ABA: Cibona u nastavku pala protiv Mornara…

U 14.kolu AdmiralBet ABA lige Mornar Barsko Zlato iz Bara je slavio u Zagrebu protiv Cibone 82:65 i tako uzvratio Vukovima za poraz na startu sezone. Bila je to utakmica koju su bolji otvorili gosti koji su početkom druge četvrtine imali 12 razlike (31:19). Unatoč problemima s ozljedama Vukovi su do poluvremena (44:48) uspijeli uhvatiti rezultatski priključak. Držala se Cibona do 27.minuite kada je nakon trice Jakova Mustapića bila na minus 2 (56:58). Tada su gosti iskoristili pogreške Cibosa koji su bili opterećeni osobnim pogreškama i stigli do nove pobjede, a Cibona je u ovom natjecanju upisala šesti uzastopni poraz.

Vladimir Mihalović (19) i Marko Jeremić (16) su predvodili goste, a kod Cibone Lovro Gnjidić je ubacio 14, a Mateo Drežnjak 11.