Tjedni pregled utakmica mlađih dobnih kategorija Tko, gdje, kada…

foto: FB KK Cibona

Donosimo tjedni pregled utakmica mlađih kategorija

I. Juniorska liga

16.02.2022. 19:45Dinamo Zagreb - Cedevita Junior (SD OŠ Rudeš)
16.02.2022. 20:15Bosco Zagreb - Hermes Analitica (ZV, SC Univers)
16.02.2022. 21:00Cibona - Dubrava (KC Dražen Petrović)

I. Juniorska liga, 9. kolo

19.02.2022. 10:30Gorica - Cibona (GSD Velika Gorica)
20.02.2022. 11:30Dubrava - Hermes Analitica (SD Dubrava)
22.02.2022. 16:30Medveščak - Dinamo Zagreb (SD OŠ Ivan Filipović)
16.03.2022. 16:15Bosco Zagreb - Cedevita Junior (ŠSD Boško Božić Pepsi (Trnsko))

II. Juniorska liga, 9. kolo

19.02.2022. 15:20Samobor - Sesvete (SD Samobor)
19.02.2022. 15:30Fortuna - Zapad (SD Zaprešić)
19.02.2022. 16:00Univers Bosco - Zagreb (ZV, SC Univers)
19.02.2022. 17:00Zabok - Mladost (GSD Zabok)

I.Juniorska liga (17-29.mjesto), 9. kolo

19.02.2022. 10:30Velgor - Dugo Selo (OŠ Novo Čiče)
19.02.2022. 17:00KK Krapina - Ivanić (SŠ Krapina)
20.02.2022. 10:15Zrinjevac 1937 - Podsused (SD Ivan Arapović)
20.02.2022. 11:20Jaska - Roling (SŠ Jastrebarsko)
20.02.2022. 16:00Novska - Dinamo Zagreb II
21.02.2022. 20:20Larus - Maksimir (SD OŠ Ive Andrića)

III. kadetska liga

20.02.2022. 13:30Cibona II - Ogulin (KC Dražen Petrović)

IV. kadetska liga

17.02.2022. 21:00Tuškanac - KK Šanac (OŠ Jabukovac)

II. Pretkadetska liga, 8. kolo

19.02.2022. 10:30Gorica - Sisak (SD OŠ E.Kumičić)
20.02.2022. 12:00Hermes Analitica - Zapad (SD OŠ M.Laginja)
21.02.2022. 19:30Cedevita Junior II - Bosco Zagreb (Dom košarke Cedevita)
02.03.2022. 21:00Sesvete - Mladost (Dom košarke Cedevita)

III. Pretkadetska liga, 6. kolo

17.02.2022. 20:30Podsused - Fortuna (SD Sutinska Vrela)
19.02.2022. 12:20Zagreb - Univers Bosco (SD OŠ Borovje)
23.02.2022. 16:30Medveščak II - Ogulin (SD OŠ Ivan Filipović)
23.02.2022. 21:00Samobor - Larus II (SD Samobor)

IV. Pretkadetska liga, 6. kolo

18.02.2022. 20:45Dinamo Zagreb II - Maksimir (SD OŠ Rudeš)
19.02.2022. 13:15Rudeš Bulldogs - Zrinjevac 1937 (SD OŠ Rudeš)
19.02.2022. 15:30Zabok - Dubrava II (GSD Zabok)
19.02.2022. 17:00Novi Zagreb - Velgor (Osnovna škola Zapruđe)

V. Pretkadetska liga, 6. kolo

19.02.2022. 12:30Pešća - Cedevita Junior III (Dom košarke Cedevita)
19.02.2022. 14:00Duga Resa - Ksaver (SD OŠ V.Nazor)
20.02.2022. 17:00Glina - Roling (ŠSD Glina)

I.liga Dječaci U13, 10. kolo

19.02.2022. 11:15Dinamo Zagreb - Cibona (SD OŠ Rudeš)
19.02.2022. 13:00Larus - Roling (SD OŠ Ive Andrića)
19.02.2022. 13:00Novi Zagreb - Zapad (Osnovna škola Zapruđe)
23.02.2022. 20:15Bosco Zagreb - Cedevita Junior (ZV, SC Univers)

I. juniorska liga (ž), 3. kolo

20.02.2022. 20:30ŽKK Medveščak - ŽKK Trešnjevka 2009 (SD ZV, paviljon 25)
03.03.2022. 21:00ŽKK Zagreb - ŽKK Folka Borovje (ŠSD Boško Božić Pepsi (Trnsko))
02.05.2022. 21:00ŽKK Trešnjevka 2009 II - ŽKK Orka (Dom sportova III)

I. Pretkadetska liga (ž), 7. kolo

05.02.2022. 19:00ŽKK Sisak - ŽKK Trešnjevka 2009 (SD Zeleni Brijeg - Sisak)
19.02.2022. 16:20ŽKK Folka Borovje - ŽKK Velgor (SD OŠ Borovje)
04.04.2022. 20:00ŽKK Medveščak - ŽKK Zagreb (SD ZV, paviljon 25)

Djevojčice U13, 14. kolo

20.02.2022. 09:30ŽKK Orka - ŽKK Jabuka Zaprešić (SD Dubrava)
22.02.2022. 11:30ŽKK Trešnjevka 2009 - ŽKK Zagreb (ŠSD Boško Božić Pepsi (Trnsko))
05.03.2022. 11:00ŽKK Sisak - ŽKK Folka Borovje (OŠ Braća Ribar)