Top 16 bez pobjede... Cedevita se porazom oprostila od Eurokupa…

Cedevita se domaćin porazom od Zenita 79:75 oprostila od ovosezonskog nastupa u Eurokupu. Zagrepčani su kao i prošle sezone drugi dio natjecanja (Top 16) završili bez pobjede. Činilo se u završnici prvog poluvremena da Cedevita ide prema pobjedi (38:27), ali su gosti serijom 10:1 početkom treće četvrtine poveli 42:40. Nastavila se neizvjesnost, a +7 (62:55) momčad Slavena Rimca imala je početkom posljednje četvrtine. Rusi su hvatali priključak i nakon trice Marka Simonovića izjednačili (68:68) na četiri minute do kraja. Nekoliko izgubljenih lopti na presing Zenita koštale su Cedevitu poraza, a sa šest uzastopnih poena u posljednjoj minuti Reynolds, Simonović i Ilia su odveli Zenit do druge pobjede.

Jalen Reynlods je predvodio Zenit sa 17 poena i 9 skokova. Jarrod Uthoff je dodao 14. Kod Cedevite Toni Katić je ubacio 15 uz 6 asista. Andrija Stipanović i Jacob Pullen su dodali po 13.