Tjedni pregled utakmica mlađih dobnih kategorija Tko, gdje, kada….

Donosimo tjedni raspored utakmica mlađih dobnih kategorija. Idući vikend startaju III., IV. i V.Liga pretkadeta.

I. Juniorska liga (1-8.mjesto), 3. kolo

05.12.2021. 17:30Gorica - Hermes Analitica (GSD Velika Gorica)
06.12.2021. 21:00Cibona - Dinamo Zagreb (KC Dražen Petrović)
07.12.2021. 20:30Cedevita Junior - Dubrava (Dom košarke Cedevita)
08.12.2021. 21:00Bosco Zagreb - Medveščak (ŠSD Boško Božić Pepsi (Trnsko))

I. Juniorska liga (9-16.mjesto), 3. kolo

04.12.2021. 11:30Univers Bosco - Zapad (ZV, SC Univers)
04.12.2021. 15:00Zabok - Sesvete (GSD Zabok)
04.12.2021. 16:00Fortuna - Mladost (SD Zaprešić)
05.12.2021. 17:20Samobor - Zagreb (SD Samobor)

I.Juniorska liga (17-29.mjesto), 3. kolo

04.12.2021. 16:00Ivanić - Dinamo Zagreb II (SD Žeravinec)
05.12.2021. 10:30Jaska - Larus (SŠ Jastrebarsko)
05.12.2021. 12:00Novska - Maksimir (SŠ Novska)
05.12.2021. 13:00KK Krapina - Zrinjevac 1937 (SŠ Krapina)
05.12.2021. 15:30Dugo Selo - Podsused (OŠ Ivan Benković)
05.12.2021. 15:30Velgor - Pešća (GSD Velika Gorica)

I. Kadetska liga

30.11.2021. 20:45Dinamo Zagreb - Akademija Mrav (SD OŠ Rudeš)

I. Kadetska liga, 12. kolo

04.12.2021. 17:00Dubrava - Cedevita Junior (SD Dubrava)
05.12.2021. 12:30Cibona - Mladost (KC Dražen Petrović)
05.12.2021. 16:00Akademija Mrav - Dinamo Zagreb (OŠ Središće)
05.12.2021. 20:30Bosco Zagreb - Podsused (ŠSD Boško Božić Pepsi (Trnsko))

II. kadetska liga

30.11.2021. 21:00Hermes Analitica - Sesvete (SD OŠ M.Laginja)

II. kadetska liga

02.12.2021. 21:00Medveščak - Hermes Analitica (SD OŠ M.Laginja)

II. kadetska liga, 11. kolo

04.12.2021. 15:20Samobor - Hermes Analitica (SD Samobor)
04.12.2021. 16:30Medveščak - Zapad (SD OŠ Ivan Filipović)
05.12.2021. 10:00Sesvete - Zagreb (SD OŠ Sesvetska sela)
05.12.2021. 12:00Zabok - Ivanić (SD OŠ K.Š.Đalski)

III. kadetska liga, 11. kolo

04.12.2021. 14:00Fortuna - Ogulin (SD Zaprešić)
04.12.2021. 19:30Mladost II - Gorica (Dom košarke Cedevita)
05.12.2021. 11:30Sisak - Dugo Selo (SD Brezovica)
06.12.2021. 20:20Univers Bosco - Cibona II (ZV, SC Univers)

IV. kadetska liga

02.12.2021. 20:20Cedevita Junior II - Rudeš Bulldogs (OŠ D.Tadijanović)

IV. kadetska liga, 11. kolo

04.12.2021. 18:20Tuškanac - Maksimir (OŠ Jabukovac)
05.12.2021. 10:00KK Šanac - Rudeš Bulldogs (ŠŠD Karlovac)
07.12.2021. 21:00Velgor - Larus (OŠ Novo Čiče)

V. kadetska liga, 10. kolo

05.12.2021. 14:00Roling - Pešća (ŠŠD Karlovac)
05.12.2021. 15:00Krapina - Podsused II (SŠ Krapina)
06.12.2021. 20:15Dubrava II - Larus II (SD Dubrava)

