Tjedni pregled utakmica mlađih dobnih kategorija Tko, gdje, kada….

foto: FB KK Cibona

Donosimo tjedni pregled utakmica mlađih kategorija

I. Juniorska liga (1-8.mjesto)

02.03.2022. 21:00Bosco Zagreb - Medveščak (ŠSD Boško Božić Pepsi (Trnsko))

I. Juniorska liga (1-8.mjesto)

03.03.2022. 20:30Gorica - Cedevita Junior (Dom košarke Cedevita)

I. Juniorska liga (1-8.mjesto), 11. kolo

03.03.2022. 20:30Gorica - Cedevita Junior (Dom košarke Cedevita)
05.03.2022. 13:15Dinamo Zagreb - Hermes Analitica (SD OŠ Rudeš)
08.03.2022. 20:15Dubrava - Bosco Zagreb (SD Dubrava)
09.03.2022. 18:30Medveščak - Cibona (SD OŠ Ivan Filipović)

I. Juniorska liga (9-16.mjesto), 11. kolo

05.03.2022. 15:30Zabok - Samobor (GSD Zabok)
05.03.2022. 15:30Zapad - Zagreb (Dom košarke Cedevita)
05.03.2022. 17:15Univers Bosco - Mladost (ZV, SC Univers)
20.03.2022. 10:30Fortuna - Sesvete (SD Zaprešić)

I.Juniorska liga (17-29.mjesto), 11. kolo

05.03.2022. 11:30Pešća - Ivanić (Dom košarke Cedevita)
06.03.2022. 10:15Zrinjevac 1937 - Dugo Selo (SD Ivan Arapović)
06.03.2022. 13:00KK Krapina - Roling (SŠ Krapina)
06.03.2022. 13:15Jaska - Dinamo Zagreb II (SŠ Jastrebarsko)
06.03.2022. 14:00Novska - Velgor (SŠ Novska)
08.03.2022. 21:00Larus - Podsused (SD OŠ Ive Andrića)

I.Kadetska liga (4. - 8.mjesto)

06.03.2022. 10:30Mladost - Dubrava (Dom košarke Cedevita)

II. Pretkadetska liga

02.03.2022. 20:30Cedevita Junior II - Sisak (Dom košarke Cedevita)
02.03.2022. 21:00Sesvete - Mladost (Dom košarke Cedevita)

II. Pretkadetska liga, 10. kolo

05.03.2022. 10:30Gorica - Mladost (SD OŠ E.Kumičić)
05.03.2022. 12:00Sesvete - Cedevita Junior II (SD OŠ Sesvetska sela)
05.03.2022. 13:00Sisak - Zapad (OŠ Braća Ribar)
06.03.2022. 11:30Hermes Analitica - Bosco Zagreb (SD OŠ M.Laginja)

III. Pretkadetska liga, 8. kolo

05.03.2022. 10:00Univers Bosco - Fortuna (ZV, SC Univers)
05.03.2022. 11:00Ogulin - Zagreb (SD I.Cindrić - Piva Ogulin)
05.03.2022. 16:30Medveščak II - Samobor (SD OŠ Ivan Filipović)
07.03.2022. 20:15Larus II - Podsused (SD OŠ Ive Andrića)

IV. Pretkadetska liga

02.03.2022. 19:50Rudeš Bulldogs - Dubrava II (SD OŠ Rudeš)

IV. Pretkadetska liga

03.03.2022. 20:45Maksimir - Rudeš Bulldogs (Ekonomski fakultet)

IV. Pretkadetska liga

05.03.2022. 10:30Velgor - Zabok (OŠ Novo Čiče)
05.03.2022. 17:00Novi Zagreb - Zabok (Osnovna škola Zapruđe)

IV. Pretkadetska liga, 8. kolo

05.03.2022. 17:00Novi Zagreb - Zabok (Osnovna škola Zapruđe)
06.03.2022. 11:30Dubrava II - Rudeš Bulldogs (SD OŠ Mato Lovrak)
06.03.2022. 11:30Velgor - Dinamo Zagreb II (GSD Velika Gorica)
08.03.2022. 20:40Maksimir - Zrinjevac 1937 (Ekonomski fakultet)

V. Pretkadetska liga, 8. kolo

05.03.2022. 12:00Ksaver - Glina (SD OŠ K.Š.Đalski)
05.03.2022. 12:30Cedevita Junior III - Roling (Dom košarke Cedevita)
06.03.2022. 11:20Jaska - Duga Resa (SŠ Jastrebarsko)

I.liga Dječaci U13

01.03.2022. 20:00Novi Zagreb - Cibona (Osnovna škola Zapruđe)

I.liga Dječaci U13, 12. kolo

05.03.2022. 11:15Dinamo Zagreb - Larus (SD OŠ Rudeš)
05.03.2022. 13:30Zapad - Cibona (Dom košarke Cedevita)
05.03.2022. 13:30Novi Zagreb - Cedevita Junior (Osnovna škola Zapruđe)
05.03.2022. 15:15Bosco Zagreb - Roling (ZV, SC Univers)

II. LIGA DJEČACI U13

02.03.2022. 20:45Dubrava - Cedevita Junior II (SD OŠ Mato Lovrak)

I. juniorska liga (ž)

03.03.2022. 21:00ŽKK Zagreb - ŽKK Folka Borovje (ŠSD Boško Božić Pepsi (Trnsko))
03.03.2022. 21:00ŽKK Trešnjevka 2009 - ŽKK Trešnjevka 2009 II (Dom sportova III)

I. juniorska liga (ž), 5. kolo

07.03.2022. 21:00ŽKK Trešnjevka 2009 II - ŽKK Zagreb (Dom sportova III)
08.03.2022. 18:30ŽKK Medveščak - ŽKK Folka Borovje (SD ZV, paviljon 25)
09.03.2022. 20:20ŽKK Orka - ŽKK Trešnjevka 2009 (OŠ Iver, Sesv.Kraljevec)

I. Pretkadetska liga (ž)

01.03.2022. 21:00ŽKK Zagreb - ŽKK Trešnjevka 2009

I. Pretkadetska liga (ž)

03.03.2022. 19:45ŽKK Folka Borovje - ŽKK Jabuka Zaprešić (SD OŠ Borovje)

I. Pretkadetska liga (ž), 9. kolo

03.03.2022. 19:45ŽKK Folka Borovje - ŽKK Jabuka Zaprešić (SD OŠ Borovje)
05.03.2022. 11:30ŽKK Medveščak - ŽKK Trešnjevka 2009 (SD ZV, paviljon 25)
05.03.2022. 14:30ŽKK Zagreb - ŽKK Trešnjevka 2009 II (SD Ivan Arapović)
15.03.2022. 21:00ŽKK Velgor - ŽKK Sisak (OŠ Novo Čiče)

Košarkaški kamp Novalja