SVLADAN ZABOK 74:69 A-1 (M): ZAGREBU TREĆA POBJEDA…

U 3.kolu A 1 muške lige Zagreb je u SD Trnsko svladao Zabok 74:69 i tako ubilježio svoju treću pobjedu.

Gosti su poenima Stipe Krstanovića dobili prvu četvrtinu 21:20, a posljednji puta poveli 24:23 u 13.minuti. Do poluvremena Jakov Vladović ubacuje dvije trice, pridodaje se Luka Božić i Pavle Marčinković što čini prednost 41:33. Drugo poluvrijeme domaćini otvaraju serijom 9:2 i praktički rješavaju pitanje pobjednika. Početkom posljednje četvrtine bilo je 21 razlike (67:46), a Zabok je u završnici uspio ublažiti poraz.

Mrave su predvodili Pavle Marčinković s 19 poena i 6 skokova. Luka Božić je dodao 18, a Jakov Vladović 15 poena. Kod Zaboka Robert Lež je ubacio 14, a Ivan Vučić i Ante Gospić po 12 poena.

Slijedeće subote Zagreb je gost Vrijednosnica Osijek.