 14, a Marić 12. Kod Petrol Olimpije najviše 17 poena ubacio je Mirza Begić.