Zagrebu drugo poluvrijeme protiv Stoje…

U posljednjoj utakmici 5.kola Prve muške lige Zagreb je u Domu košarke Cedevita slavio protiv Stoje iz Pule 92:85. Poslije izjednačenog prvog poluvremena (38:38) ključnu prednost sastav Edina Hadžića je napravio u posljednje dvije minute treće četvrtine kada je serijom 9:0 otišao na +12 (71:59). Odličnu rolu imao je Pavao Turić, a nakon što su Puljani u završnici zaprijetili sve dvojbe je riješio Bruno Levanić Kutni koji je povezao pet uzastopnih poena.

Stipe Krstanović s 19 poena i 8 skokova je bio prvo ime Zagreba. Dino Butorac je ubacio 16, Kristijan Joksimović 14, Levanić Kutni 13, a Turić 12 poena. Kod Stoje Nino Dasko je ubacio 18, a Marin Đugum 17 uz 16 skokova.

”Teža utakmica nego što smo se mi nadali. Stoja koja je lijepo posložena momčad odlično je otvorila utakmicu i igrali su dosta čvrsto u unutar trice. Imali smo loše otvaranje što se tiče šuta pa smo u prvom poluvremenu ostali u egalu. Na kraju smo pogodili otvorene šuteve i stigli do pobjede. Čestitke Stoji na borbi i odličnoj utakmici”..kazao je Edin Hadžić, trener Zagreba.