Tjedni pregled utakmica mlađih dobnih kategorija Tko, gdje, kada…

foto: FB KK Cibona

Donosimo tjedni pregled utakmica mlađih kategorija

I. Juniorska liga (1-8.mjesto)

08.03.2022. 20:15Dubrava - Bosco Zagreb (SD Dubrava)

I. Juniorska liga (1-8.mjesto)

09.03.2022. 18:30Medveščak - Cibona (SD OŠ Ivan Filipović)

I. Juniorska liga (1-8.mjesto), 12. kolo

10.03.2022. 20:30Cedevita Junior - Dinamo Zagreb (Dom košarke Cedevita)
13.03.2022. 16:30Bosco Zagreb - Gorica (ŠSD Boško Božić Pepsi (Trnsko))
14.03.2022. 21:00Hermes Analitica - Cibona (KC Dražen Petrović)
23.03.2022. 18:30Medveščak - Dubrava (SD OŠ Ivan Filipović)

I. Juniorska liga (9-16.mjesto), 12. kolo

12.03.2022. 14:30Mladost - Zapad (Dom košarke Cedevita)
12.03.2022. 15:00Zagreb - Zabok (SD OŠ Borovje)
12.03.2022. 16:30Samobor - Fortuna (SD Samobor)
13.03.2022. 12:45Sesvete - Univers Bosco (SD OŠ Sesvetska sela)

I.Juniorska liga (17-29.mjesto), 12. kolo

12.03.2022. 15:15Podsused - Maksimir (SD Ivan Arapović)
12.03.2022. 16:00Ivanić - Larus (SD Žeravinec)
12.03.2022. 17:00Roling - Zrinjevac 1937 (ŠŠD Karlovac)
13.03.2022. 10:30Dugo Selo - Pešća (OŠ Ivan Benković)
13.03.2022. 11:00Jaska - Velgor (SŠ Jastrebarsko)
13.03.2022. 12:00Novska - KK Krapina (SŠ Novska)

II. Pretkadetska liga, 11. kolo

12.03.2022. 16:30Mladost - Zapad (Dom košarke Cedevita)
13.03.2022. 10:00Bosco Zagreb - Gorica (ZV, SC Univers)
13.03.2022. 11:00Sesvete - Sisak (SD OŠ Sesvetska sela)
13.03.2022. 12:30Cedevita Junior II - Hermes Analitica (Dom košarke Cedevita)

III. Pretkadetska liga, 9. kolo

12.03.2022. 10:20Univers Bosco - Medveščak II (ZV, SC Univers)
12.03.2022. 12:00Fortuna - Larus II (SD Zaprešić)
13.03.2022. 19:30Podsused - Ogulin (SŠD Peščenica)
03.04.2022. 14:30Zagreb - Samobor (SD OŠ Borovje)

IV. Pretkadetska liga, 9. kolo

12.03.2022. 11:15Rudeš Bulldogs - Velgor (SD OŠ Rudeš)
12.03.2022. 13:15Zrinjevac 1937 - Dubrava II (SD Ivan Arapović)
12.03.2022. 13:15Dinamo Zagreb II - Zabok (SD OŠ Rudeš)
15.03.2022. 20:45Maksimir - Novi Zagreb (Ekonomski fakultet)

V. Pretkadetska liga, 8. kolo

05.03.2022. 12:00Ksaver - Glina (SD OŠ K.Š.Đalski)
05.03.2022. 12:30Cedevita Junior III - Roling (Dom košarke Cedevita)
06.03.2022. 11:20Jaska - Duga Resa (SŠ Jastrebarsko)

I.liga Dječaci U13, 13. kolo

11.03.2022. 20:50Dinamo Zagreb - Novi Zagreb (SD OŠ Rudeš)
12.03.2022. 12:30Cibona - Cedevita Junior (KC Dražen Petrović)
12.03.2022. 14:00Larus - Bosco Zagreb (SD OŠ Ive Andrića)
13.03.2022. 09:30Roling - Zapad (ŠŠD Karlovac)

II.LIGA U13 (1-5), 1. kolo

12.03.2022. 14:20Samobor - Dubrava (SD Samobor)
12.03.2022. 15:00Cedevita Junior II - Dubrava II (Dom košarke Cedevita)

II.LIGA U13 (6-9), 1. kolo

12.03.2022. 12:30Mladost - Sesvete (Dom košarke Cedevita)
13.03.2022. 12:30Hermes Analitica - Medveščak (SD OŠ M.Laginja)

Dječaci U12 - Skupina B, 11. kolo

13.03.2022. 10:30KK Grafičar - Hermes Analitica (SD Dubrava)
13.03.2022. 11:30Kastav - Pešća (SD Dubrava)
13.03.2022. 11:30KK Grafičar - Gorica (SD Dubrava)

Dječaci U12 - Liga za prvaka, 2. kolo

13.03.2022. 08:30Vučići - Novi Zagreb (SD Dubrava)
13.03.2022. 10:30Kastav - Bosco Zagreb (SD Dubrava)

Dječaci U12 - Liga za poredak, 3. kolo

13.03.2022. 09:30Dubrava - Medveščak (SD Dubrava)
13.03.2022. 09:30Sisak - Gorica (SD Dubrava)
13.03.2022. 10:30Sisak - Medveščak (SD Dubrava)

I. juniorska liga (ž)

08.03.2022. 18:30ŽKK Medveščak - ŽKK Folka Borovje (SD ZV, paviljon 25)

I. juniorska liga (ž)

09.03.2022. 20:20ŽKK Orka - ŽKK Trešnjevka 2009 (OŠ Iver, Sesv.Kraljevec)

I. juniorska liga (ž), 6. kolo

13.03.2022. 20:20ŽKK Trešnjevka 2009 II - ŽKK Medveščak (SD Ivan Arapović)
16.03.2022. 20:15ŽKK Orka - ŽKK Zagreb (OŠ Iver, Sesv.Kraljevec)
16.03.2022. 21:00ŽKK Folka Borovje - ŽKK Trešnjevka 2009 (Dom sportova III)

I. Pretkadetska liga (ž), 10. kolo

12.03.2022. 09:30ŽKK Trešnjevka 2009 - ŽKK Jabuka Zaprešić (SD Ivan Arapović)
12.03.2022. 10:30ŽKK Velgor - ŽKK Medveščak (OŠ Novo Čiče)
13.03.2022. 11:00ŽKK Trešnjevka 2009 II - ŽKK Folka Borovje (SD Ivan Arapović)
18.03.2022. 21:00ŽKK Zagreb - ŽKK Sisak (ŠSD Boško Božić Pepsi (Trnsko))

Djevojčice U13

13.03.2022. 12:00ŽKK Jabuka Zaprešić - ŽKK Sisak (SD Zaprešić)

Djevojčice U12, 4. kolo

13.03.2022. 08:30ŽKK Trešnjevka 2009 II - ŽKK Folka Borovje II (SD Dubrava)
13.03.2022. 09:30ŽKK Karlovac - ŽKK Folka Borovje (SD Dubrava)
13.03.2022. 11:30ŽKK Karlovac - ŽKK Medveščak (SD Dubrava)

Košarkaški kamp Novalja