Zagreb rutinski protiv Samobora…

U posljednjoj utakmici 15.kola Prve muške lige Zagreb je u dvorani Boško Božić Pepsi slavio protiv Samobora 76:59. Domaća momčad bez Dine Butorca otpor gostiju je slomila u trećoj četvrtini kada je otišla na 14 razlike (52:38). Tricom Kristijana Joksimovića početkom posljednje četvrtine bilo je i najvećih +21 (67:46).

”Čestitke Zagrebu na pobjedi. Na njihovoj strani je kvaliteta i želim im sreću u nastavku, a mi smo u velikim problemima s ozljedama. Nadamo se brzom oporavku nekih od ozlijeđenih kako bi mogli normalno trenirati i biti konkurentni u nastavku lige”..kaže Marin Sedar, trener Samobora.

”Utakmica koja je nije bila lijepa i u kojoj smo više rotirali. Samobor je bio dosta vremena kvalitetan suparnik iako su oslabljeni. Želio bih da se pojačaju i budu konkurentni dalje u ligi. Čestitke mojim igračima na pobjedi i okrećemo se novim susretima”…dodao je Edin Hadžić, trener Zagreba.

Kristijan Joksimović (15p, 5osl) i Stipe Krstanović (13p, 8sk) su predvodili domaći sastav. Dorian Jelenek je dodao 11, a Bruno Levanić Kutni 10. Kod Samobora Luka Kujundžić je ubacio 19, Roko Sedlar (13p, 7sk), a Roko Spaseski Baburek 12 uz 11 skokova.