Analitičari bolji od Dubrave 91:78 A-2 (M): HERMES UVJERLJIV NA STARTU

Utakmicom Hermes Analitica – Dubrava počela je nova sezona u A 2 ligi centar. Domaćini su slavili pobjedu 91:78 u utakmici u kojoj je rezultatska neizvjesnost potrajala do finiša prvog poluvremena kada je Dubrava stigla na zaostatak 37:35. Već do odmora Damir Mijić i Hrvoje Puljko odvode domaćine na + 8 (45:37).

Nastavak bolje otvaraju domaćini koji ubrzo dolaze na 17 razlike (64:47), a u 28.minuti imaju + 21 (68:47). Uz Puljka razigran je bio Julijan Rajič za kojeg Dubrava nije imala pravi odgovor pa su domaćini sredinom posljednje četvrtine imali i 25 razlike (84:59). Do kraja susreta Dubrava je uspijela tek ublažiti poraz.

Hermes 1

Kod Hermesa Rajič je ubacio 25, Puljko 20, Hrvoje Garafolić 11. Kod Dubrave bolji od ostalih Dario Gazić (16), a Goran Perković je dodao 14.

“Čestitam svojim igračima na pobjedi. Dobili smo utakmicu lakše od očekivanog. Još se u našoj igri vidi dosta neuigranosti s obzirom da momčad u ovom sastavu nije igrala puno utakmica. Neke smo igrače tek sada doveli. Ja se nadam da ćemo se dizati iz utakmice u utakmicu. Znali smo da Dubrava nema klasičnog centra, i to smo odlično koristili preko Rajiča”..kazao je trener Hermes Analitice Zvonimir Mravak.

“Neke stvari smo očekivali i prije početka utakmice. Nakon vrlo dobrog prvog poluvremena pali smo u nastavku gdje Hermes otišao na 20 razlike, a mi jednostavno nemamo iskustvo da se probamo vratiti u utakmicu. Čestitam domaćinu na zasluženoj pobjedi”.. kazao je trener Dubrave Ivan Lozanić.