I. Pretkadetska liga

05.12.2021. 13:00Medveščak - Cedevita Junior (SD OŠ Ivan Filipović)

I. Pretkadetska liga, 12. kolo

04.12.2021. 10:00KK Šanac - Cibona (ŠŠD Karlovac)
04.12.2021. 11:15Dinamo Zagreb - Medveščak (SD OŠ Rudeš)
04.12.2021. 15:00Dubrava - Larus (SD Dubrava)
08.12.2021. 21:00Cedevita Junior - Akademija Mrav (Dom košarke Cedevita)

II. Pretkadetska liga

03.12.2021. 20:45Sisak - Gorica (OŠ Braća Ribar)

II. Pretkadetska liga, 4. kolo

04.12.2021. 17:30Sisak - Sesvete (OŠ Braća Ribar)
05.12.2021. 09:30Hermes Analitica - Cedevita Junior II (SD OŠ M.Laginja)
05.12.2021. 11:00Zapad - Mladost (Dom košarke Cedevita)
05.12.2021. 14:30Gorica - Bosco Zagreb (SD OŠ E.Kumičić)

III. Pretkadetska liga, 1. kolo

04.12.2021. 12:00Fortuna - Univers Bosco (SD Zaprešić)
04.12.2021. 14:00Zagreb - Ogulin (SD OŠ Borovje)
04.12.2021. 18:00Podsused - Larus II (SD Sutinska Vrela)
16.01.2022. 14:20Samobor - Medveščak II (SD Samobor)

IV. Pretkadetska liga, 1. kolo

03.12.2021. 20:45Dinamo Zagreb II - Velgor (SD OŠ Rudeš)
04.12.2021. 12:00Zabok - Novi Zagreb (SD OŠ K.Š.Đalski)
04.12.2021. 14:30Zrinjevac 1937 - Maksimir (SD Ivan Arapović)
02.03.2022. 19:50Rudeš Bulldogs - Dubrava II (SD OŠ Rudeš)

V. Pretkadetska liga, 1. kolo

04.12.2021. 14:00Duga Resa - Jaska (SD OŠ V.Nazor)
04.12.2021. 15:00Glina - Ksaver (ŠSD Glina)
05.12.2021. 12:00Roling - Cedevita Junior III (ŠŠD Karlovac)

I.liga Dječaci U13, 2. kolo

04.12.2021. 13:15Dinamo Zagreb - Cedevita Junior (SD OŠ Rudeš)
04.12.2021. 13:30Novi Zagreb - Roling (Osnovna škola Zapruđe)
05.12.2021. 09:00Bosco Zagreb - Zapad (ZV, SC Univers)
05.12.2021. 10:30Larus - Cibona (SD OŠ Ive Andrića)

II. LIGA DJEČACI U13, 2. kolo

04.12.2021. 13:00Dubrava II - Sesvete (SD Dubrava)
04.12.2021. 13:00Glina - Dubrava (ŠSD Glina)
05.12.2021. 10:30Cedevita Junior II - Medveščak (Dom košarke Cedevita)
05.12.2021. 15:20Samobor - Hermes Analitica (SD Samobor)

I. Kadetska liga (ž), 9. kolo

04.12.2021. 17:15ŽKK Folka Borovje - ŽKK Jabuka (SD OŠ Borovje)
05.12.2021. 20:30ŽKK Medveščak - ŽKK Zagreb (SD ZV, paviljon 25)

II. Kadetska liga (ž), 9. kolo

05.12.2021. 13:30ŽKK Trešnjevka 2009 II - ŽKK Zagreb II (SD Ivan Arapović)
09.12.2021. 19:45ŽKK Folka Borovje II - ŽKK Sisak (SD OŠ Borovje)

Djevojčice U13, 8. kolo

04.12.2021. 15:45ŽKK Folka Borovje - ŽKK Karlovac (SD OŠ Borovje)
05.12.2021. 17:30ŽKK Zagreb - ŽKK Sisak (ŠSD Boško Božić Pepsi (Trnsko))
06.12.2021. 20:15ŽKK Orka - ŽKK Trešnjevka 2009 (SD Dubrava)

Košarkaški kamp Novalja