U 7.kolu skupine B 7Days Eurokupa... Cedevita slavila u Berlinu…

Cedevita je slavila u Berlinu kod Albe 109:102 i upisala četvrtu pobjedu u 7.kolu skupine B 7Days Eurokupa. Sjajno otvaranje utakmice momčadi Slavena Rimca usmjerilo je tijek susreta. Domaćini su samo na startu poveli 2:0, a onda su po dvije trice ubacili Bošnjak i Benite i odlična napadačka igra Cedevite donijela je velikih 32:11 na isteku prve četvrtine. Zagrepčani su nastavili dobrom igrom i u drugoj četvrtini kada je Justin Cobbs ubacio za +27 (48:21), koliko je bilo i u završnici prvog poluvremena (61:34).

Alba je u trećoj četvrtini uspijela smanjiti na 15 razlike (73:58), a u napadački odličnoj posljednjoj četvrtini (Alba ubacila 39 poena) uspijela u završnici smanjiti na minus 6 (99:93), ali ne i ugroziti značajnu pobjedu Cedevite koju su predvodili Cobbs (20), Jacob Pullen (18), Vitor Benite (17) i James Bell (14). U debiju je Marko Banić za 14 minuta ubacio 6 poena, a Jakov Mustapić nije ulazio u igru. Kod Albe najefikasniji Jonas Mattisseck i Rokas Giedraitis koji su ubacili po 16 poena.