Tjedni pregled utakmica mlađih dobnih kategorija Tko, gdje, kada….

foto: Šime Zelić

Donosimo tjedni pregled utakmica mlađih dobnih kategorija. Idući vikend startaju I. i II.Liga dječaka U13.

I. Juniorska liga (1-8.mjesto), 2. kolo

26.11.2021. 21:00Medveščak - Dinamo Zagreb (Dom sportova III)
27.11.2021. 19:30Hermes Analitica - Dubrava (Dom košarke Cedevita)
01.12.2021. 20:30Cedevita Junior - Bosco Zagreb (Dom košarke Cedevita)
09.12.2021. 21:00Cibona - Gorica (KC Dražen Petrović)

I. Juniorska liga (9-16.mjesto), 2. kolo

27.11.2021. 12:15Sesvete - Samobor (SD OŠ Sesvetska sela)
27.11.2021. 14:00Mladost - Zabok (Dom košarke Cedevita)
28.11.2021. 18:00Zapruđe - Univers Bosco (SD OŠ Borovje)

I.Juniorska liga (17-29.mjesto), 2. kolo

25.11.2021. 20:50Maksimir - Roling (Ekonomski fakultet)
27.11.2021. 13:00Larus - Novska (SD OŠ Ive Andrića)
28.11.2021. 10:30Zrinjevac 1937 - Velgor (SD Ivan Arapović)
28.11.2021. 15:30Pešća - Jaska (Dom košarke Cedevita)
28.11.2021. 19:00Ivanić - Dugo Selo (SD Žeravinec)
01.12.2021. 19:45Dinamo Zagreb II - KK Krapina (SD OŠ Rudeš)

I. Kadetska liga

23.11.2021. 21:00Cedevita Junior - Mladost (Dom košarke Cedevita)

I. Kadetska liga, 11. kolo

27.11.2021. 13:15Dinamo Zagreb - Bosco Zagreb (SD OŠ Rudeš)
27.11.2021. 14:00Cedevita Junior - Akademija Mrav (Dom košarke Cedevita)
28.11.2021. 10:30Dubrava - Mladost (SD Dubrava)
28.11.2021. 18:15Podsused - Cibona (SD Sutinska Vrela)

II. kadetska liga, 10. kolo

27.11.2021. 16:00Ivanić - Hermes Analitica
28.11.2021. 12:00Zabok - Sesvete (SD OŠ K.Š.Đalski)
28.11.2021. 15:00Zapad - Samobor (Dom košarke Cedevita)
28.11.2021. 20:00Zapruđe - Medveščak (SD OŠ Borovje)

III. kadetska liga, 10. kolo

27.11.2021. 12:00Fortuna - Univers Bosco (SD Zaprešić)
28.11.2021. 14:30Sisak - Mladost II (SD Brezovica)
28.11.2021. 14:30Cibona II - Dugo Selo (KC Dražen Petrović)

IV. kadetska liga, 10. kolo

25.11.2021. 21:00Tuškanac - Larus (OŠ Jabukovac)
26.11.2021. 20:50Rudeš Bulldogs - Velgor (SD OŠ Rudeš)
28.11.2021. 13:00Cedevita Junior II - Maksimir (Dom košarke Cedevita)

V. kadetska liga, 9. kolo

27.11.2021. 11:00Larus II - Krapina (SD OŠ Ive Andrića)
28.11.2021. 13:30Pešća - Dubrava II (Dom košarke Cedevita)
28.11.2021. 20:00Podsused II - Roling (SD Sutinska Vrela)

I. Pretkadetska liga, 11. kolo

27.11.2021. 20:30Cibona - Dinamo Zagreb (KC Dražen Petrović)
28.11.2021. 12:00Medveščak - Dubrava (SD OŠ Ivan Filipović)
28.11.2021. 12:30Larus - Cedevita Junior (SD OŠ Ive Andrića)
28.11.2021. 18:00Akademija Mrav - KK Šanac (OŠ Središće)

II. Pretkadetska liga, 3. kolo

27.11.2021. 13:00Bosco Zagreb - Hermes Analitica (ZV, SC Univers)
27.11.2021. 17:00Cedevita Junior II - Sesvete (Dom košarke Cedevita)
27.11.2021. 19:30Zapad - Sisak (Dom košarke Cedevita)
28.11.2021. 10:30Mladost - Gorica (Dom košarke Cedevita)

I.liga Dječaci U13, 1. kolo

27.11.2021. 18:15Cibona - Roling (KC Dražen Petrović)
28.11.2021. 09:00Bosco Zagreb - Novi Zagreb (ZV, SC Univers)
28.11.2021. 10:30Cedevita Junior - Larus (Dom košarke Cedevita)
28.11.2021. 18:00Zapad - Dinamo Zagreb (Dom košarke Cedevita)

II. LIGA DJEČACI U13, 1. kolo

27.11.2021. 14:00Hermes Analitica - Glina (SD OŠ M.Laginja)
28.11.2021. 10:00Medveščak - Dubrava II (SD OŠ Ivan Filipović)

I. Kadetska liga (ž), 8. kolo

28.11.2021. 13:00ŽKK Trešnjevka 2009 - ŽKK Jabuka (SD Ivan Arapović)

II. Kadetska liga (ž), 8. kolo

27.11.2021. 11:00ŽKK Zagreb II - ŽKK Orka (SŠ Jelkovec)
01.12.2021. 21:00ŽKK Trešnjevka 2009 II - ŽKK Folka Borovje II (Dom sportova III)

Djevojčice U13, 7. kolo

26.11.2021. 21:00ŽKK Zagreb - ŽKK Trešnjevka 2009 (ŠSD Boško Božić Pepsi (Trnsko))
28.11.2021. 16:00ŽKK Folka Borovje - ŽKK Sisak (SD OŠ Borovje)
04.12.2021. 10:00ŽKK Jabuka Zaprešić - ŽKK Orka (SD Zaprešić)