Tko, gdje, kada….

foto: Šime Zelić

Donosimo tjedni pregled utakmica mlađih dobnih kategorija. Svoje natjecanje započinju juniorke, a nastavljaju se i muške pretkadetske lige.

I. Juniorska liga (1-8.mjesto)

02.02.2022. 20:30Cedevita Junior - Cibona (Dom košarke Cedevita)
02.02.2022. 21:00Bosco Zagreb - Dinamo Zagreb (ŠSD Boško Božić Pepsi (Trnsko))

I. Juniorska liga (1-8.mjesto), 7. kolo

06.02.2022. 19:30Gorica - Medveščak (GSD Velika Gorica)
08.02.2022. 20:50Dinamo Zagreb - Dubrava (SD OŠ Rudeš)
09.02.2022. 20:30Cedevita Junior - Hermes Analitica (Dom košarke Cedevita)
09.02.2022. 21:00Cibona - Bosco Zagreb (KC Dražen Petrović)

I. Juniorska liga (9-16.mjesto), 7. kolo

06.02.2022. 15:00Fortuna - Zagreb (SD Zaprešić)
06.02.2022. 18:00Zapad - Samobor (Dom košarke Cedevita)
06.02.2022. 19:30Univers Bosco - Zabok (ZV, SC Univers)

I.Juniorska liga (17-29.mjesto), 7. kolo

06.02.2022. 10:15Zrinjevac 1937 - Maksimir (SD Ivan Arapović)
06.02.2022. 11:00Novska - Dugo Selo (SŠ Novska)
06.02.2022. 12:00Larus - Pešća (SD OŠ Ive Andrića)
06.02.2022. 12:00Roling - Dinamo Zagreb II (ŠŠD Karlovac)
06.02.2022. 13:00Jaska - Ivanić (SŠ Jastrebarsko)
06.02.2022. 14:30Podsused - Velgor (SD Sutinska Vrela)

I.Kadetska liga (4. - 8.mjesto), 4. kolo

02.02.2022. 19:45Dinamo Zagreb - Akademija Mrav (SD OŠ Rudeš)
06.03.2022. 10:30Mladost - Dubrava (Dom košarke Cedevita)

IV. kadetska liga

02.02.2022. 20:45Maksimir - Velgor (Ekonomski fakultet)

I.Pretkadetska liga (6-8), 3. kolo

06.02.2022. 14:00KK Šanac - Dubrava (ŠŠD Karlovac)

II. Pretkadetska liga, 6. kolo

05.02.2022. 10:30Gorica - Sesvete (SD OŠ E.Kumičić)
06.02.2022. 10:30Zapad - Cedevita Junior II (Dom košarke Cedevita)
06.02.2022. 12:30Mladost - Bosco Zagreb (Dom košarke Cedevita)
24.02.2022. 20:30Sisak - Hermes Analitica (SD Brezovica)

III. Pretkadetska liga, 4. kolo

05.02.2022. 15:20Samobor - Fortuna (SD Samobor)
05.02.2022. 17:00Medveščak II - Larus II (SD OŠ Ivan Filipović)
05.02.2022. 18:00Zagreb - Podsused (SD OŠ Borovje)
06.02.2022. 11:00Ogulin - Univers Bosco (ŠSD Ogulin)

IV. Pretkadetska liga, 4. kolo

05.02.2022. 10:30Velgor - Maksimir (OŠ Novo Čiče)
05.02.2022. 13:00Zabok - Zrinjevac 1937 (SD OŠ K.Š.Đalski)
15.02.2022. 20:45Dinamo Zagreb II - Rudeš Bulldogs (SD OŠ Rudeš)
20.02.2022. 11:00Novi Zagreb - Dubrava II (Osnovna škola Zapruđe)

V. Pretkadetska liga, 4. kolo

05.02.2022. 14:00Duga Resa - Roling (SD OŠ V.Nazor)
05.02.2022. 14:30Pešća - Glina (Dom košarke Cedevita)
06.02.2022. 11:20Jaska - Ksaver (SŠ Jastrebarsko)

I.liga Dječaci U13, 8. kolo

05.02.2022. 13:00Larus - Cedevita Junior (SD OŠ Ive Andrića)
05.02.2022. 13:00Novi Zagreb - Bosco Zagreb (Osnovna škola Zapruđe)
05.02.2022. 13:15Dinamo Zagreb - Zapad (SD OŠ Rudeš)
06.02.2022. 10:00Roling - Cibona (ŠŠD Karlovac)

II. LIGA DJEČACI U13, 8. kolo

22.01.2022. 14:20Samobor - Cedevita Junior II (SD Samobor)
05.02.2022. 12:30Mladost - Glina (Dom košarke Cedevita)
05.02.2022. 14:00Hermes Analitica - Dubrava II (SD OŠ M.Laginja)
06.02.2022. 10:00Medveščak - Sesvete (SD OŠ Ivan Filipović)

I. juniorska liga (ž), 1. kolo

05.02.2022. 14:30ŽKK Medveščak - ŽKK Trešnjevka 2009 II (SD ZV, paviljon 25)
05.02.2022. 18:30ŽKK Zagreb - ŽKK Orka (Dom košarke Cedevita)
06.02.2022. 12:45ŽKK Trešnjevka 2009 - ŽKK Folka Borovje (SD Ivan Arapović)

I. Pretkadetska liga (ž), 4. kolo

08.02.2022. 21:00ŽKK Zagreb - ŽKK Folka Borovje
13.02.2022. 10:00ŽKK Sisak - ŽKK Medveščak (SD Zeleni Brijeg - Sisak)
16.02.2022. 21:00ŽKK Trešnjevka 2009 - ŽKK Trešnjevka 2009 II (Dom sportova III)
05.03.2022. 10:00ŽKK Jabuka Zaprešić - ŽKK Velgor (SD Zaprešić)

Djevojčice U13, 12. kolo

05.02.2022. 14:00ŽKK Folka Borovje - ŽKK Zagreb (SD OŠ Borovje)
05.02.2022. 17:00ŽKK Sisak - ŽKK Jabuka Zaprešić (SD Zeleni Brijeg - Sisak)
06.02.2022. 14:00ŽKK Orka - ŽKK Karlovac (SD Dubrava)

Košarkaški kamp Novalja