Tko, gdje, kada…

Donosimo tjedni raspored utakmica mlađih kategorija. S natjecanjem započinju djevojčice U11 i mix dječaka/djevojčica U 9 u Mini košarci, a na parket se u nedjelju vraćaju i dječaci U12.

I. Juniorska liga, 13. kolo

12.03.2023. 19:30Medveščak - Bosco Zagreb (OŠ K.Š. Gjalski)
21.03.2023. 21:00Dubrava - Zapad (SD Dubrava)
22.03.2023. 21:00Mladost - Dinamo Zagreb (Dom košarke Cedevita)
22.03.2023. 21:00Cibona - Cedevita Junior (KC Dražen Petrović)

II. Juniorska liga, 13. kolo

16.03.2023. 20:50Sesvete - Zagreb (SŠ Jelkovec)
18.03.2023. 12:00Maksimir - Podsused (Ekonomski fakultet)
18.03.2023. 18:00Hermes Analitica - Samobor (SD OŠ M.Laginja)
19.03.2023. 10:00Fortuna - Gorica (SD Zaprešić)

III.Juniorska liga, 7. kolo

19.03.2023. 11:20Dugo Selo - KK Krapina (OŠ Ivan Benković)
19.03.2023. 12:30Velgor - Zabok (GSD Velika Gorica)
19.03.2023. 16:30Pešća - Dinamo Zagreb II (Dom košarke Cedevita)
21.03.2023. 21:00Larus - Ivanić (SD OŠ Ive Andrića)

IV. Juniorska liga, 7. kolo

15.03.2023. 20:30KK Šanac - Roling (ŠŠD Karlovac)
18.03.2023. 14:00Maksimir II - Novska (Ekonomski fakultet)
18.03.2023. 18:00Sisak - Zrinjevac 1937 (SD Zeleni Brijeg - Sisak)
18.03.2023. 19:30Tuškanac - KABA Karlovac (OŠ Jabukovac)

V. Juniorska liga, 7. kolo

14.03.2023. 21:00MKK Novi Zagreb - Akademija Mrav (OŠ Središće)
18.03.2023. 13:15Rudeš Bulldogs - Zagreb II (SD OŠ Rudeš)
19.03.2023. 14:30Mladost II - Zapad II (Dom košarke Cedevita)
19.03.2023. 16:00Bosco Zagreb II - Dubrava II (SD Dubrava)

II. Pretkadetska liga, 5. kolo

17.03.2023. 21:00Larus II - Sisak (SD OŠ Ive Andrića)
18.03.2023. 20:00Mladost - Medveščak (Dom košarke Cedevita)
19.03.2023. 10:00Hermes Analitica - Dubrava (SD OŠ M.Laginja)
19.03.2023. 12:15Sesvete - Cedevita Junior II (SD OŠ Sesvetska sela)

III. Pretkadetska liga, 5. kolo

18.03.2023. 10:00Maksimir - Novi Zagreb (Ekonomski fakultet)
18.03.2023. 14:00Dubrava II - Samobor (SD OŠ Mato Lovrak)
19.03.2023. 10:30Velgor - Zagreb (GSD Velika Gorica)
19.03.2023. 18:15Podsused - Zrinjevac 1937 (SD Sutinska Vrela)

IV. Pretkadetska liga, 5. kolo

18.03.2023. 11:15Rudeš Bulldogs - Gorica (SD OŠ Rudeš)
18.03.2023. 15:30Zabok - Medveščak II (GSD Zabok)
19.03.2023. 14:00Fortuna - Ksaver (SD Zaprešić)
19.03.2023. 14:30Cedevita Junior III - Pešća (Dom košarke Cedevita)

V. Pretkadetska liga, 5. kolo

18.03.2023. 15:00Glina - Duga Resa (ŠSD Glina)
19.03.2023. 10:20Bosco Zagreb II - Jaska (ZV, SC Univers)
19.03.2023. 11:00Ogulin - Dubrava III (SD I.Cindrić - Piva Ogulin)
19.03.2023. 18:30Ivanić - Mladost II (SD Žeravinec)

VI. Pretkadetska liga, 5. kolo

18.03.2023. 12:00Dubrava IV - Samobor II (SD OŠ Mato Lovrak)
18.03.2023. 14:00Krapina - Podsused II (SŠ Krapina)
19.03.2023. 14:00Otočac - Zapad II (SD Otočac)
19.03.2023. 15:45Petrinja - Roling II (OŠ Mato Lovrak, Petrinja)

I.liga Dječaci U13, 13. kolo

14.03.2023. 19:45Novi Zagreb - Larus (Osnovna škola Zapruđe)
18.03.2023. 10:20Bosco Zagreb - Zapad (ZV, SC Univers)
19.03.2023. 20:00Cedevita Junior - Cibona (Dom košarke Cedevita)
21.03.2023. 21:00Dinamo Zagreb - Medveščak (SD OŠ Rudeš)

