Tjedni pregled utakmica mlađih dobnih kategorija Tko, gdje, kada….

foto: FB KK Cibona

Donosimo tjedni pregled utakmica mlađih kategorija

I. Juniorska liga

22.02.2022. 16:30Medveščak - Dinamo Zagreb (SD OŠ Ivan Filipović)

I. Juniorska liga, 10. kolo

23.02.2022. 17:00Dubrava - Cedevita Junior (SD Dubrava)
23.02.2022. 20:30Hermes Analitica - Gorica (Dom košarke Cedevita)
28.02.2022. 20:00Dinamo Zagreb - Cibona (SD OŠ Rudeš)
02.03.2022. 21:00Bosco Zagreb - Medveščak (ŠSD Boško Božić Pepsi (Trnsko))

II. Juniorska liga

22.02.2022. 12:30Mladost - Sesvete (Dom košarke Cedevita)

II. Juniorska liga, 10. kolo

26.02.2022. 14:20Sesvete - Zabok (SD OŠ Sesvetska sela)
26.02.2022. 15:30Zagreb - Samobor (SD OŠ Borovje)
27.02.2022. 16:00Mladost - Fortuna (Dom košarke Cedevita)
27.02.2022. 19:00Zapad - Univers Bosco (Dom košarke Cedevita)

I.Juniorska liga (17-29.mjesto)

27.02.2022. 11:00Podsused - Jaska (SD Sutinska Vrela)
27.02.2022. 12:00Roling - Velgor (ŠŠD Karlovac)

I.Juniorska liga (17-29.mjesto), 10. kolo

26.02.2022. 10:30Dugo Selo - KK Krapina (OŠ Ivan Benković)
26.02.2022. 13:00Dinamo Zagreb II - Maksimir (SD OŠ Rudeš)
26.02.2022. 14:30Novska - Jaska (SŠ Novska)
26.02.2022. 16:30Podsused - Pešća (SD Sutinska Vrela)
27.02.2022. 12:00Roling - Velgor (ŠŠD Karlovac)

II. Pretkadetska liga, 9. kolo

27.02.2022. 10:30Mladost - Hermes Analitica (Dom košarke Cedevita)
27.02.2022. 13:00Sesvete - Bosco Zagreb (SD OŠ Sesvetska sela)
27.02.2022. 17:00Zapad - Gorica (Dom košarke Cedevita)
02.03.2022. 20:30Cedevita Junior II - Sisak (Dom košarke Cedevita)

III. Pretkadetska liga, 7. kolo

26.02.2022. 13:30Fortuna - Medveščak II (SD Zaprešić)
27.02.2022. 11:00Ogulin - Samobor (SD I.Cindrić - Piva Ogulin)
27.02.2022. 11:00Larus II - Zagreb (SD OŠ Ive Andrića)
28.02.2022. 20:15Univers Bosco - Podsused (ZV, SC Univers)

IV. Pretkadetska liga, 7. kolo

25.02.2022. 20:00Zrinjevac 1937 - Novi Zagreb (SD Ivan Arapović)
26.02.2022. 16:30Dubrava II - Dinamo Zagreb II (SD Dubrava)
03.03.2022. 20:45Maksimir - Rudeš Bulldogs (Ekonomski fakultet)
05.03.2022. 10:30Velgor - Zabok (OŠ Novo Čiče)

V. Pretkadetska liga, 7. kolo

26.02.2022. 10:30Roling - Jaska (ŠŠD Karlovac)
26.02.2022. 12:30Cedevita Junior III - Glina (Dom košarke Cedevita)
26.02.2022. 13:00Ksaver - Pešća (SD OŠ K.Š.Đalski)

I.liga Dječaci U13, 11. kolo

26.02.2022. 15:00Cibona - Bosco Zagreb (KC Dražen Petrović)
27.02.2022. 10:00Roling - Dinamo Zagreb (ŠŠD Karlovac)
27.02.2022. 10:30Cedevita Junior - Zapad (Dom košarke Cedevita)
27.02.2022. 13:00Larus - Novi Zagreb (SD OŠ Ive Andrića)

II. liga Dječaci U13

26.02.2022. 12:30Sesvete - Cedevita Junior II (SD OŠ Sesvetska sela)

II. liga Dječaci U13

27.02.2022. 18:00Mladost - Dubrava II (Dom košarke Cedevita)

I. juniorska liga (ž), 4. kolo

27.02.2022. 19:20ŽKK Folka Borovje - ŽKK Orka (SD OŠ Borovje)
03.03.2022. 21:00ŽKK Trešnjevka 2009 - ŽKK Trešnjevka 2009 II (Dom sportova III)
23.03.2022. 20:30ŽKK Zagreb - ŽKK Medveščak (Dom košarke Cedevita)

I. Pretkadetska liga (ž)

23.02.2022. 11:30ŽKK Trešnjevka 2009 II - ŽKK Zagreb (ŠSD Boško Božić Pepsi (Trnsko))

I. Pretkadetska liga (ž), 8. kolo

08.03.2022. 21:00ŽKK Velgor - ŽKK Trešnjevka 2009
28.03.2022. 20:20ŽKK Medveščak - ŽKK Folka Borovje (SD ZV, paviljon 25)
10.04.2022. 10:00ŽKK Jabuka Zaprešić - ŽKK Zagreb (SD Zaprešić)