Tjedni pregled utakmica mlađih dobnih kategorija.... Tko, gdje, kada….

foto: waba-league.com

Donosimo tjedni pregled utakmica mlađih dobnih kategorija.

I. Juniorska liga (1-8.mjesto)

19.02.2019. 20:40Dinamo Zagreb - Mladost (SD OŠ Rudeš)

I. Juniorska liga (1-8.mjesto), 12. kolo

23.02.2019. 16:00Mladost - Zapruđe (Dom košarke Cedevita)
23.02.2019. 18:00Medveščak - Dubrava (SD OŠ Ivan Filipović)
24.02.2019. 18:30Cibona - Bosco Zagreb (SD Trnsko)
27.02.2019. 20:45Maksimir - Samobor (Ekonomski fakultet)
27.02.2019. 21:15Cedevita - Dinamo Zagreb (Dom košarke Cedevita)

I. Juniorska liga (9-16.mjesto), 3. kolo

23.02.2019. 14:00Zabok - Sesvete (GSD Zabok)
23.02.2019. 15:30Fortuna - Agrodalm (SD Zaprešić)
23.02.2019. 17:00Sisak - Rudeš II (OŠ Braća Ribar)
23.02.2019. 21:00Agens Univers - Podsused (ZV, SC Univers)

III. Juniorska liga, 3. kolo

23.02.2019. 11:30Petar Zrinski - Gorica (SD II OŠ Vrbovec)
23.02.2019. 14:00Hermes Analitica - Zapad (SD OŠ M.Laginja)
23.02.2019. 16:20Bejing Sport - Bosco Zagreb II (Arena)
25.02.2019. 20:15Zrinjevac 1937 - Ivanić (SD Ivan Arapović)

IV. Juniorska liga, 2. kolo

23.02.2019. 14:00Mladost II - Zapruđe II (Dom košarke Cedevita)
23.02.2019. 20:30Petrinja - Novska (SŠ Petrinja)
24.02.2019. 14:00Otočac - Jaska (SD Otočac)

I. juniorska liga (ž), 3. kolo

24.02.2019. 11:45ŽKK Lovrekice - ŽKK Folka Borovje (SŠ Petrinja)
24.02.2019. 17:00ŽKK Orka - ŽKK Zagreb (SŠ Jelkovec)
22.03.2019. 18:45ŽKK Medveščak - ŽKK Krapina (SD ZV, paviljon 25)

I. Pretkadetska liga, 13. kolo

23.02.2019. 13:20Sesvete - Cibona (SD OŠ Sesvetska sela)
23.02.2019. 14:30Zapad - Pešća Cedevita (Dom košarke Cedevita)
24.02.2019. 17:30Dubrava - Medveščak (SD OŠ Mato Lovrak)
26.02.2019. 20:30Sisak - Cedevita (OŠ Braća Ribar)
26.02.2019. 20:40Mladost - Dinamo Zagreb (SD OŠ Rudeš)

II. Pretkadetska liga, 2. kolo

23.02.2019. 12:00KK Šanac - Podsused (ŠŠD Karlovac)
23.02.2019. 16:00Ivanić - Velgor (SD Žeravinec)
23.02.2019. 19:20Bosco Zagreb - Zabok (SD Ivan Arapović)
24.02.2019. 12:00Zapad II - Petrinja (Dom košarke Cedevita)

III. Pretkadetska liga, 2. kolo

23.02.2019. 16:00Hermes Analitica - Samobor (SD OŠ M.Laginja)
24.02.2019. 11:00Larus - Zapruđe (SD OŠ Ive Andrića)
24.02.2019. 12:00Fortuna - Cedevita II (SD Zaprešić)
24.02.2019. 20:00Univers Bosco - Agrodalm (ZV, SC Univers)

IV. Pretkadetska liga, 2. kolo

23.02.2019. 09:30Petar Zrinski - Jaska (SD II OŠ Vrbovec)
24.02.2019. 12:30Dugo Selo - Krapina (OŠ Ivan Benković)
26.02.2019. 20:30Bosco Zagreb II - Maksimir (Ekonomski fakultet)

V. Pretkadetska liga, 2. kolo

23.02.2019. 11:30Ksaver - Ogulin (SD OŠ K.Š.Đalski)
23.02.2019. 15:00Novska - Gorica (SŠ Novska)
23.02.2019. 15:00Tuškanac - Duga Resa (OŠ Jabukovac)

I. Pretkadetska liga (ž), 4. kolo

24.02.2019. 10:00ŽKK Zagreb - ŽKK Istok (SD Trnsko)
28.02.2019. 20:15ŽKK Folka Borovje - ŽKK Trešnjevka 2009 (SD OŠ Borovje)
28.02.2019. 20:30ŽKK Medveščak - ŽKK Orka (SD ZV, paviljon 25)

II. Pretkadetska liga (ž), 2. kolo

23.02.2019. 14:00ŽKK Karlovac - ŽKK Jabuka Zaprešić (ŠŠD Karlovac)
30.03.2019. 13:20ŽKK Samobor - ŽKK Trešnjevka 2009 II (SD Samobor)

I.liga Dječaci U13, 9. kolo

20.02.2019. 19:30Zapad - Bosco Zagreb (Dom košarke Cedevita)
23.02.2019. 16:30Dinamo Zagreb - Cibona (SD OŠ Rudeš)
24.02.2019. 13:15Larus - Medveščak (SD OŠ Ive Andrića)
26.02.2019. 20:15Dubrava - Cedevita (SD Dubrava)

II.liga Dječaci U13 (B), 8. kolo

22.02.2019. 21:00Maksimir - KK Šanac (Ekonomski fakultet)
23.02.2019. 12:30Dugo Selo - Otočac (OŠ Ivan Benković)
23.02.2019. 15:20Sesvete - Cedevita II (SD OŠ Sesvetska sela)
23.02.2019. 16:20Samobor - Agrodalm (SD Samobor)
24.02.2019. 11:00Sisak - Bosco Zagreb (OŠ Braća Ribar)