II. liga Dječaci U13, 13. kolo

18.03.2023. 15:50Mladost - Hermes Analitica (Dom košarke Cedevita)
18.03.2023. 16:00Dubrava - Samobor (SD OŠ Mato Lovrak)
18.03.2023. 16:15Podsused - Cedevita Junior II (SD Ivan Arapović)
18.03.2023. 17:15Sesvete - Roling (SD OŠ Sesvetska sela)

III.Liga Dječaci U13 (1-6), 2. kolo

18.03.2023. 11:00Sisak - Ogulin (OŠ Braća Ribar)
18.03.2023. 18:00Pešća - KK Šanac (Dom košarke Cedevita)
19.03.2023. 12:30Gorica - Cedevita Junior III (GSD Velika Gorica)

III.Liga Dječaci U13 (1-6), 2. kolo

18.03.2023. 11:00Sisak - Ogulin (OŠ Braća Ribar)
18.03.2023. 18:00Pešća - KK Šanac (Dom košarke Cedevita)
19.03.2023. 12:30Gorica - Cedevita Junior III (GSD Velika Gorica)

Dječaci U12 - Liga Za prvaka, 3. kolo

19.03.2023. 11:30Cedevita Junior - Bosco Zagreb (Dom košarke Cedevita)
19.03.2023. 12:30Cedevita Junior - Cedevita Junior II (Dom košarke Cedevita)

Dječaci U12 - Liga za poredak, 3. kolo

19.03.2023. 09:30Hermes Analitica - Novi Zagreb (Dom košarke Cedevita)
19.03.2023. 09:30Medveščak - Zagreb (Dom košarke Cedevita)
19.03.2023. 09:30Ksaver - Dinamo Zagreb (Dom košarke Cedevita)
19.03.2023. 10:30Hermes Analitica - Medveščak (Dom košarke Cedevita)
19.03.2023. 10:30KABA Karlovac - Dinamo Zagreb (Dom košarke Cedevita)
19.03.2023. 10:30Novi Zagreb - Roling (Dom košarke Cedevita)
19.03.2023. 11:30Ksaver - KABA Karlovac (Dom košarke Cedevita)
19.03.2023. 12:30Roling - Gorica (Dom košarke Cedevita)

Mini Košarka U9 - Mix, Skupina A

18.03.2023. 08:30Cedevita Junior - Novi Zagreb (Dom košarke Cedevita)
18.03.2023. 10:20Cedevita Junior - Sisak (Dom košarke Cedevita)
18.03.2023. 12:10Dinamo Zagreb - Novi Zagreb (Dom košarke Cedevita)
18.03.2023. 14:00Dinamo Zagreb - Sisak (Dom košarke Cedevita)

Mini Košarka U9 - Mix, Skupina B

18.03.2023. 09:25Bosco Zagreb - Vučići (Dom košarke Cedevita)
18.03.2023. 11:15Bosco Zagreb - Larus (Dom košarke Cedevita)
18.03.2023. 13:05Vučići - Larus (Dom košarke Cedevita)

Djevojčice U13, 8. kolo

19.03.2023. 12:30ŽKK Zagreb - ŽKK Sisak (ŠSD Boško Božić Pepsi (Trnsko))
19.03.2023. 16:00ŽKK Trešnjevka 2009 - ŽKK Folka Borovje (SD Ivan Arapović)
21.03.2023. 20:15ŽKK Orka - ŽKK Medveščak (Dvorana Šumarskog fakluleta)

Djevojčice U13 - II.LIga, 2. kolo

18.03.2023. 10:00ŽKK Trešnjevka 2009 II - ŽKK Duga Resa (SD Ivan Arapović)
18.03.2023. 12:45ŽKK Folka Borovje II - ŽKK Jabuka Zaprešić (SD OŠ Borovje)
19.03.2023. 10:45ŽKK Karlovac - ŽKK Lovrekice (ŠŠD Karlovac)

Djevojčice, U11, I. Krug

18.03.2023. 08:30ŽKK Falcons - ŽKK Zagreb (Dom košarke Cedevita)
18.03.2023. 09:30ŽKK Folka Borovje - ŽKK Sisak (Dom košarke Cedevita)
18.03.2023. 10:30ŽKK Falcons - ŽKK Folka Borovje (Dom košarke Cedevita)
18.03.2023. 11:30ŽKK Zagreb - ŽKK Sisak (Dom košarke Cedevita)
18.03.2023. 12:30ŽKK Sisak - ŽKK Falcons (Dom košarke Cedevita)
18.03.2023. 13:30ŽKK Folka Borovje - ŽKK Zagreb (Dom košarke Cedevita)