Božićni kup: Po jedna pobjeda Cibone i Cedevite Junior…

Prvog dana XVII. Božićnog U13 kupa u Dubravi od zagrebačkih klubova po jednu pobjedu su upisali Cibona i Cedevita Junior, a pa dva poraza Dubrava i Bosco. Po dvije pobjede imaju Zadar, Partizan, Maccabi i Spars iz Sarajeva, a turnir se nastavlja u subotu utakmicama 3.kola po skupinama, a startat će i razigravanje.

PREGLED PRVOG DANA:

SKUPINA A:

MERCEDES AKADEMIJA – TUSLI   33:28  (Kovacz 7/ Kruse 7) statistika utakmice
TUSLI – ZADAR   28:63 (Podnar 10/Perković 17)  statistika utakmice
C
IBONA – MERCEDES AKADEMIJA 55:51*  (Sekely 17/ Veliczky 22) statistika utakmice
Z
ADAR – CIBONA   49:43  (Skelin, Ružić 10/ Sekely 13) statistika utakmice

SKUPINA B:

STOJA – PARTIZAN  42:52  (Cetina 22/ Drezgić 11) statistika utakmice
CEDEVITA JUNIOR – RATGEBER AKADEMIJA  49:32  (Jelavić 10/ Mihacsi 10) statsitika utakmice
S
TOJA – RATGEBER AKADEMIJA   41:31 (Mardešić, Mlatac 8/ Mihacsi 20) statistika utakmice
PARTIZAN – CEDEVITA  JUNIOR   54:38  (Drezgić 18/ Zember, Krizmanić 10) statistika utakmice

SKUPINA C:

DUBRAVA – MACCABI   14:52  (Granić 5, Maxer, Sahar 12) statistika utakmice
D.PETROVIĆ (Š) – VRIJ.OSIJEK   34:62  (Glavurdić 8, Stojčić 20) statistika utakmice
D.PETROVIĆ (Š) – DUBRAVA     56:38  (Sutlović 26/ Jurić 16) statistika utakmice
M
ACCABI – VRIJ.OSIJEK   76:54  (Zucker 21/ Stojčić 16) statistika utakmice

SKUPINA D:

SPLIT – HELIOS  25:41  (Petković 6/ Pajnič 15)  statistika utakmice
BOSCO – SPARS   32:56  (Kustura 12/Begović 15) statistika utakmice
B
OSCO – HELIOS   35:42 (Bandov 15/Pajnič 11) statsistika utakmice
SPARS – SPLIT   73:42  (Ružičić 20/ Topić 21)  statistika utakmice

RASPORED DRUGOG DANA, Subota 28.12.2019.

SD Dubrava

09.00  Maccabi – D.Petrović
10.15    Cibona – Tusli Berlin
11.30   Stoja – Cedevita Junior
12.45   Bosco – Split
16.00  C 1 – A 2
17.15   C 2 – A 1
18.30  B 1 – D 2
19.45  B 2 – D 1

OŠ Granešina

15.00  A 4 – C 4
16.15   A 3 – C 3
17.30   B 4 – D 4
18.45   B 3 – D 3

OŠ Mato Lovrak

09.00  Dubrava – Vrijednosnice Osijek
10.15    Zadar – Akademija Mercedes
11.30   Partizan – Akademija Ratgeber
12.45   Spars – Helios Domžale